postpass act=ul view postpass עבודה שחורה » אמנון זילברמן – מועמד לפריימריס בעבודה

חיפוש

חיפוש לפי מילות מפתח

פוליטיקאים, בואו לבדוק את הכוח הפוליטי של האתר שלנו

ארכיון

כוח לעובדים – ארגון עובדים דמוקרטי

מחאת האוהלים – האתר הרשמי

מגזין חברה

אירועים בשבוע הקרוב

אומרים לנו שיש מס אחר

אמנון זילברמן – מועמד לפריימריס בעבודה

נושאים פוליטי ב 12.11.08 5:06

נא להכיר – אמנון זילברמן הוא חבר במפלגת העבודה ומציג מועמדות לפריימריס. בזמן הקצר שנותר עד להתמודדות יש יתרון עצום לחברי הכנסת המכהנים  ולבעלי האמצעים הכלכליים, אמנון זילברמן אינו נמנה עימם. הוא פעיל שכונות ומבקש להתמודד כנציג במשבצת השכונות. הנה דבריו

אני מהשכונה וטוב למדינה

שמי אמנון זילברמן בן 40 תושב דרום ת"א בעל תואר ראשון ושני בחינוך, בעל תעודת הוראה, חבר ועידת מפלגת העבודה ומזכיר סניף כפר שלם. התחנכתי בכפר הנוער בן שמן מגיל צעיר עד סיום כיתה יב'.

בשנותיי הבוגרות אני מעורב ומשפיע בתחום החינוך ,הקהילה, והשיקום במטרה לצמצם פערים ולסייע לקהילות מוחלשות.  אני ידוע כפעיל חברתי בשכונות דרום העיר תל אביב יפו.

בעבר, עבדתי כמדריך חינוכי בפנימיות, מורה ורכז חברתי במשך עשר שנים בוויצ"ו נחלת יהודה, בכפר הנוער בן שמן וכמ"מ פנימייה שיקומית בת"א. בשנים הללו הובלתי נערים להישגים מרשימים ומעל הכול פעלתי למניעת נשירה, להגדלת אחוזי הבגרויות בקרב צעירים. עודדתי לשירות בצבא ביחידות קרביות ולכניסה לעולם האקדמי. הובלתי פרויקטים של מרכזי למידה בהצלחה רבה. 

במשך שנתיים ניהלתי פרויקט רחב של שיקום שכונות בנושא הכשרה מקצועית. במסגרת זו קידמתי אוכלוסיות מוחלשות בדרום ת"א וביפו. פתחתי קורסי מטפלות לנשים ערביות ביפו החסרות תעסוקה ודאגתי לשילובם בשוק העבודה. פעלתי, לפתיחת קורסי הכשרה לאוכלוסיה האתיופית.

בשנה האחרונה אני מנהל רובע באגף רבעים ושכונות. תפקיד שטח בלב המצוקה המחייב מאמצים רבים וחיכוך יום יומי עם התושבים. הרובע בניהולי מסייע לכל שכבות האוכלוסייה תוך מתן דגש מיוחד לקשישים, לילדים במצוקה, למשפחות קשות יום, למשפחות חד הוריות ולהפניית מכורים לסמים לגמילה.  כמו כן, אני מוביל יחד עם יו"ר ועדי השכונות ופעילי השכונות לשינויים מרחיקי לכת לרווחת התושבים בשכונות  הדרום.

בשנים האחרונות סחפתי מאות של צעירים וצעירות להתפקדות למפלגת העבודה. כאלה הרואים בי מנהיג ומוביל חברתי הנאמן לדרך הסוציאל דמוקרטית. בימים אלה אנו עדים לנחיצותו של מחנה סוציאל דמוקרטי חזק וגדול שייתן ביטוי להבדלים העמוקים בין מפלגת העבודה לבין קדימה, הליכוד ויתר המפלגות.

 קבוצות רבות של תומכים מעודדות אותי לקחת חלק גדול ומשפיע יותר למען השכונות. יש ביכולתי לרתום תושבים וצעירים רבים מהפריפריה ומכול רחבי הארץ לתמיכה במפלגת העבודה כדי להביא להצלחתה בבחירות לכנסת. אני מאמין, שיש בי את היכולת הכוח והכישרון לתרום להצלחת רשימת העבודה לכנסת הבאה. בכוונתי להתמודד במפלגה ולהציע את עצמי כנציג משבצת השכונות

אשמח לקבל את אמונך ועזרתך

אמנון זילברמן          amnonzil012.net.il

נערך על ידי דליה
תגיות: , , , ,

10 תגובות

 1. איתי :

  קודם כל – הכל חוץ ממרציאנו, משרתם של המפרסמים באילון.

  אם אינני טועה, פתק ההצבעה בפריימריס של העבודה מאפשר גם למי שאינם תושבי שכונות להצביע למשבצת השכונות (שזה כמובן דבר פסול). בפעם הקודמת הצבעתי ליהודה אלוש בנו של הפנתר השחור ויקטור אלושhttp://news.walla.co.il/?w=//822396
  – אינני יודע אם הוא מתמודד עכשיו
  כי ראיתי שהוא רץ למועצת ב"ש עם הירוקים – עוד תסמין לקריסת העבודה.

