ענת שניידר – מרכז למיצוי זכויות מורים

ענת שניידר פעילה ותיקה הנאבקת בעד שמירה על זכויות מורים פתחה מרכז למיצוי זכויות מורים. מורים הזקוקים לייעוץ מוזמנים לפנות

מורות ומורים רבים טרודים, האם הם מממשים את מלוא הזכויות המגיעות להם כדין.  כמוך, הם מביטים בתלוש השכר ומתקשים לעקוב במכלול הנתונים ממנו הוא מורכב. הדבר נכון בעיקר לגובה המשכורת, ותק בהוראה, תוספות שכר, המרות שכר לדרגה, אחוזי משרה, דרגות, גמולים, חסכונות ועוד.

לא אחת, נתקלים אנשי החינוך בדילמות מהותיות בתחום הקריירה.בעיקר  בהחלטות בנושאים חשובים כמו יציאה לשנת שבתון, לפנסיה, החלפת מקום עבודה,קביעות, עבודה על פי רפורמות שונות, פיטורים וצמצומי משרה.

היום יותר מתמיד, עם כניסת שני הסכמי העבודה "אופק חדש" ו" עוז לתמורה"  ולאחר השינויים בתנאי הפנסיה, יש חשיבות גדולה בהבנה, במימוש מלוא זכויות עובדי ההוראה ובכך לתכנן את העתיד.

אני מכירה את המערכת מבפנים ומבחוץ. צברתי ניסיון רב בהגנה על זכויות מורים בישראל. במסגרת תפקידי התמחיתי במתן פתרונות המסייעים למורה לממש מטרותיו. בשל הצרכים המגוונים, המיוחדים והייחודיים למורים, הקמתי את המרכז לייעוץ למורים. שמטרתו להעניק שירות הולם ופרטני, תוך מתן תשומת לב מכסימלית לכל מורה ומורה כדי למצות את מלוא זכויותיו.

ידע זה כח!!!

מימוש מלוא הזכויות יבטיח לך עתיד כלכלי טוב יותר.

בפגישה אישית,  אשלב את כל הנסיון שצברתי לאורך שנים ואתן לכם הדרכה מקצועית מלאה. אעניק שירות הולם ופרטני, תוך מתן תשומת לב מכסימלית לכל מורה ומורה. תקבלו כלים להיערכות טובה לכל שינוי (היקף משרה, תנאי עבודה על פי הרפורמות, פנסיה, השתלמות וכדומה) אענה  לכל שאלה ושאלה, תלושי השכר שלכם יבדקו בדיקה ממוחשבת, על מנת להבטיח קבלת מלוא הזכויות.

כשתצאו מהפגישה אני סמוכה ובטוחה שתהיו רגועים ומבינים הרבה יותר.

שלכם ובשבילכם

ענת שניידר

המרכז למיצוי זכויות

Tags: , , ,

6 Responses to “ענת שניידר – מרכז למיצוי זכויות מורים”

 1. עינת הגיב:

  הייעוץ הזה בתשלום?

 2. ב. אפרים הגיב:

  שמחתי לראות את דרכה החדשה של ענת שהוא המשך ישיר למה שעשתה עד כה ובהצלחה רבה. ענת ידועה כלוחמת על זכויות המורים, מקצועית נחושה וחרוצה. אין לי ספק שדרכה סלולה ומורים יקבלו אצלה את הייעוץ הטוב ביותר. אכן מתאים לה כמו כפפה ליד.

 3. ענת שניידר הגיב:

  עינת כן הייעוץ למורים בתשלום. נושאי הייעוץ וההדרכה באתר http://www.anat.org.il

 4. דפנה הגיב:

  איך יוצרים קשר עם ענת שניידר לצורך פגישה וייעוץ?

 5. עינת הגיב:

  אם אפשר לפרט מה ההבדל בייעוץ שכעת ניתן בחינם ע"י מזכירי הסניפים.

 6. ענת שניידר הגיב:

  דפנה,
  הפניה אלי היא טלפונית – 053-2852325
  או דרך המייל anat38@gmail.com

  עינת,
  אין הנחתום מעיד עיסתו, אך יחד עם זאת, הניסיון המוכח והמקצועיות שלי ידועים לכל.
  בפגישה אצלי תקבלי יחס אישי עם כל הלב והנשמה, יעוץ פרטי, מקצועי ומקיף המותאם לצרכיך האישיים.

Leave a Reply