postpass act=ul view postpass עבודה שחורה » ועידת מפלגת העבודה – התייחסות לא-שוויונית לכלל צירי המפלגה

חיפוש

חיפוש לפי מילות מפתח

פוליטיקאים, בואו לבדוק את הכוח הפוליטי של האתר שלנו

ארכיון

כוח לעובדים – ארגון עובדים דמוקרטי

מחאת האוהלים – האתר הרשמי

מגזין חברה

אירועים בשבוע הקרוב

אומרים לנו שיש מס אחר

ועידת מפלגת העבודה – התייחסות לא-שוויונית לכלל צירי המפלגה

נושאים מכתבים, פוליטי ב 23.07.14 0:05

דליה בלומנפלד, צירה בוועידת המפלגה שהתקיימה ב-29 ליוני, כותבת על התנהלות לא שוויונית, לא שקופה ולא ראויה כלפי צירי מפלגה ירושלמיים

יום לפני קיום ועידת מפלגת העבודה, שלחתי מיילים ליו"ר המפלגה יצחק הרצוג ולמזכ"ל המפלגה חיליק בר בזו הלשון:

לכבוד

יו"ר מפלגת העבודה, ח"כ יצחק הרצוג
מזכ"ל מפלגת העבודה, ח"כ יחיאל בר

ביום ראשון 29 ביוני 2014 תתקיים ועידת מפלגת העבודה בתל-אביב. כמו באירועים אחרים במפלגה, יש שמתארגנות הסעות מכל רחבי הארץ להסעת החברים. ואכן, נודע למספר חברים במפלגה כי אגף ארגון במפלגת העבודה ארגן הסעות של צירים לוועידה.

ככל הנראה, ההסעות אורגנו, אך מידע על ההסעות לא הגיע לכל צירי הוועידה, אלא רק לחלק מהם. אני משמשת ציר בוועידה ועוקבת אחר פרסומי המפלגה והמיילים המתקבלים ממנה. לא קראתי בשום מקום על ההסעות. מאידך שמעתי על ארגון ההסעות ממספר צירי וועידה.

אם אכן כך הוא, אין זה ראוי כי רק חלק מהצירים ידעו על ההסעות, ואילו האחרים – לא. יתר על כן, אם נעשה שימוש בכספי מפלגה לצרכים פוליטיים, זוהי התנהלות הראויה לביקורת.

יו"ר המפלגה הוא המנהיג של כל צירי המפלגה. התנהגות שוויונית כלפי כולם, לא רק לחלקם, חשובה להתנהלותה התקינה של המפלגה ולשקיפותה.

אשמח לקבל הסבר, האם המידע על ההסעות הופץ באופן חלקי בלבד, ואם כן, מדוע?

אני מבקשת להעביר את המידע המפורט על ההסעות לכל צירי הוועידה באופן מיידי עוד היום, ערב קיום הוועידה, כדי להקל על הגעתם לוועידה.

בברכה

דליה בלומנפלד

ציר בוועידה

כעבור זמן קצר קיבלתי את תשובתו של יו"ר המפלגה יצחק הרצוג:

שלום רב לך דליה,

תודה על פנייתך. אני מבין שאורגנה הסעה לצירי ועידה בפריפריה והם קיבלו הודעות מסודרות באופן שוויוני לגמרי.המטרה היא להנגיש את הועידה גם לפריפריה. אין חלילה כל כוונה לאבחן בין הצירים ואף אחד לא כורך זאת לפי דעה או עמדה. זה מסע הסתה מאורגן ושיקרי לחלוטין וכפי שכל השאר לא צלח עד כה גם השקר הזה לא יצלח.

את ההסעות מארגן דני אזולאי שהוא איש המפלגה,ישיר והגון ופעל תמיד כך.הוא הגיב לכל הפונים בהתאם. חבל שמי שמסר לך את המידע לא עדכן אותך בכך.

בצאת השבת תועלה גם הודעה לאתר המפלגה.

מאחל לך שבוע טוב.

יצחק הרצוג

כעבור מספר שעות קיבלתי את תשובתו של מזכ"ל המפלגה חיליק בר:

הי דליה, אכן ישנן הסעות והדבר פורסם באתר המפלגה:

http://www.havoda.org.il/Web/News/Articles/7187.aspx

כל ציר שרוצה יכול לנסוע בהסעות כמובן. 

עיינתי בקישור למידע באתר המפלגה שקיבלתי מח"כ חיליק בר ונוכחתי לדעת כי לירושלמים אין הסעה. לאחר סיום הוועידה, עמדתי מחוץ למלון וחזיתי בחלק מהצירים הירושלמיים עולים למיניבוס. למרות המידע שאין הסעות מירושלים, מתברר שהיו הסעות מירושלים.

יו"ר המפלגה, ח"כ יצחק הרצוג כתב בתשובה למייל ששלחתי לו: "אין חלילה כל כוונה לאבחן בין הצירים ואף אחד לא כורך זאת לפי דעה או עמדה. זה מסע הסתה מאורגן ושיקרי לחלוטין וכפי שכל השאר לא צלח עד כה גם השקר הזה לא יצלח."

לאחר שראיתי במו עיני חלק מהצירים הירושלמיים עולים אחד אחד למיניבוס אני שואלת, היכן ההתייחסות השוויונית לכל צירי המפלגה? האם זוהי לא סלקציה בין הצירים? האם אורגן מסע הסתה שקרי או שזו האמת? אם רוצים שמפלגת העבודה תהיה מגובשת, ללא מחנות ומחנאות, מדוע חילקו את הצירים הירושלמים למחנות ויצרו בכך מחנאות? היו הסעות ומידע על כך הגיע לחלק מן הצירים ולא לכולם.

הסעה מירושלים הייתה. התנהלות שוויונית כלפי כל צירי המפלגה הירושלמיים לא הייתה כאן. התנהלות שקופה לא הייתה כאן. נושא ההסעות הוא טריוויאלי. אם בנושא טריוויאלי זה, ההתנהלות לא הייתה ראויה, איך ניתן אימון במנהיגי המפלגה בנושאים חשובים הרבה יותר?

 

נערך על ידי דורון
תגיות: , , ,

תגובה אחת

  1. משה :

    מה עם החקירה של פואד בן אליעזר , הוא צריך להיות מוגן בבית הסוהר .

השארת תגובה

חשוב: בקרת תגובות מופעלת ועלולה לעכב את תצוגת תגובתכם. אין סיבה לשלוח את התגובה שנית.

עקב תקלה טכנית האתר נופל וקם לסירוגין.

אנו ממליצים להעתיק תגובות (קונטרול+סי) לפני שליחתן, כדי למנוע מפח נפש אם האתר נופל בדיוק אחרי שהשקעתם בתגובה ארוכה.