עיזרו לי לצאת ממאורת העבריינים

ט' היא דיירת דיור ציבורי, שבקשתה להעברה לדירה חלופית נדחתה מספר פעמים. לנו אין כלים מקצועיים לסייע לט' וגם נסיונות שלנו להציע לה לפנות לגורמים אחרים לא צלחו. אם אתם יכולים לעזור, אנא צרו איתנו קשר

[בוקסה=37831]

ט' היא תושבת לוד המתגוררת בדיור ציבורי בשכונת "בנית". ט' היתה פעילה בשנה שעברה במאהל המחאה שהוקם בעיר, ומתנדבת בהווה בסניף המקומי של עמותת "סינגור קהילתי".

בשנה האחרונה מנהלת ט' מאבק אישי להעברה מהדירה בה היא מתגוררת לדירה חלופית במסגרת הדיור הציבורי.

הנה לדוגמה קטע ממכתב ששלחה באפריל השנה לראש הממשלה, בנימין נתניהו, לגורמי פניות הציבור במשרד השיכון והבריאות, לחברת "עמידר" ועוד:

"קיבלתי היום תשובה ממשרד השיכון רחובות שאינם מוכנים כרגיל להעביר אותי דירה ושאשאר לגור עם עבריינים, נרקומנים, סוחרי סמים, חולי נפש, אלימות, עם כל הגרוטאות שחולי הגרוטאות אוספים והזבל מסביב. איני רואה תקנה לשכונה הזו עוד בחיי וזה שמשרד השיכון משאיר אותי להתגורר ברחוב שכונה, זו התעללות כפולה. איזו מין ועדה ציבורית זו שמתעללת בדייריה וקובעת  לי שזה יהיה ביתי? בזבל הזה אני צריכה להרגיש כמו בבית."

בין השאר, מציינת ט' במכתביה כי התושבים משלמים מכיסם עבור סיורי "שיטור משולב" (משטרה + רשות מקומית, ראו הערה) שאינם מתקיימים כסדרם, ובשל כך בסביבת הבניין נפוצים מאוד מטרדי רעש, אשפה ואפילו ונדליזם. הנה סיפור אחד לדוגמה:

"כל הילדים מהאיזור (רובם ילדים בעייתיים) מגיעים מחוסר מעש (אין מועדונית, מגרש משחקים או פארק באיזור) אחרי הלימודים לבניין. בועטים, שוברים גדרות, זורקים אבנים, כדורים לחלונות וכל מה שבא לידם, בעיטות בדלתות שמתלווים עם קללות, מציתים מדורות, זו סכנה בפרט שגז מרכזי בשטח ובלוני גז ועוד". 

בשבועות האחרונים הפניות של ט' הופכות נואשות יותר ויותר, ובאחרונה שבהן היא מאיימת להרעיב את עצמה למוות:

"עמידר לודים

מנהל עמידר

יגאל קופל

לוד.
 הנדון:דירה חילופית עכשיו או שארעב עד מוות

 קיים סירוב עבורי ט' [המתגוררת בכתובת] … לוד ת"×– …. ממשרד השיכון/ועדה ציבורית לדירה חילופית שהגשתי לאחרונה, כך נודע לי עכשיו טלפונית ממוקד עמידר ארצי שאני לא עומדת בקטריונים לדירה חילופית ואף אחד לא טרח לתת לי תשובה בכתב.

 מה הקריטריונים שלכם? אני יכולה לדעת אז תגידו לי אותם, היות ואני בטוחה שאני כן עומדת בקריטריונים ואם לא אני אמציא אותם, בינתיים תגידו לי מה הקריטריונים שאהיה בקבר? יש לכם את כל המסמכים הרפואיים שלי וזו אכזריות להגיב ככה לבן אדם במצב בריאות שלי ,אני קראתי את הקריטריונים באינטרנט וכן מגיע לאדם חולה שהסביבה גורמת להחמרת מצבו דירה חילופית.

