חיפוש

חיפוש לפי מילות מפתח

פוליטיקאים, בואו לבדוק את הכוח הפוליטי של האתר שלנו

ארכיון

כוח לעובדים – ארגון עובדים דמוקרטי

מחאת האוהלים – האתר הרשמי

מגזין חברה

אירועים בשבוע הקרוב

אומרים לנו שיש מס אחר

איציק שמולי – הזמנה לכנס "משפיעים מבפנים" לרשימות צעירות מוניציפאליות

נושאים מידע על פעילויות, שיכון ושלטון מקומי ב 6.10.13 23:56

הכנס ייערך ביום שני ה-14 באוקטובר, 2013 בשעה 11:00, באולם ירושלים בכנסת

KenesHmuli

ח"כ איציק שמולי שמח מאד להזמין אתכן/ם לכנס הרשימות הצעירות בבחירות המוניציפאליות שיתקיים בכנסת. בכנס ישתתפו נציגים ונציגות צעירים מרשימות מכל הארץ, שידונו בהשתלבות שלנו, הצעירים, בשדה הפוליטי כמנוף לשינוי המציאות החברתית והכלכלית. 

אנא שתפו והפיצו!

הכנס יערך ביום שני ה-14 באוקטובר, 2013 בשעה 11:00, באולם ירושלים שבכנסת, ירושלים. להשתתפות והסדרת אישורי כניסה יש לשלוח שם, ת.ז. וטלפון נייד לכתובת: [email protected]

איציק שמולי: "בסוף החודש ילכו מיליוני ישראלים שוב לקלפיות ההצבעה כדי להכריע מי ישפיע על חייהם בשנים הקרובות. מאז קיץ 2011 יצאו מאות אלפי ישראלים לרחובות כדי לדרוש צדק חברתי: מחירי דיור סבירים יותר, חינוך ראוי, מערכת רווחה ראויה לשמה, תחבורה נורמאלית ועוד. הדרישות שלנו כאזרחים עדיין מופנות לממשלה (וטוב שכך) אבל האמת היא שלנבחרים ברשויות המקומיות יש גם כן השפעה מכרעת על כל התחומים החשובים הללו ועל עוד רבים אחרים שנוגעים לאיכות חיינו.
אני מאמין ש"מה שהחל ברחובות חייב להסתיים בקלפיות", לא כתחליף ולא במקום הפגנות ומחאות אבל בהחלט כצעד משלים כדי להשפיע גם מבפנים, מתוך מוקדי קבלת ההחלטות. כך משיגים שינוי בדמוקרטיה: לחץ מבחוץ והשפעה מבפנים. משום כך החלטתי אני להיכנס לחיים הפוליטיים ולתרגם את רוח המחאה להישגים ממשיים. עתה, אני שמח לראות שגם בבחירות המקומיות מספר המתמודדים/ות הצעירים/ות הוא הגדול ביותר שהיה אי פעם. בכל מקום אני פוגש אותם, מקרית שמונה בצפון ועד אילת בדרום, אנשים צעירים שצעדו איתנו ברחובות והחליטו לאזור אומץ ולקפוץ לתוך "הביצה הפוליטית" במטרה לחולל שינוי.

עבורם, אקיים כינוס מיוחד בכנסת בקרוב תחת הכותרת "משפיעים מבפנים" כדי להתחייב יחד על מדיניות משותפת עבור צעירים בכל הארץ שאותה נמשיך ליישם גם "ביום שאחרי".

נערך על ידי דליה
תגיות: , ,

השארת תגובה

חשוב: בקרת תגובות מופעלת ועלולה לעכב את תצוגת תגובתכם. אין סיבה לשלוח את התגובה שנית.

עקב תקלה טכנית האתר נופל וקם לסירוגין.

אנו ממליצים להעתיק תגובות (קונטרול+סי) לפני שליחתן, כדי למנוע מפח נפש אם האתר נופל בדיוק אחרי שהשקעתם בתגובה ארוכה.