  היות שהרישום לפריימריס נסגר כבר יהיה מעניין לפרסם כאן את הרשימה המלאה ואת זכויות החבר. למשל האם זכותי לבחור כמו בפעם הקודמת גם נציג שכונות, נציג גמלאים, נציג ערבי וכו אעפ"י שאיני משתייך לסקטורים הנל.

 2. אמנון זילברמן :

  נציג ערבי נבחר רק ע"י המגזר הערבי כמו קיבוצים ומושבים.משבצת השכונות ,גמלאים וצעירים זוהי משבצת ארצית כך שכל מתפקד יכול להצביע ולהשפיע איך תראה פני המפלגה. נציג הפמליה או מפלגה חברתית , נמאס מכל העסקנים ,הגיע הזמן לאנשי עשייה !

 3. עוזרי אבנר :

  למען הגילוי הנאות הדגיש שאני מכיר את אמנון זלברמן. מנהיג אוטנטי שצמח מתוך השכונות ולהערכתי יגיע להשגים רבים בקידום השכונות. כתוצאה מעבודתו הברוכה והלבבית בשכונות הוא זוכה לתמיכה רבה בקרב תושבי השכונות ובעיקר הצעירים.אם מפלגת העבודה רואה מול עניה חדשנות ועתיד בריא אמנון זלברמן הצעיר והנימרץ הינו אחד הדוגמאות לכך.המפלגה צריכה לאמץ אותו בחום ולאפשר לו להגיע לעמדות בהן יוכל להשפיע ולתרום יותר.
  מקדם בברכה את נכונותו להתמודד על משבצת השכונות. אני אתמוך בו.

 4. משה אשכנזי :

  אין ספק שבשעה זו אנו מיחלים למנהיג חברתי הפועל באמת למען השכונות .
  נכון אני לעזור בכל דבר למען הצלחתך

 5. גלי :

  גם לאה פדידה מתמודדת

 6. קובי סינואני :

  חברים אם מפלגת העבודה חפצת חיים ,ורואה עצמה גורם רציני משפיע עם עתיד חזון ומנהיגות.חייבת המפלגה לתת במה ולעודד פעילים כדוגמת אמנון. ולתמוך בו ללא היסוס ,מיכון שהוכיח את עצמו. העשיה היא שמדרבנת אותו .עם כרטיס ביקור כזה איפה בדיוק מרציאנו?

 7. תומר בועז :

  הגיע הרגע לבחור פעיל שכונות שלא יגרום לנו להראות כמו חבורת עברינים .מישהוא כמו אמנון זילברמן עם רקורד אמיתי של עשיה וחינוך צריך להיות האדם הזה.

 8. טלי :

  בימים אלו. שהפערים החברתיים הולכים וגדלים, מערכת החינוך קורסת ואיתה גם עתיד ילדנו. זוהי המלחמה האמיתית של עם ישראל! המלחמה הפנימית. הזכות להעניק עתיד ורוד או לפחות שווה לכל ילד וילד במדינה. אמנון זילברמן, אחד שבאמת אכפת לו פועל כבר שנים בשכונות ונלחם את המאבק ביומיום. תנו לו את הכח!!

 9. אדיר :

  לאיתי ולתומר:
  עם כל הכבוד לאמנון (מי???) זילברמן..
  מיהו ומהו ומה הוא עשה למען השכונות? היה מדריך פנימייה? יש כמוהו 1000. יורם מרציאנו דואג לשכונות כבר שנים רבות. הוא גדל בהן ומכיר את הבעיות, גם בתור סגן ראש העיר לוד וגם בתור חבר כנסת הוא עשה הרבה יותר בשביל השכונות מאשר כל חבר כנסת אחר. השילוט הוא לא פונקציה בכלל אם להצביע לו או לו. יורם מרציאנו הוציא את חוק הדיור הציבורי מה שאף ח"כ לא הצליח לעשות ב10 השנים האחרונות.

  אז אתה נטפל לנושא קטן כמו שילוט?
  נראה את אמנון זילברמן מעביר חוק חשוב כמו חוק הדיור הציבורי…

 10. דני בלוך :

  לאיתי- קשה להגדיר מיהו תושב שכונות ומי לא, לכן ההצבעה היא ארצית.
  לגבי מרציאנו – לצערי, הוא לא הביא כבוד רב למפלגה ולכנסת וראוי, לדעתי, להחליפו.

השארת תגובה

חשוב: בקרת תגובות מופעלת ועלולה לעכב את תצוגת תגובתכם. אין סיבה לשלוח את התגובה שנית.

עקב תקלה טכנית האתר נופל וקם לסירוגין.

אנו ממליצים להעתיק תגובות (קונטרול+סי) לפני שליחתן, כדי למנוע מפח נפש אם האתר נופל בדיוק אחרי שהשקעתם בתגובה ארוכה.