התנהגות פוגענית של חברת "הוט מובייל"

איתן קלינסקי מתאר את ההנהלות הבעייתית של חברת הוט מובייל וגם של כנסת ישראל, שהוציאה חוק המקשה על הציבור בנושא אנטנות סלולריות

קשה להאמין אבל כנסת ישראל הוציאה מתחת ידה חוק בדבר מכשירי גישה – אנטנות סוללריות לכל דבר – אותן חברה כמו "הוט מובייל" יכולה להתקין בכל דירה תמורת תשלומי כסף נאותים , מבלי לידע את הציבור , לא לשתפו בתהליך קבלת ההחלטות , לא לתת לתושבים זכויות אלמנטאריות של התנגדות בוועדה המאשרת , וגם  תוך כדי כבילת נציגי הציבור – שהם חברי הוועדה המקומית , אשר מנוטרלים לחלוטין מיכולת השפעה .

הזכות היחידה ,השמורה לדיירים, זו הזכות להתארגן , לשכור עורכי דין פרטיים ולצאת למערכות משפטיות ארוכות ומתישות . זו מטלה מאוד קשה על ציבור קשי יום , שבנוסף למאבקו במלחמת קיום כלכלית , מוצא עצמו בפני צורך לממן מערכת משפטית , שתתייצב מול מכונה משפטית משומנת של "הוט מובייל". זו שקבעה לאזרח , המתעורר בוקר אחד , למצוא מעל ראשו אנטנה פועלת .

אנו עדים למסע יחצ"ני המעלים מאיתנו את דבריו של ד"ר דני וולף בישיבת וועדת הפנים והגנת הסביבה , שהתקיימה בכנסת ביום 18.11.2010 .

מסע יחצ"נות המעלים מאיתנו קיום נייר עמדה , שהתקבל באותה ישיבה – נייר עמדה משולב של משרד החינוך , משרד הבריאות והמשרד להגנת הסביבה , כשמרכזת את הנושא היא פרופסור סיגל סדרצקי , מנהלת היחידה לאפידמולוגיה של סרטן וקרינה מבית החולים תל השומר , שהיתה באותה ישיבה נציגת משרד הבריאות . נייר עמדה השולל את המציאות הדורסנית הקיימת כיום .

חברת "הוט מובייל" יחד עם פורום החברות הסלולריות הצליחו באמצעות מסע יחצ"ני להפוך את הקערה על פיה ולשקר !!! שקר גס!!! כי האנטנות והמכשירים עומדים בתקן המערבי המחמיר .

האמת המרה , שהתקן לטלפונים סלולריים בארץ – 40 מיקרוואט לסמ"ר . ובדור השני – 100 , ואילו בעולם המערבי המצב שונה לחלוטין .

באוסטריה – 0.1 מיקרוואט לס"מ רבוע.

רוסיה ובלגיה – 2.4 מיקרוואט לס"מ רבוע.

שוויץ – 4.2 מיקרוואט לס"מ רבוע .

סין – 6.06 מיקרוואט לס"מ רבוע .

זה רק לקט קטן מהממצא , המעמיד את ישראל אי שם רחוק מאוד מהתקן המערבי המחמיר . השוואה חלקית שבהחלט יוצרת "אמינות" , שאנחנו מהמחמירים ביותר בעולם המערבי .

רק אצלנו מכשירי הגישה המותקנים הם משום מה מוסתרים בגינות פלסטיק מרהיבות , היוצרות אשליה של "פנינה ירוקה" , "תרומה"  לסביבה ירוקה של חברות כמו "הוט מובייל".

רק לאלוהי "הוט מובייל" פתרונים מדוע הם מסתירים את מכשירי הגישה (האנטנות( במעטפות פלסטיק , המשוות כלפי חוץ מראה של עצים מתמרים בחן רב לשמים .

למרבה הצער , אנחנו מוצפים במידע שקרי שיותר אנטנות מוסיף לנו בריאות . זה מסע שכל מטרתו לתת גיבוי למהלכים בלתי דמוקראטיים בעליל . מסע שכל מטרתו לקבוע תקנות ,המאפשרות לחברות התקשורת  לפעול ללא כל הפרעה על ידי מניעת מתן אפשרות לציבור להביע התנגדויות בישיבות הוועדות המאשרות את הפעלת  האנטנות .

צפיפות אנטנות גדולה יותר לא נחוצה להקטנת קרינה . יש לה רק תכלית אחת ויחידה לאפשר העברת יותר ויותר נתונים בצפיפות גדולה יותר .

צפיפות האנטנות וריבוי מכשירי הגישה על כל גבעת גג רמה ועל כל מרפסת רעננה לא תקטין את הקרינה , אלא רק תקרב יותר ויותר אזרחים לאנטנות . בסופו של דבר רק תחשוף את ציבור האזרחים ליותר שעות ביום לקרינה .

