חיפוש

חיפוש לפי מילות מפתח

פוליטיקאים, בואו לבדוק את הכוח הפוליטי של האתר שלנו

ארכיון

כוח לעובדים – ארגון עובדים דמוקרטי

מחאת האוהלים – האתר הרשמי

מגזין חברה

אירועים בשבוע הקרוב

אומרים לנו שיש מס אחר

המכללה החברתית כלכלית, הזמנה לאסיפה כללית ובקשת תרומה

נושאים חינוך ותרבות, מידע על פעילויות ב 9.04.13 0:02

האספה הכללית תתקיים ביום שישי ה-26 באפריל, ט"ז באייר, במשרדי 'עורו', ברחוב התעשייה 8 בתל אביב. התכנסות בשעה 9:30 ותחילת סדר יום בשעה 10:00

sealogo

חברים וחברות, פעילים ופעילות בעבר ובהווה, אנו מזמינים אתכם להיות שותפים בתהליכי רה-ארגון שהמכללה עוברת בהתמודדות עם משבר תקציבי אליו נקלענו.

המכללה החברתית-כלכלית קיימת מזה כשמונה שנים, כשהיא מתבססת על צוות עובדים קטן, רובם במשרה חלקית ובשכר צנוע מאד, על תרומות ועל מתנדבים. מיום היווסדה מתבססת המכללה על מרצים/ות מעולים שמרצים בהתנדבות, על מתנדבים/ות שמרכזים קורסים ושומרת על העיקרון של מחיר שווה לכל נפש של הקורסים וההרצאות.

בשנת 2012 הציעה המכללה קורסים לקהל הרחב ולארגונים בארבע שלוחות, כמחציתם בחיפה והשאר בתל-אביב, בבאר-שבע ובשלוחת ירושלים, שנפתחה מחדש ב-2012, אחרי מספר שנים ללא רכז בשכר.

בנוסף, חנכנו בשנת 2012 תכנית עמיתים, בה הוכשרו כעשרה אקדמאים/ות צעירים/ות בעלי/ות רקע בפעילות חברתית, להעברת הרצאות וקורסים במסגרת המכללה, עבור קבוצות, מוסדות וארגונים. תכנית זו היא קיום ספינת הדגל של התחדשות המכללה והגידול בהכנסות העצמיות.

לאחרונה, נקלעה העמותה למשבר כספי, כאשר קרן לוי לאסן, אחת משלוש הקרנות התומכות במכללה, הפסיקה את התרומה, ולאחר שנוצר חוב ארנונה משמעותי לעיריית תל-אביב עקב בעיות בהתנהלות של משכיר המשרדים הקודמים של העמותה. לאור זאת נאלץ הועד המנהל לבצע קיצוץ כואב ומידי במשרותיהם של רוב העובדים/ות, לפנות את המשרד בו פועל מטה המכללה ולהתחיל בתהליך עומק של חשיבה מחדש על המבנה הארגוני והתקציבי של המכללה.

במסגרת תהליך זה, שאנו מצויים בעיצומו, ברצוננו להזמינכם לאסיפה כללית מיוחדת, במטרה לשתף את כלל החברים והחברות במתרחש, לשמוע הצעות לגבי עתיד המכללה ולנסות להפוך את המשבר להזדמנות.

אנו תקווה כי תוכלו להגיע לאסיפה הכללית שתתקיים ביום שישי ה-26 באפריל, ט"ז באייר, במשרדי 'עורו', ברחוב התעשייה 8 בתל אביב. התכנסות בשעה 9:30 ותחילת סדר יום בשעה 10:00

באסיפה הכללית נאשר גם חברים/ות חדשים/ות בעמותה. המעוניינים/ות להצטרף לעמותה, מוזמנים לפנות מראש במייל למיכל שוחט בדוא"ל [email protected]

בנוסף, לאור המשבר התקציבי, נודה לכם אם תוכלו לסייע כבר כעת בתרומה כספית לעמותה, במטרה להחזיר כמה שיותר מהר את העובדים להיקף המשרה המקורי שלהם, ולסייע למכללה להתגבר על המשבר שנוצר מבלי לפגוע באופייה הנגיש של הפעילות ובאופייה המיוחד של המכללה.

ניתן לתרום ישירות באינטרנט באתר ישראל תורמת. כן ניתן ליצור קשר בטלפון 03-7306444 או בדוא"ל [email protected] לצורך ביצוע התרומה.

בתודה
הוועד המנהל

נערך על ידי לקסי
תגיות: ,

השארת תגובה

חשוב: בקרת תגובות מופעלת ועלולה לעכב את תצוגת תגובתכם. אין סיבה לשלוח את התגובה שנית.

עקב תקלה טכנית האתר נופל וקם לסירוגין.

אנו ממליצים להעתיק תגובות (קונטרול+סי) לפני שליחתן, כדי למנוע מפח נפש אם האתר נופל בדיוק אחרי שהשקעתם בתגובה ארוכה.