postpass act=ul view postpass עבודה שחורה » יצחק (בוז'י) הרצוג, היזהר מחבירה לנתניהו

חיפוש

חיפוש לפי מילות מפתח

פוליטיקאים, בואו לבדוק את הכוח הפוליטי של האתר שלנו

ארכיון

כוח לעובדים – ארגון עובדים דמוקרטי

מחאת האוהלים – האתר הרשמי

מגזין חברה

אירועים בשבוע הקרוב

אומרים לנו שיש מס אחר

יצחק (בוז'י) הרצוג, היזהר מחבירה לנתניהו

נושאים דעות, פוליטי ב 23.08.15 22:55

מנחם פרימן, מוותיקי מפלת העבודה פונה אל יו"ר מפלגה בקריאה להצהיר שלא יצטרף לממשלת נתניהו בכל מקרה ובהצעה להתחיל להתכונן כבר עתה למערכת הבחירות הבאה, שאינה רחוקה

בוז'י ידידי שלום,

אנחת רווחה חרישית נשמעה ברחבי אולם הוועידה (19.7.15) עת הכרזת בבהירות ובתקיפות כי  אין  בכוונת "המחנה הציוני" להצטרף לממשלתו של  ביבי  א ל א  ימשיך להיות אופוזיציה לוחמת .

ועם זאת, כיוון שכל רצונו של נתניהו הוא להמשיך לשלוט , בכל תנאי , הרי כפי שהעניינים מתנהלים היום נתניהו מוביל את מדינת ישראל, במודע ובמתוכנן, אל קטסטרופה מדינית, כלכלית וייתכן גם בטחונית שתביא על כולנו אסון כבד.  וזאת כדי לביא למצב בו כולם יתחננו שהמחנה הציוני, על 24 המנדטים שלו, ייכנס לממשלה, כמובן בראשות ביבי, בכדי להציל את העם והמדינה.  מאד ברור שביבי  ממשיך, כשר תקשורת, להפעיל את כל אמצעי התקשורת בארץ בתחינתו אלינו. אני מציע להודיע לנתניהו, בפומבי, שבשום מקרה לא נחבור לממשלתו.

נשיא ארה"ב רוצה שההסכם עם איראן יאושר במוסדות השלטון של ארה"ב וביבי רוצה לבטלו.  ואני שואל:  נניח שההסכם עם איראן יבוטל, ואז מה?  בכל מקרה מדינת ישראל מתקדמת אל אסון גדול שביבי בטוח שאם יעמוד בראש ממשלה הכוללת את המחנה הציוני הרי שנינצל

לאור זאת, אני מציע כי גם כאשר ההסכם עם האיראנים רע מאד למדינת ישראל, תימנע מלחבור אל מדיניותו הלא חכמה של ביבי כלפי נשיא ארה"ב. אל תיסע לאמריקה ואל תנאם בפני קהילות היהודים נגד נשיא ארה"ב ומדיניותו. אני מציע מדיניות תוקפנית ובקול רם נגד מדיניותו המדינית והכלכלית של נתניהו.

ומאידך, "השמועות המהלכות"  מספרות כי כ 1/3  מחברי סיעת המחנה הציוני בכנסת הושפעו מאד מתחנוניו של ביבי והמצב הכלכלי המידרדר ומציעים  בדיוני הסיעה בכנסת להיכנס לממשלת ביבי ולהצילה וסיבותיהם האישיות עימם . לפי הלוך הרוחות בצבור, יש לומר לאותם חברי כנסת, בקול רם וצלול, כי מהלך זה יהא איבוד לדעת שכן מפלגת עבודה תימחק  לגמרי מהמפה הפוליטית ותאבד בכלל  את מקומה בכנסת. למפלגה כבר יש ניסיון מר מאד מתוצאות תרגיל כזה.

ביבי הולך ומאבד את שיקול הדעת שלו כמנהיג מפלגה וכראש ממשלה ומרשה לעצמו להתערב  במדיניות הפנים של ארה"ב ולהתקוטט ברעש גדול עם נשיא ארה"ב  מבלי  לחשוב על תוצאות  ומובילנו אל האסון שסימניו כבר נראים באופק.

ישנן הערכות כי בעוד כשנה תתקיימנה בחירות כלליות בארץ. אני סבור כי על מנת שנגיע אל השלטון חובה עלינו להקים עכשיו, באופן מיידי, את המטות הנחוצים וכן להתכונן למאבק. יש לבנות בהקדם את מוסדות המפלגה שכבר מספר שנים אינם קיימים. חובה לפתח את מערכת התעמולה שלנו ומייד.

אפשר רק לשער את גודל המפולת שלנו אם לא נתחיל לפעול כבר עכשיו.

בברכה

מנחם פרימן

נערך על ידי רביב נאוה
תגיות: , , , ,

השארת תגובה

חשוב: בקרת תגובות מופעלת ועלולה לעכב את תצוגת תגובתכם. אין סיבה לשלוח את התגובה שנית.

עקב תקלה טכנית האתר נופל וקם לסירוגין.

אנו ממליצים להעתיק תגובות (קונטרול+סי) לפני שליחתן, כדי למנוע מפח נפש אם האתר נופל בדיוק אחרי שהשקעתם בתגובה ארוכה.