מצער וכואב , שאנחנו בונים כאן דפוסי חברה , שמניעי תאוות כסף מעפילים על כל שיקול אחר . בהצפת מרפסות בתים במכשירי גישה , שהן אנטנות לכל דבר ועניין , השיקול הכספי הגס תופס מקום ראשון . הן מצד השוכר , המשלם בנדיבות רבה , והן מצד המשכיר , המקבל סכומי כסף בנדיבות רבה …ומקומו של האזרח זה פרט זניח , וחבל שכך .

שורות אלו נכתבו על ידי אזרח , שחברת "הוט מובייל" הונתה אותו . ניתן לה מפתח לגג הבניין ולארונות המשותפים לכל דיירי הבניין בשכונת תל גיבורים ברחוב ברקן 22 בחולון בטענה , שמערכת הכבלים של "הוט" לקויה , יש להחליפה ולשדרג את מערכת הקליטה במכשיר הטלוויזיה של הדיירים . למעשה בתרמית הועברו רק כבלים לאנטנות סולולאריות , שהציבו בדירת גג תמורת תשלומי כסף לבעלי דירה שנאותו להשכירה לתכלית זו  .

מיותר לציין , שאני מודע לצרכים של חברות התקשורת להצבת אנטנות . אך אסור שהן תפגענה באיכות החיים של דיירים שלווים , המוצאים לפתע את דירותיהם בבניין בו הם גרים צמודות לאנטנות , מבלי שהם נתנו הסכמתם לכך .

איתן קלינסקי

Tags: ,

17 Responses to “התנהגות פוגענית של חברת "הוט מובייל"”

 1. איתן קלינסקי הגיב:

  בחול המועד סוכות ניהלתי שיחת טלפון עם ד"ר איזבלה אפיק , מנהלת המחלקה לאיכות הסביבה בעירית חולון , ממנה הבנתי שהאתר שהוקם במרפסת הצמודה לדירתי ברחוב ברקן 22 בחולון עדיין לא הופעל על ידי חברת "הוט מובייל" מסיבות טכניות .

  אני מוצא לנכון להבהיר , ברגע שהאתר יופעל רעייתי ואני פותחים בשביתת רעב .

  למרות היותנו בעשור השמיני לחיינו לא נזוז מהרחבה שליד עיריית חולון עד שיוסר המפגע .

 2. ירון הגיב:

  איתן, אני חושב שנמסר לך מידע מטעה או שלא הבנת אותו. התקנים בישראל בנוגע לאנטנות הם המחמירים בעולם. זה בכלל לא קשור לתקנים שנוגעים לטלפונים הסלולרים שהם תקנים בינלאומיים שאין לישראל כמי שלא מייצרת טלפונים השפעה עליהם. לידיעתך בכל מקרה מבחינה חוקית אין לך זכות התנגדות בועדת התכנון, וממילא לועדת התכנון אין סמכות בנושא הקרינה. לידיעתך האנטנה תוצב מעל ראשך לא משפיעה עליך משום שהקרינה היא בצורת מטריה, ולכן עדיף שתהא מעליך ולא ממולך. ד"ר וולף אין לו שום הסמכה בנושא ופרופ' סדצקי תומכת בריבוי מתקני שידור. על כל פנים גם אם תחליט להאבק וזו זכותך, לא מציע לשבות רעב בגלל זה.

 3. לירון הגיב:

  האנטנות ברחוב ברקן 22 הן לא מעל דירתו של איתן קלינסקי , אלא הן צמודות ממול .

  הן צמודות גם לחדר של תאומים בני כמה חודשים.

  מר ירון מתעלם מדרכי המרמה של חדירה לארונות משותפים של בניין מבלי לקבל הסכמה של 75% של הדיירים .

  חברה מעבירה כבלים בהבטחה שהיא משפצת דבר קלוקל ולמעשה מעבירה בארונות כבלים לאנטנות .

  זו עבירה פלילית לבקש מפתח בטוענה שהוא נדרש לתקן מערכת פגומה ובמקומה מתקינים בארון המשותף לכל הדיירים מערכת , שכל הדיירים חתמו שהם מתנגדים לה .

  דיירים רוכשים דירות בבניין לא כדי שלפתע הן ימצאו עצמם שכנים לדירה , המושכרת לחברת תקשורת כדי להפעיל בה מערכות תקשורת . זו דרך נלוזה של בעל דירה לגור במקום אחר ולהשכיר דירה תמורת אלפי שקלים לחברת תקשורת .

  הקביעה של מר ירון כלפי ד"ר וולף יש בה יותר מטעם לפגם.

