postpass act=ul view postpass עבודה שחורה » "תג מחיר" – בעידוד ההנהגה

חיפוש

חיפוש לפי מילות מפתח

פוליטיקאים, בואו לבדוק את הכוח הפוליטי של האתר שלנו

ארכיון

כוח לעובדים – ארגון עובדים דמוקרטי

מחאת האוהלים – האתר הרשמי

מגזין חברה

אירועים בשבוע הקרוב

אומרים לנו שיש מס אחר

"תג מחיר" – בעידוד ההנהגה

נושאים איכות השלטון, מדיני-בטחוני ב 4.08.15 23:27

אתמול נעצר המבוקש מספר 1 של החטיבה היהודית בשב"כ, מאיר אטינגר. בכתב האישום התגלתה הפתעה עצובה – אחד מהמסייעים לפעולותיו נגד כוחות הביטחון הוא לא פחות מהשר זאב אלקין. והוא לא לבד. ספרו לנו עוד על "עשבים שוטים"

דוברי הימין מספרים לנו כבר שבוע שמפגעי "תג מחיר" הם מופרעים אנרכיסטים, עשבים שוטים, שאין כל קשר בינם לבין הנהגת הימין. האמת? ברשימת המסייעים לפעילי "תג מחיר" תמצאו כמה מהבכירים בהנהגת הימין – ואפילו שרים בממשלה. אלה לא רק תמכו בעבריינים כשיכלו, אלא גם סייעו בידם לרגל אחר כוחות צה"ל. כפי שהגדיר זאת השר אורי אריאל: "אם מי שמעביר מידע על כוחות צה"ל הוא מרגל, אז אני מרגל. יותר מפעם אחת העברתי מידע על תנועת הכוחות בעזה ובשומרון. אם עצרו אחרים, צריכים גם לעצור אותי"

לסיפור המלא באתר "61"

נערך על ידי רביב נאוה
תגיות: , , ,

8 תגובות

 1. מנחם לוריא :

  לא מפתיע:

  1. כאשר נדקרו 6 אנשים במצעד הגאווה בירושלים רוה"מ המכהן שלך וידאו.

  2. כשהסתבר ששירה בנקי מאושפזת במצב אנוש רוה"מ לא טרח לבקר בבית החולים – לא אותה ולא את הפצועים האחרים.

  3. כשראש ממשלת הרשות הפלסתינאית מבקר את האם והבן שנשרפו חיים בשיבר רוה"מ…:לא מופיע ואפילו לא שולח וידאו.

  4. כשנשיא המדינה מגיב על שריפתו בעודו בחיים של התינור בדורא רוה"מ שולח וידאו.

  5. כאשר מושלח בקבוק תבערה ושורף קשות ישראלית שמקום מגוריה בעבר לקו הירוק…רוה"מ? מגיע לבית החולים ואפילו מתייצב מול המצלמות ומלהג עצמו לדעת.

  אז על מה הפליאה גם רוה"ב במעשה ובמחדל נותן ידו ל"עשבים השוטים".

  מנחם

 2. מנחם לוריא :

  תיקון טעות סופר

  בסעיף 1 נרשם שלך צ"ל שלח.

  בסעיף 3 נרשם בשיבר צ"ל שיבא

  בסעיף 4 נרשם התינור צ"ל התינוק

  פסיבה אחרונה נכתב רוה"ב צ"ל רוה"מ

  מתנצל זו,כנראה,השעה….

