כך עובדים הנוכלים

"ישראל ביתנו" שותפה לכל עוולה שמבצעת הממשלה הנוכחית אפילו בלי להיות חלק פורמאלי מהקואליציה, ואת כל הפשעים שהח"כים שלה מבצעים כנגד הציבור הישראלי בכלל וציבור בוחריהם בפרט הם עוטפים ברטוריקה לאומנית

מאת: ק. טוכולסקי

ערב פיזורה של הכנסת ה-19 הוביל רוברט אילטוב מהלך שעלה לעשרות, אלפי ואולי מאות אלפי ישראלים המון כסף. הוא הפיל בוועדת העבודה את חוק לבנת פורן. חה"כ אילטוב דרש רביזיה בדיון על החוק באופן פתאומי ובניגוד למסקנות. מה הייתה מהות החוק? הגבלת הסכום מתוך הקצבאות וההנחות במס שחברות שעוסקות ביעוץ ובסיוע בתחום של מימוש זכויות מול המדינה יוכלו לקחת מהאנשים להם סייעו. כיום החברות יכולות לקחת ככל העולה על רוחן, ואילו החוק ביקש להגביל את המלקוח ל-10% וגם להגדיר את התנאים בהם יוכלו החברות בכלל לקחת משהו מהזכאים. מי הרוויחו מהדרישה הזו לרביזיה? חברות כמו זו של לבנת פורן ועורכי דין פרטיים שיכולים להמשיך ולקחת 25% ואף יותר ממקבלי הקצבאות לאורך כל חייהם. חה"כ רוברט אילטוב פעל בשליחותם של בעלי יכולת וכוח נגד תושבי ישראל, ונגד הבוחרים של "ישראל ביתנו", שחלק לא מבוטל מהם, הם עולים מבוגרים שנזקקים לעזרה בעת פנייה למימוש זכויות. לא צריך להיות מופתעים, כך פועלת "ישראל ביתנו", מפלגה שנגד שיטות השוחד והמאפייה שלה מתנהלת כיום חקירה פלילית רחבה.

מיד עם היבחרו כנציג האופוזיציה בכנסת לוועדה לבחירת שופטים אמר חה"כ אילטוב שהוא לא יצביע בעד שופטים שלא שרים את המנון המדינה, "התקווה". לאמירה הזו אין ממש משמעות. גם אם לחבר הכנסת אילטוב תצטרף עוד פופוליסטית מסוגו כמו שרת המשפטים איילת שקד, עדיין ניתן יהיה לבחור כל שופט עליון במדינה גם בלי להתייחס לשני הלאומנים האלה. למען האמת, אם חה"כ אילטוב לא היה פולט אמירה מסוג זה הייתי מופתע הרבה יותר. ככה עובדת השיטה: חה"כ אילטוב שייך למפלגה שאופורטוניזם נכלולי בחסות סיסמאות בומבסטיות הוא המאפיין שלה. מפלגה שיש לה תג מחיר ושירותיה ניתנים לכל מי שמוכן לשלם. מפלגה שיש לה יו"ר שמתנהג כמו בריון וטוען לעצמאות ונאמנות לעקרונות והוכיח עד היום בעיקר נאמנות למרטין שלאף. מפלגה שרוצה למוטט את שלטון החמאס בעזה כדי שעוד פיון של מרטין שלאף, מוחמד דחלאן, יוכל לתפוס את השלטון ברצועה. כמה חיילים היו מתים אם ליברמן היה מביא לכיבוש הרצועה, וכל זה בשביל שברצועה של מוחמד דחלאן יהיה עוד קזינו של מרטין שלאף?

אין מפלגה שמכה בבוחריה כמו "ישראל ביתנו" וכל זה קורה רק בגלל שהמפלגה הזו יודעת להעסיק נוגסים שמדברים בשפת הבוחרים. בבחירות האחרונות, לאחר שנים של גידול בכוחה (11 מנדטים ב-2006, 15 מנדטים ב-2009, וערב הבחירות לכנסת ה-20, 13 מנדטים) חזרה "ישראל ביתנו" למקורותיה ולאוכלוסיית הבסיס שלה, עולים מבוגרים מרוסיה, והשיגה 6 מנדטים בלבד. הם מדברים בשפתם, משקרים להם אמנם, אבל זה יותר ממה שעושות מפלגות אחרות שהזניחו את האוכלוסייה הזו לחסדיו של פעילי ליברמן. כך עובדים הנוכלים: משקרים בלי בושה לאנשים קשי יום, מגיעים לכנסת בזכותם, ואז כמו במקרה של חוק לבנת פורן פועלים בצורה ישירה נגד האינטרסים שלהם.

חה"כ אילטוב מייצג נאמנה את השיטה. כמו עמיתו הצבר שרון גל, הם יודעים לשחרר סיסמאות לאומניות בזמן שהם פועלים נגד האינטרסים של הלאום. הם לא תומכים בביטול ההעסקה הקבלנית למרות שחלק לא מבוטל ואולי אפילו הרוב המוחלט של הבוחרים שלהם הם עובדי קבלן. הם תומכים בשוד הגז של אזרחי ישראל למרות שהם יודעים שזה יגרום למדינה נזק לדורות ויחסל כל סיכוי להבטחת העצמאות האנרגטית של ישראל. הם שותפים לכל עוולה שמבצעת הממשלה הנוכחית אפילו בלי להיות חלק פורמאלי מהקואליציה, ואת כל הפשעים שהם מבצעים כנגד הציבור הישראלי בכלל וציבור בוחריהם בפרט הם עוטפים ברטוריקה לאומנית. הם השחיתו כל חלקה במערכת הציבורית באמצעות שוחד, מינויים פוליטיים חסרי כל פשר, פעולה ישירה כנגד מקבלי השירותים של המערכת הציבורית.

אין גבול לחוסר הבושה של רוברט אילטוב וחבריו. עלה התאנה של המפלגה, חה"כ אורלי לוי אבקסיס, יקירת החברתיים שלא שמו לב שהיא מעולה בלצעוק על פקידי הממשלה שהיא מצביעה בעדה, שהיא חלק מהבעיה ולא חלק מהפתרון. גם היא כבר לא יכולה לכסות את ערוות המפלגה שמתפקדת כלוביסטית לכל מי שמוכן לשלם כמו לבנת פורן. יש בכנסת ישראל 5 חברי כנסת מתוך סיעה בת 6 חברי כנסת שצריכים לענוד את הסימן של הלוביסטים ולציין לפני שהם מדברים בכל דיון מי שלח אותם ובשם מי הם מדברים כי הם לא מייצגים את אזרחי ישראל. מפעם לפעם הם אומרים עונש מוות/בום טראח/לשיר את התקווה, ואז חוזרים לעיסוק החביב עליהם, ייצוג של בעלי כוח במטרה לסכל כל חקיקה שתגן על החלשים. זוהי מפלגתו של חה"כ אילטוב שעכשיו תוכל להוסיף למחירון שלה גם קול בוועדה לבחירת שופטים.

Print Friendly, PDF & Email

Tags: , , , ,

Leave a Reply