  חבל שמר ירון מתעלם מעצם ההתנהלות של חברה הפועלת בסמכות החוק תוך כדי הצגת מצג שווא ושקרי לכל אדיירי הבניין . והחמור ביותר זה הסיפור על התקנת גינה במרפסת , שלמעשה זו התקנת מערכת פלסטיק ירוקה .

  תתבייש לך מר ירון להתייחס בציניות כה רבה לנכונות של אזרחים בני קרוב לשמונים לשבות שביתת רעב כנגד התנהלות שקרית של חברת תקשורת .

 4. איציק הגיב:

  איתן אתה תמים . חבל לי על הבריאות שלך . קרא את מה שכתב לך שליח מסווה בשם ירון של החברות האלו .
  הן משתינות על אחד כמוך . מי אתה שתהיה לך או לכל הדיירים ברחוב ברקן 22 זכות לפחות להשמיע טענות נגד.
  חשבו על דרך אחרת . חשבו על גיוס כל שכונת תל גיבורים בחולון למאבק נגד ההסוואה של אנטנות סוללאריות במעטה פלסטיק ירוק דמוי אלון יפהפה.

 5. איציק הגיב:

  איתן יקירי , אני מתחנן בפניך אל תשליח את כל יהבך על שביתת רעב .

  חשוב על בריאותך . אתה לא צעיר וגם לא בריא .

  ניתן להפוך את הקערה על פיה .

  דברו על ליבם של משכירי הדירה לחברת הוט מובייל .

  חשבו על דרכי מאבק אלטרנטיביים .

  משרשור התגובות למדתי לאיזה ביב שופכין הגענו , כשמגיב בשם ירון מדבר על מטריה , לפיה דיירים אחרים שאינם גרים ממול ייפגעו . ומי שגר בטווח המטריה יש הצדקה שייפגע??

  אני מציע לך הצעה זנותית את הכסף שאספתם (200 שקל מכל דייר) תנו לחברת הוט תמורת נכונותה להוריד את האנטנות . אני מציע את ההצעה הזנותית הזו רק כדי לחלץ אותך משביתת רעב שתגרום לך נזק בריאותי בלתי הפיך

 6. ארטור הגיב:

  לפגוע בהם דרך הכיס .

  א .לפגוע בבעל הדירה שהשכיר את דירתו עבור אנטנה .מכיוון שזו אינה שכירות למגורים ,אין לו פטור ממס והוא חיב לדווח למס הכנסה כעל שכירות מסחרית .המשמעות הינה תשלום מס הכנסה מלא .
  הבעיה השניה שנוצרת לבעל הדירה שבבוא היום כשירצה למכור אותה,לא יוכל לקבל פטור ממס שבח בשום תנאי כי הדירה לא משמשת למגורים .
  רוב בעלי הדירות שיועמדו מול משמעויות תשלומי מס הכנסה ומס שבח ,ימצאו עצמם בעמדה שכדאי להם לבטל את העיסקה של הצבת אנטנה בדירתם .

  אני לא משפטן אך לדעתי אם בדירת מגורים מותקנת אנטנה ,אשר מונעת את המגורים בדירה ,זה דורש שינוי תב"ע (תוכנית בניין עיר) לפחות של אותה דירה .ובמילים פשוטות אם בדירה לא גרים אלא רק מפעילים אנטנה אז פעילות הדירה חורגת מהתב"ע .
  אני חושב שפעולות נגד בעלי הדירה במישורים הללו ידירו שינה מעינהם לפחות כמו שהם הדירו שינה מדירי הבנינים הסמוכים .

 7. ענת הגיב:

  מהתגובה של ירון – שהיא תגובה של בעל עניין מוסווה – מבהירה באיזה ג'ונגל אנחנו חיים . או ליתר דיוק נותנת לנו תמונת מיקרו המעידה על המקרו.

  מר ירון מבהיר שמיקום הדירה של איתן לא תגרום לקרינה כפי שהיא גורמת לאחרים החיים תחת המטריה .

  זו ראייה של ג'ונגל ולא ראייה חברתית . אתה איתן שתוק . אתה גר מתחת ולא ממול . כלומר , אלו שגרים ממול מותר להם להיפגע מקרינה.

  מותר לחברת הוט מובייל לשקר לדיירים – כי זה החוק של הג'ונגל.

  מותר לחברת הוט מובייל להתכחש לממצאים שיש סכנת קרינה .

  מותר לחברת מובייל להסוות את האנטנות בעצי פלסטיק ירוקים ולספר לדיירים שהותקנה גינה .

  מותר שיהיה חוק , לפיו דיירים אין להם זכות לפחות להציג טענות בוועדות התכנון . זה כבר אפילו יותר גס מאר בדפוסי החיים של הג'ונגל.

