חיפוש

חיפוש לפי מילות מפתח

פוליטיקאים, בואו לבדוק את הכוח הפוליטי של האתר שלנו

ארכיון

כוח לעובדים – ארגון עובדים דמוקרטי

מחאת האוהלים – האתר הרשמי

מגזין חברה

אירועים בשבוע הקרוב

אומרים לנו שיש מס אחר

הבנק הקואופרטיבי אופק – אספה כללית

נושאים דעות, כלכלה ותקציב, מידע על פעילויות ב 28.08.14 1:35

תתקיים בתל אביב במוזיאון ארץ ישראל ב-3 בספטמבר משעה 18:00

עוד על בנקים קואופרטיביים ועל יחסו של בנק ישראל

רועי מימרן קרא את המאמר שפירסמנו כאן על בנקים קואופרטיביים (פורסם לראשונה ב"חדר המצב") לפני ימים אחדים ושלח אלינו, כדי שנפרסם, שני מסמכים: 1. מחקר שכתב בנדון ביחד עם אלי אבישי, חסן חאג'-יוסף ואהוביה לוצקי (עבודת גמר לתואר מוסמך במינהל עסקים) ו-2. תגובה למסמך שפורסם ע"י בנק ישראל שכותרתו "תהליך רישוי והקמת אגודות בנקאיות בישראל"

לקריאה נוספת

שלושה שבועות נותרו עד להתכנסותה של אסיפת החברים של אופק. במסגרת האסיפה הכללית תנתן ל-2,600 חברי אופק ההזדמנות לממש את זכותם להצבעה כחברים באגודה המקימה את הבנק הראשון בישראל בבעלות לקוחותיו.

במהלך האסיפה שתתכנס במוזיאון ארץ ישראל ב-3 בספטמבר,יוצג חזון אופק, ולאחר מכן יובאו לאישור החברים הדו"חות הכספיים של האגודה לשנים 2012- 2013, וכן תקציב האגודה לשנים 2014-2015. כמו כן ייערכו במסגרת האסיפה בחירות לוועד המנהל. תקנון האגודה, יובא לאישור החברים באסיפה הכללית הבאה, משום שטרם אושר על ידי רשם האגודות.

זוהי אמנם איננה אסיפת החברים הראשונה של אופק, אך הגידול המשמעותי שחל במספר חברי האגודה מאז נערכה האסיפה הקודמת שכללה כ-70 חברים בלבד, מעיד על חשיבות המעמד וייחודו.

כשבוע לפני האסיפה, ב-27 לאוגוסט, יתקיים במכללת סמינר הקיבוצים מפגש לימוד ושיח לחברי אופק. במסגרת המפגש ייערך שיח בנושא חזון אופק בפורמט של שולחנות עגולים, ולאחריו יתקיים פאנל בהשתתפותם של חברי צוות אופק. מטרת המפגש היא להוות במה בלתי אמצעית לחשיבה משותפת  ולאפשר יצירת שיח מעמיק בין המשתתפים, בטרם יגיעו לאסיפה הכללית מרובת המשתתפים.

לפרטים נוספים ולהרשמה…

 

נערך על ידי לקסי
תגיות:

השארת תגובה

חשוב: בקרת תגובות מופעלת ועלולה לעכב את תצוגת תגובתכם. אין סיבה לשלוח את התגובה שנית.

עקב תקלה טכנית האתר נופל וקם לסירוגין.

אנו ממליצים להעתיק תגובות (קונטרול+סי) לפני שליחתן, כדי למנוע מפח נפש אם האתר נופל בדיוק אחרי שהשקעתם בתגובה ארוכה.