 יש לכם את כל המסמכים הרפואיים שלי האם צירפתם אותם לוועדה הציבורית? כל המסמכים שלי אצלכם. ועדה רפואית קבעה נכות יציב, זאת אומרת לצמיתות ואני חיה על כדורים מצילי חיים והסביבה לא מיטיבה עם מצבי. איזה לבבות אטומים, לא הצלחתם עד עכשיו שאשרוף את עצמי אבל כן נשארתי נכה ומה עוד?

תעבירו אותי עכשיו מאסון טבע שבו אני שרויה לעיר אחרת. לא רוצה את לוד רוצה רק את תל אביב, לא מסוגלת להישאר בעיר אחרי כל מה שאתם מעבירים/מעוללים וממשיכים בעקשנות להקשות עלי בעיר לוד. תל -אביב עכשיו! וכל סרוב שלכם להעביר אותי מלוד לתוך לוד בסביבה אחרת תשניאו עלי את העיר לוד יותר ויותר. אתם מעוללים לי לשנוא את העיר לוד, לכן תעבירו אותי עכשיו ומיידית בגלל מצב בריאותי לתל -אביב, קומת קרקע. תתאמצו קצת ותציצו במסמכים הרפואיים שלי. דירה  חילופית עכשיו!"

 הערות:

1. אין לנו יכולת לבדוק את טענותיה של ט' ביחס למצבה האישי וביחס למתרחש בשכונתה.

2. שיטת "השיטור המשולב" המוזכרת לעיל היא שיטה שנויה במחלוקת הפועלת כפיילוט בכמה ערים (ראו גם כאן, כאן, ולהבדיל כאן).

Print Friendly, PDF & Email

Tags: , , , ,

37 Responses to “עיזרו לי לצאת ממאורת העבריינים”

 1. טובי הגיב:

  בחברת "עמידר" ומשרד השיכון והבינוי: מתייחסים לדיירים כאל סוג ז', ואם כבר יש יחס זהו יחס משפיל ומורט עצבים ככה זה , הדיירים מבקשים חוק ליחס מכובד, ושהחוק יעמיד לדין כל עובד משרד השיכון ועמידר שלא יכבדו את החוק,ושלא יעסיקו אנשים מגעילים אלה ברשויות.
  מה אתה משוגע!? צועק פקיד משרד. השיכון ברחובות לדייר בדיור הציבורי על מנת להשפיל, או יש לך בעייה פסיכיאטרית?צועק הפקיד!!! חושבים שהפקיד משוגע ורוצים לברוח מהמשרד…….

 2. טובי הגיב:

  אני ט' מהכתבה הר"מ והיום הבנתי אחרי שהודעתי לעמידר שאני בשביתת רעב אם אין לי תשובה,עמידר לוד רמזה שלא מאשרים לי דירה חילופית, אני הגבתי בעמידר בפניקה ובצורה שהזיקה לבריאותי ומקל ההליכה שלי נשבר בעמידר, רופא הזריק לי 10 MGאסיוול להרגעה עם הפניה לבית חולים. אני מתכוונת להמשיך בשביתה שמזיקה לבריאותי עד שאקבל דירה חילופית.
  אבל מחוסר בררה אני צריכה לספר לכולם שבמשרד השיכון בירושליים יושב סמנכ"ל בשם משה סוברנו שאמור להיות משפחה שלי דרך נישואין והנ"ל יזיק לי ויפריע להעברה שלי בכל דרך אפשרית, מסיבות משפחתיות הוא יזיק לי עד מוות, לכן אני פונה לכל מי שיכול לעזור לי בדירה חילופית בדיור הציבורי דחוף ולא אני בסכנת חיים, אניבמצב בריאותי אזור מגורי גורם לי למצוקה קשה ואני גם אזרחית ותיקה והקטריונים של
  משרד השכון אומרים שבמצב שלי עליהם לתת לי דירה חילופית בדיור הציבורי.

 3. טובי הגיב:

  בגלל השביתה שלי מול עמידר לוד ומשרד השיכון והבינוי רחובות לדירה חילופית בדיור הציבורי,מצב בריאותי החמיר,ואיני מסוגלת להגיע
  היום לאירוע משפחתי.

  משה סוברנו סמנ"כל במשרד השיכון והבינוי ודאי פינה לעצמו את הדרך לאירוע – הפרד ומשול.