  מנחם

 3. רפי לאופרט :

  הבעיה איננה טעויות הכתיב

  הבעיה היא באי-הבנה מושגית:
  א. לראש ממשלה יש עוד כמה תפקידים מלבד לבקר נפגעים. אני מעדיף שיעסוק בהם.
  ב. אינני גוזר גזירה שווה בין פושעים ישראלים, ואלה שהזכרת אינם יחידים, לבין מפגעים ערבים מטעמים של ג'יהאד נגד יהודים באשר הם
  ג. "תג מחיר", ככל שהיא פעולה שאינה עולה בחיי אדם, היא פעולת מחאה ואזהרה – לנו ולהם. רשימת הנפגעים הישראלים לך מגוחכת. מספר הישראלים שנפגעו מבקבוקי תבערה עולה פי כמה וכמה על זה של הערבים, ובכלל הנפגעים יש גם לא מעט ילדים. לדידי אמצעי ההריגה בהם עושה שימוש הטרור אינם מעלים אינם מורידים. טרור הוא רצח מטעמים מדיניים של אנשים שאינם נושאי נשק או לוחמים. זו הבחינה הרלוונטית היחידה.
  ד. מחלוקת מדינית אינה עושה בהכרח צד אחד לצודק וצד שני לאשם. מי שאינו מבין זאת, הוא פרטנר עלוב לדו-שיח ענייני.
  ה. הישראלים לא ישבו לעד בשקט ויניחו לערבים לפגע בהם. רק בשבוע האחרון היו בירושלים למעלה מ- 20 מקרים של זריקת בקבוקי תבערה. מספר הנפגעים הפעם אכן קטן, אבל התופעה והסיכון בלתי נסבלים. הברירה של הממשלה אינה לעצור את נכדו של כהנא ולהפגין עשייה חסרת ערך ותכלית. הברירה הנכונה אם רוצים למנוע פעולות תג מחיר היא לבסס את היחסים עם הערבים באיו"ש בישראל ובכל מקום אחר על עקרון ההדדיות – מה שמותר להם, מותר גם לנו, ובמוקדם או מאוחר נלמד מהם הכול.
  ו התקשורת אינה מנהלת את העולם. היא מעמידה פנים שזה המצב. היא מבלבלת חלק מהאנשים חלק מהזמן, אבל בסופו של יום קובעות העובדות בשטח. אם ממשלת ישראל בשיתוף או ללא שיתוף עם הרשות, לא ימצאו דרך להפסיק את ההסתה, השיסוי הפגיעות וההשמצות נגד יהודים וישראל, יהפכו הערבים לאויבים במודע ובתת-מודע, ויטופלו בהתאם – ע"י הממשלה או ע"י מי שימאס לו להיות קורבן שווא.

 4. אבשלום בן צבי :

  אני ראיתי עדות שלא חשודה באהדה לנתניהו (באתר שיחה מקומית), לפיה ראש הממשלה הגיע לבקר את פצועי הפיגוע בדומא.

 5. משתמש אנונימי (לא מזוהה) :

  הקשיבו לדבריו של אליעז כהן, היום בתכנית של רינו צרור בגלי צה"ל. הו מונה שם רשימת רבנים שבונה את צבא הטרור היהודי.http://glz.co.il/1097-52306-he/Galatz.aspx

  כמו כן אפשר לקרוא גם כאן
  המשורר אליעז כהן, תושב גוש עציון, טוען כי דה פקטו, ישראל מנהלת מדיניות של אפרטהייד. "לא האמנתי שאני אגיד את המילים האלה, אבל כך אני מרגיש, אנחנו מנהלים דה פקטו, בישראל, מדיניות של אפרטהייד. כן, אני אומר את זה".
  http://www.srugim.co.il/13261-%D7%94%D7%9E%D7%A9%D7%95%D7%A8%D7%A8-%D7%90%D7%9C%D7%99%D7%A2%D7%96-%D7%9B%D7%94%D7%9F-%D7%99%D7%A9%D7%A8%D7%90%D7%9C-%D7%9E%D7%A0%D7%94%D7%9C%D7%AA-%D7%9E%D7%93%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%95%D7%AA-%D7%A9

 6. משתמש אנונימי (לא מזוהה) :

  הקשיבו לדבריו של אליעז כהן, היום בתכנית של רינו צרור בגלי צה"ל. הוא מונה שם רשימת רבנים שבונה את צבא הטרור היהודי.http://glz.co.il/1097-52306-he/Galatz.aspx

  רינו צרור מזהיר אותו מלשון הרע אבל כהן לא נרתע וממשיך למנות את השמות.