  איתן , יקירנו , חשוב על אלטרנטיבה אחרת מאשר לסכן את בריאותך . חשוב היטב , האם שביתת רעב זו הדרך.

 8. רני בן הרוש הגיב:

  איתן , אין מקום למלים יפות . אתם חייבים להגיב באלימות כנגד האלימות של "הוט מובייל".
  יש לכם את מלוא הזכות לקרוע לגזרים את החוטים שהכניסה חברת "הוט מובייל".
  יש לכם את מלוא הזכות לפגוע במתקן ששהותקן בניגוד להסכמת הדיירים.
  לא ייתכן להכניס מפגע כזה לבית מגורים .
  חברה שפועלת באלימות , יש לכם זכות לפעול כנגדה באלימות .

 9. איתן קלינסקי הגיב:

  למר רני בן הרוש

  הדיירים ברחוב ברקן 22 בחולון הם דיירים שומרי חוק .

  אנחנו דוחים בשאט נפש כל קריאה לאלימות .

  גם אם אני סבור , שחברת הוט נהגה באלימות שקרית כלפי דיירי הבניין ברחוב ברקן 22 . אני דוחה כל הצעה לפעולה אלימה מצידנו .

  אני סבור , שההונאה של חברת הוט היא עבירה פלילית .לנו אין כוחות לנהל מערכה משפטית עם הוט , אבל לא נעדיף בשום פנים ואופן את הדרך האלימה.

  אני גם סבור , שמערכת האתר חייבת לא לתת פרסום של תגובות המצדדות באלימות .

  בברכה

  איתן קלינסקי

 10. איציק הגיב:

  איתן חשבו על ההצעה לתת את האתנן של 200 שקל מכל דייר לזונה "הוט מובייל" . שתיחנק הזונה , רק שתוריד לכם את האנטנטת .

  רק תדע , איתן , יש לכם עניין עם חברה ועם סוללות עורכי דין שיעשו מכם צחוק , שביתת הרעב שלכם תדגדג את קצה קצה הסירחון של הגרבים המצחינות בנעלים מסומרות של הוט בהליכה על גביכם .

  תבין , הכסף מדבר .

 11. משתמש אנונימי על חימום בסולר :-) הגיב:

  הדרך הכי טובה זה פשוט לפגוע לחברות בכיס,
  אבל רובנו מכורים להם
  ועוד השר כחלון הוריד את המחירים והעלה את השימוש
  וכל חברה צריכה לתקוע את האנטנות של באיזשהו מקום

  ואין לנו תרבות של התארגנות צרכנים, במקום זה הצרכנים נלחמים אחד בשני בשביל להרוויח עוד גרוש.

  במצב הזה ההצעה של ארטור הכי רציונלית, למרבה הצער.

 12. מסכים עם בן הטרוד הגיב:

  זו הדרך. היחידה. רק כך יבינו שאי אפשר. להתעלל בדיירים

 13. דלית הגיב:

  קרינה קרינה קרינה !!! לאף אחד לא אכפת מהתוצאות של הצבת אנטנות. האנטנות האלה גורמות לנזקים רבים כגון, פגיעות ב-דנ"א של בני אדם מאותה קרינה, כאבי ראש מהקרינה, סרטן מהקרינה ועוד הרבה נזקים.אתם חייבים להלחם!!!!

 14. רחלי הגיב:

  איזו חוצפה
  חייבים להתחשב בדיירים השכנים.
  הקרינה מסוכנת והדיירים צריכים להאבק ולא לוותר.
  נזקי הקרינה ידועים. אין ויכוח על הסכנה והנזקים העלולים להגרם.

 15. רחלי הגיב:

  איזו חוצפה.
  חייבים להתחשב בדיירים השכנים. הקרינה מסוכנת ונזקי הקרינה ידועים. התושבים חייבים להאבק!!

 16. דנה הגיב:

  אין ברירה עם תקנים כאלה אלה לערוך בדיקת קרינה ולראות איפה אנחנו נמצאים, ואני ערכתי בדיקה בביתי על ידי חברת לייף סייבר ולמזלי לא נמצא קרינה מסוכנת, אבל אצלחברה שלי שגרה כמה בנינים ממני כן מצאו.

 17. ירון הגיב:

  רני בן הרוש – אתה על סף עבירה פלילית להסתה לאלימות ובנוסף בסיס לתביעת נזיקין אזרחית, כדאי שתפסיק להתלהם ומהר.
  לגבי שאר המגיבים – הבנתכם הטכנית בנושא הנדון, מעבר לפחדים בלתי רציונליים, הינה אפסית.

Leave a Reply