 4. טובי הגיב:

  במשרד הבינוי והשיכון ברחובות, (אני נמצאת שם בשביתה ע"מ לקבל דחוף דירה חילופית) נאמר לי שהתיק שלי בימים אלה יהיה להחלטת וועדה הציבורית.
  מערכת עבודה שחורה פנייתי אליכם לסייע במה שאפשר שלא יגידו לי שנפלתי בין הכיסאות, היות שמצב בריאותי הולך מחמיר בשלב זה אני ממש תשושה וקשה לי לעמוד על הרגליים בגלל השביתה מול משרד השיכון והבינוי, הרופאים טוענים שאנזק אם לא אצא ממצבי הנוכחי.

 5. טובי הגיב:

  אני ט' וממשיכה בשביתה מול משרד השיכון והבינוי רחובות, בקבלת קהל ברחובות בתאריך 22.10.12, לא יכולתי לגרור את רגלי במדרגות לקומה שניה, (אין מעלית,אין נגישות לקשיי הליכה),יש לי בעיה מוטורית ומצב בריאותי החמיר בגלל השביתה וגם לא רציתי להתרגז מעובדי משרד ההשיכון והבינוי, שגם ×›×›×” אני באפיסת כוחות מהם,אך משרד השיכון התעקש שעלי לגרור את את רגליי לקומה שניה וכמו שחשבתי כך ×”×™×” הם העליבו והשפילו – איפה כבוד האדם , למה נותנים להם להתפרע על מבקשי ודיירי דיור ציבורי , האם לומר כמו ששמעתי, יש לך בעייה נפשית, או את משוגעת
  ×–×” נורמאלי – אבל כל העובדים מדברים באותו סגנון כמו פזמון, איך בוחרים אותם לתפקיד ×–×”,אחד אחד. אנשים מתביישים ומפחדים לספר על היחס המבאס משפיל במשרד השיכון ברחובות ובעמידר לוד.
  בכל אופן התשובה שקיבלתי לגבי דירה חילופית בדיור הציבורי הוא שאני עדיין בטיפול בוועדה הציבורית, עזבתי את המקום עם בכי והלכתי ישירות למשטרה להגיש תלונה על היחס שמקבלים מהנ"ל שפוגע בכבוד האדם.חזרתי לשביתה, אני עדיין בשביתה,משתדלת לא להיתקל בפקידים(אין משאבי אנוש במשרד הבינוי והשיכון)ממתינה ברחובות במשרד השיכון והבינוי לדירה חילופית בדיור הציבורי.

 6. טובי הגיב:

  כן, זו אני ט' ממשיכה עם השביתה לקבלת דירה חילופית בדיור הציבורי, זבל הכל זבל כל הזמן יש זבל סביב ובפנים השכונה , מדי פעם הזבל עולה לי לראש ואני מתחילה לטאטא את המדרכה אזור החניה ועוד', עיריית לוד רואה את הזבל ומתעלמת, איני מבינה למה העירייה נותנת לאלפי אנשים חולים מבוגרים ילדים וטף לחיות בתוך הזבל,קשה לי לנקות את הזבל אבל עוד יותר קשה לראות את הזבל והזלזול מטעם העירייה, אלהים דירה חילופית עבורי בהקדם, הזבל גם יהרוג אותי!!!!!!!!!!!!!

 7. טובי הגיב:

  ועדה ציבורית דנה בבקשתך והחליטה לדחות הבקשה להחלפה דירה בדיור הציבורי אבל מאשרת לי קבלת יחידת דיור גיל הזהב אם אני מעונינת, אני עדיין שקולה בדעתי והוועדות לא יכולות להחליט עבורי מה טוב . ביקשתי דירה חילופית משכונת בנית לוד לת"א, בקשתי נדחתה ואמרו לי לבקש דירה חילופית בלוד. הגשתי בקשה לדירה חילופית לוד והנה התשובה לזרוק אותי לכלבים,זאת אומרת שהתשובה היא שאגי אגיש עכשיו מחדש בקשה ליח' דיור גיל הזהב(שקרנים) כן זו אני ט' שכותבת לכם על איך במשרד השיכון הוועדות עושקים את העשוקים,בגלל המאבק שלי להחלפה דירה בדיור הציבורי מצב בריאותי החמיר אני באפיסת כוחות התפקוד ירד קשיים בהליכה(החמיר).אני אך ורק מעונינת בדירה חילופית בדיור הציבורי באזור שיהיה לי שקט על הנשמה ולא אהיה במצוקה בריאותית וחושבת שצריך לבטל את עיניין הוועדות במשרד הבינוי והשיכון ,יש הרבה עבריינים שמגיעה להם דירה בדיור הציבורי ומשרד השיכון יכול להמשיך לאכלס אותם באיזור ובדירה שלי ושלי יתנו דירה חילופית דחוף ע"מ שהתאושש מכל המצב שדירדרו אותי. מציעה שישראל שוורץ ומשה סוברנו יעברו להתגורר ביחידת דיור גיל הזהב- די מהם שילכו הביתה ואז הארץ תשקוט.ולי ולמצב בריאותי מתאים רק דירה חילופית באזור אחר ויש להם מלאי גדול של דירות ריקות בדיור הציבורי שבינתיים מאוכלסים בהם צ'וקים, וכל דחיה שלהם לדירה חילופית עבורי מזיקה לבריאותי. הגשתי תלונה עכשיו למבקר המדינה על היחס והסחבת ממשרד שיכון והבינוי שמזיק לי שמונע ממני לקבל דירה חילופית. שוקלת לתבוע אותם בבית משפט. אני ממשיכה בשביתה במשרד השיכון והבינוי רחובות ןהפעם אני לא זזה משם אשאר לישון שם עד שאקבל דירה חילופית בדיור הציבורי.

 8. טובי הגיב:

  משרד הבינוי והשיכון מנסה לזרוק כמו כלב ליחידות דיור גיל הזהב למבקשי דיור חילופי בדיור הציבורי

 9. טובי הגיב:

  משרד הבינוי והשיכון בועדה הציבורית החליט ומציע לי להגיש בקשה לדירה חילופית ליח דיור בגיל הזהב, למרות שבמשרדי משרד השכון נאמר על ידי במפורש שאיני מעונינת ביח' הנ"ל, אלא רק בדירה חילופית בדיור הצבורי דירת עמידר כמו שהתגוררתי עד עכשיו.
  אז הם אטומים או כרגיל אוהבים לרדת לחיים של הבן אדם, למרר לו את החיים עד שהתאבד,למה בכלל קיבלתי תשובה כזו שמראש וידאתי אותם שזה לא מעניין אותי האם זו שוב אחת הפקידות המשוגעות שלהם שהעבירה את הבקשה שלי מבלי לדווח שאיני מעונינת ביח' דיור הנ"ל (יח' בדיור גיל הזהב שמגעיל אותי)העברתי תלונה לנציב תלונות הציבור בתקווה שהכל יחלוף במהרה בגלל מצב בריאותי. משרד השיכון גורם לבריאותי נזקים חמורים לשמחתם.גטו!!!

 10. טוני הגיב:

  צר לי מאד על האופן שאת מקבלת את ההחלטות

  אין למשרד חשבון אישי עם אף אחד

  המשרד הלך לקראתך בעבר והעביר אותך מדירה לדירה יותר מפעם אחת

  המשרד פועל על פי נוהלים ולצערי אינך זכאית להחלפת דירה אלא רק לדיור מוגן

  כמובן שאיננו רוצים לאלצך לקבל דירה בה את לא מעונינת

  צר לי מאד שלא יכולנו לסייע לך

  אני מאחל לך כל טוב

  ישראל שוורץ

 11. טוני הגיב:

  השוורץ הזה יכול לעשות רק שוורץ

 12. טוני הגיב:

  ‏
  דיור ציבורי – עדיין לא קיבלתי דירה חילופית בדיור הציבורי, מיואשת להמשיך להתגורר בשכונה שעולות כל מיני מחשבות איך להיעלם מהשכונה ואיך
  בכלל…………….