 7. משתמש אנונימי (לא מזוהה) :

  כשרצים להצדיק

  ושימו לב ל ל. רפי. הוא מונה את מספר בקבוקי התבערה שזרקו ערבים ולא פגעו.
  משום מה הוא שוכח את מספר ההצתות של בתיערבים על יושביהם ע"י הטרור היהודי, כשרק בנס ניצלו שם חיי אדם.

  זה לא בחשבון של ל.רפי.

  דבריו מופרכים מיסודם שהרי אי אפשר להשוות את חופש התנועה של יהודים בגדה, את כל ההגנות שעומדות לרשותם מטעם הממשלה- לעומת הכבלים על התושבים הערבים.

  הייתי מציעה ל ל.רפי לחיות חודש כפלסטיני ברמאללה ואח"כ נדבר.
  רק חודש.

 8. מנחם לוריא :

  המציאות לא נעימה

  מה שאנחנו רואים בשבוע וחצי האחרונים ממש לא נעים:

  מצד אחד בישראל רבתי טרור יהודי נגד יהודים (הרצח במצעד הגאווה),מצד שני טרור יהודי נגד ערבים (הרצח בדומא) ומצד שלישי הטרור הערבי מפגע בישראלים בלב ירושלים (בקבוק התבערה) ומצד רביעי ממשלה שעסוקה בגרעין האירני,בתקציב ובהשרדות גריידא.

  בלי קשר להשקפת עולמי הרושם הוא שאין כאן מנהיגות שמתווה קו אחיד נוקשה וברור בשום נושא. לא בנושא בטחון הפנים,לא בנושא בטחון החוץ ולא בנושא תקציב המדינה והצבא שיש לו מדינה – במקום להיפך.

  התחושה היא שמצקצקים שפתיים (ראיתם כמה ח"כ היו בדיון על הרצח שהיה שלשום בכנסת) ראיתם איזה מלל רדוד (משני הצדדים) שעיקרו מלחמה בין קוהליציה לאופוזיציה ולא לגופו של העניין.

  אין כאן מנהיגות זו הבעיה.

  ציפי ליבני השבוע,אצל לונדון וקירשנבאום,אמרה דברים כלבבי: (הציטוט מהזיכרון) אם רוצים מדינה דו לאומית אז להחליט,לעשות ולשאת בתוצאות. ואם לו בדיוק אותו הדבר.

  אי אפשר לצקצק שפתיים ולחיות מאירוע לאירוע (כלפי יהודים וערבים כאחד) ולהמשיך לחלום שככה נוכל לעד לשלוט בעם אחר ולחיות,איכשהו,איתו ו/או לצידו – זה לא הולך לא עובד ולא עומד במבחן המציאות.

  לכן המדינה צריכה להחליט: מדינה דו לאומית: ותהה התוצאה אשר תהה ונשלם את המחיר אשר נשלם,או שתי מדינות לשני העמים וגם פה יש מחיר וצריך לשלמו.

  אי אפשר לשבת על הגדר ולדבר בוידאו או מול המצלמות כשנוח ואח"כ,שוב בוידאו,ליהדות ארה"ב ולמקבלי ההחלטות שם,ואח"כ להתפאר ברפורמות אין ספור בלי דיון ציבורי רציני שרובן בכלל לא יעשו אלא הן מס שפתיים פוליטי – די כבר – נמאס מזה!!!!

  תחליטו לאן הדרך ונשלם את המחיר לרדת מהגדר!!!!

  מנחם

השארת תגובה

חשוב: בקרת תגובות מופעלת ועלולה לעכב את תצוגת תגובתכם. אין סיבה לשלוח את התגובה שנית.

עקב תקלה טכנית האתר נופל וקם לסירוגין.

אנו ממליצים להעתיק תגובות (קונטרול+סי) לפני שליחתן, כדי למנוע מפח נפש אם האתר נופל בדיוק אחרי שהשקעתם בתגובה ארוכה.