ועידת מפלגת העבודה – על שעת הכינוס להיות בערב

כינוס ועידת המפלגה ב-5 בינואר 2014 נקבע לשעה 17.00 לאחר תלונות על השעה המוקדמת שנקבעה. שעת כינוס מוקדמת לא תאפשר לצירים לומדים ועובדים להגיע לוועידה. להלן מכתב שני מאת ניצן מתן המבקש שנית לכנס את המפלגה בערב

31.12.13

כינוס הוועידה של מפלגת העבודה

 לכבוד

חבר הכנסת בוז'י הרצוג

יו"ר מפלגת העבודה ויו"ר האופוזיציה,

שלום רב,

 

הנדון: כינוס הוועידה של מפלגת העבודה

 ראשית, ברצוני להודות לך על התגובה המהירה שלך על המכתב הקודם שלי אליך, בעניין זה של מועד כינוס הוועידה. אני מעריך ביותר את העובדה שחזרת אלי טלפונית ביום שלאחר שליחת המכתב. מטרת המכתב הקודם הייתה להצביע על כך שקביעת המועד לכינוס הוועידה בשעה 14:00, גורמת להיעדרות של חלק גדול מהצירים, עקב מחויבות לעבודה או ללימודים. בשיחתנו, אמרת  שאתה ער לקושי זה, אבל מעוניין להתחשב באנשים המגיעים מרחוק, בתחבורה ציבורית. בנוסף לכך, עמדת על כך שאין בעניין זה משום "מחטף", ואתה מקווה שלא מתקיים שיח ברוח זו במפלגה. כיומיים לאחר שיחתנו הועבר מועד ההתכנסות לשעה 14:30, כאשר בשעה 17:00 יתחילו הצבעות על נושאים שונים הקשורים לפעילות המפלגה.

שינוי זה של חצי שעה אין די בו לגבי יכולת ההגעה לכינוס.

אישית, אני סולד מדיון כזה או אחר בעניין של מחטף, במרכאות ובלעדיהן. אני רואה בכך מחנאות מזיקה, שפוגעת ביכולת שלנו להיות מפלגת שלטון, אלטרנטיבה לזו הקיימת עתה. מרכז המפלגה הוא אחד מהצמתים החשובים ביותר של קבלת ההחלטות, במפלגת העבודה.

בכל הכבוד הראוי אני מבקש ממך להתחשב בקשיים האובייקטיביים הנוגעים להגעה בשעה זו, ולהחליף את המועד לשעה מאוחרת יותר, שבה יוכלו להגיע רוב הצירים לוועידה.

בתודה,

ניצן מתן

nitzanmatan@gmail.com

העתקים: חברי הכנסת של מפלגת העבודה

Print Friendly, PDF & Email

Tags: , , ,

3 Responses to “ועידת מפלגת העבודה – על שעת הכינוס להיות בערב”

 1. מיכאל לינדנבאום הגיב:

  לניצן,פקח עיניך.
  בעלי התפקידים בהסתדות ומןסדותיה,במפלגה,או בראשויות המקומיות שרובם ככולם תומכים בבוג'י,יוכלו גם יוכלו לבוא.

  לכל האחרים,לומדים או עובדים,אנשי פריפריה או לא,יהיה כמובן יותר קשה.

 2. אדרי מרק הגיב:

  מקום הכינוס לא מופע

 3. פרנצ'סקה בראון הגיב:

  לא רק השעה של הכינוס כמעט בלתי אפשרית להגעה גם המיקום לא יכול להכיל את המשתתפים הרבים שרוצים להגיע וכבר נוכחנו בזאת בעבר.
  צריך להתחיל את הכינוס בשעה חמש לכל הפחות ולא בשתיים וחצי. מה השעה ההזויה הזאת. בכוונה רוצים שלא נוכל להגיע?

Leave a Reply