 13. טובי הגיב:

  ה' ביצעה התאבדות בנטילת כדורים והגיעה לבית חולים וקיבלה עזרה,ה' הגיעה למסקנה שאם לא תקבל בהקדם דירה חלופית במילא לא תוכל להישאר בחיים(מבחינה בריאותית בתנאים אלה)
  ה' מקווה שבהקדם יאכלסו אותה בדירה חילופית למנוע ממנה ניסיון נוסף לפגוע בעצמה ועדיין לא התאוששה מהנסיון הנ"ל.

 14. טובי הגיב:

  ה' הגיעה למסקנה שרובם חסרי לב ואטומים במשרד מבקר המדינה אין מה לפנות עושים רק סטיסטיקות עו"ד נועה וחיה טוענים שלא רק ה' קיימת ויחד עם משרד השיכון לא אכפת להם מי יהיה הקורבן הבא בגלל דירה חילופית בדחור הציבורי.

 15. טובי הגיב:

  ×”' טוענת שקיבלה תשובה בכתב ובע"פ שהינה עומדת לעלות לועדה עליונה לקבלת דירה בעיר אחרת תוך כמה ימים בינתיים הימים הולכים ומתאריכים לשבוע שלישי וה' נמצאת במצוקה בריאותית שהולכת ומתגברת עליה שתגרום לה נזק בלתי הפיך,×”' טוענת שכנראה תעבור לגור בחוצות עד שתקבל דירה או…………..
  ×›×›×” נפגעים וחולים אזרחים מאנשים אטומים שיושבים במשרד השיכון ובמשרד מבקר המדינה – ×—×™×” נועה ומשה סווברנו.

 16. טובי הגיב:

  ה' טוענת שוועדה עליונה אישרה לה דירה חילופית בעיר אחרת.
  ה' קיבלה טלפון ממחוז רחובות משרד הבינוי והשכון מגב' כוכבה, לידע אותה ושתאשר לכוכבה הסכמה לאיכלוס בעיר שאושרה לה וה' הביעה נכונות להתאכלס בעיר זו.
  ועכשיו אמרו לה' את שייכת למחוז י-ם שיצרו אתך קשר ימים הקרובים.
  עברו כבר יותר משבועיים ולא יצרו איתה קשר, מירושליים במוקד הארצי(טלפון)טוענים שאכן הם רואים אישור איכלוס עבורה(בעיר אחרת) ומחוז י-ם מטפל בנדון, והכל דרך הטלפון.
  לא קיבלה אשור בכתב לדירה החילופית, מחוז י-ם לא בקשר איתה
  וכל זאת בשביל להמשיך(סחבת)לוודא וידוי הריגה!?
  ה'לא מבינה למה מזיקים לבריאותה, משה סוברנו מפריע? חיה, נועה, שרה ויטנר מי? עד איפה האטימות!?.
  ה' ממתינה כל יום לקבל אישור בכתב לדירה חילופית כפי שאושר לה ע"י ועדה עליונה ומישהו מעכב לה זאת רק כדי להזיק לבריאותה?

 17. משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגיב:

  ה טוענת,
  זו אכזריות שאף גורם לא פנה אליה לאחרונה מגעיל!!! מתכוונת ????????????????

 18. משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגיב:

  ה' טוענת שכוכבה נתן ממשרד הבינוי והשיכון רחובות מהטלת בה, רואה בני אדם כרכוש פרטי שלה, אטימות שעוברת כל גבול , מעניין מי מחזק את ידה?. זה לפגוע עמוק בתוך הנשמה ושרובם אין להם את הכוחות והבריאות לשאת את התעלולים ובנוסף נפגעים יותר בנזקים בילתי הפיכים ,חלקם מתאבדים חלקם נשרפים וחלקם בדרך להתאבד כשכל הארץ מלאה עם דירות ריקות של הדיור הציבורי מאוכלסים בג'וקים וה' שקיים כבר עבורה אישור מוועדה עליונה להתאכלס בדיור צבורי חילופי כוכבה מעכבת את האכלוס!.

 19. משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגיב:

  לדעתי עמידר בלוד זה הכל מאפיה גדולה שם והממשלה צריכה לעקוב אחריהם וההנהלה שם ממש לא טובה מקבלים משכורת מחממים את הכיסאות ולא מתקדמים עם אחרים זה הכל שםרק למכירים הקרובים זה קודם לכל

 20. משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגיב:

  נותנים לערבים בלוד דירות חילופיות במהרה וטוב שכך, יש להם מתווך טוב עם משרד השכון ולא מאפיה?! .אבל ה' ממשיכה לטעון שמשרד השכון ברחובות,גב' כוכבה נתן מעקבת לה איכלוס בדירה חילופית למרות שהנ"ל יודעת שה' במצוקה בריאותי בגלל השכונה בה היא מתגוררת לערבים יש נציג טוב ולה' כנראה שלא.

 21. אורח הגיב:

  נכון, לפחות עמידר לוד לא מפלה את הערבים בלוד יחד עם כוכבה נתן ממשרד השכון רחובות הם מקבלים דירות חילופיות בעדיפות ראשונה.

 22. אורח הגיב:

  משרד השכון רחובות , כוכבה נתן בשביל לעקב לה' להתאכלס בדירה חילופית(יש אשור) מבקשת מהנ"ל אשורים רפואיים למרות שקיימים אצלהם אישורים עם אחוזי נכות (שמאושרים ע"י ביטוח לאומי)לצמיתות, כוכבה נתן גורמת לסחבת בממדים של התעללות, מעניין עם מי כוכבה נתן מתייעצת.ה' טוענת שתצא בשביתה שמסכנת את חייה.

 23. אורח הגיב:

  כוכבה נתן ממשרד השכון רחובות, לקחה את המסמכים הרפואיים של ה' והגישה אתם ערר לועדה במשרד השכון ללא אשור וחתימה של ה' זאת אומרת לעכב בזדון איכלוס שמאושר לה' בדירה חילופית עד מתן תשובה מהועדה,זו הפקרות לשמה.

 24. אורח הגיב:

  כוכבה נתן ממשרד השכון רחובות, התקשרה בטלפון לה' וטענה שלא העבירה את המסמכים הרפואים לועדה רפואית של משרד השיכון ולא תעביר ללא חתימה של ה'ותסתפק עם האשורים הקיימים לאיכלוס בדירה חילופית לה'.

 25. אורח הגיב:

  אי אפשר להאמין לכוכבה ממשרד הבינוי והשיכון רחובות, זה בכלל קטסטרופה שקיימת בכלל תופעה כזו.
  אין טעם לצטט אותה,היא לא דוברת אמת ובינתיים ה' סובלת בגלל שכוכבה עדיין לא העבירה אותה לדירה חילופית, כשיש הרבה דירות ריקות במשרד השיכון שהצ'וקים ממשיכים להנות מהם.

 26. אזרח הגיב:

  כוכבה נתן איל לה מילה והשם ישלם להם הם קובעים לנו אם יהיה לנו קורת גג או לא אני ממש לא מבין לא אכפת להם מהילדים שלנו העיקר שיש להם בית ושמים את התחת שלהם במשרדי הממשלה וזהו 9 שנים אני מחכה לבית 9 שנים אנחנו זרוקים בדיכאון ומחשבות אבל יש אלוהים בשמים אני מאמין שהוא ישלם להם בהמשך הדרך משחקים בילדים שלנו מה אנחנו בשואה ממממששששששש בוששששששההההה למדינה שלנו זו לא ארץ ישרל זה מדינה של מי שתפס ראשון את הכיסא הוא יישה והשר ימותו אלוהים ייתן מכה לכל אחד בזמן הכי קשה לו

 27. אזרח הגיב:

  אני שמעתי בעמידר בלוד מקבלים הכל מתחת לשולחן וזה מאפיה גדולה שמה איפה המדינה שלנו אני לא מבין שמים להם שם כיפה על הראש ומאמינים להם הכל שקרררררררררררררר

 28. הילדים סובלים הגיב:

  נמאס מהבטחות משרד השיכון הכל שקר אחד גדול

 29. הרס לילדים שלנו הגיב:

  ממש הרס

 30. ×” הגיב:

  ה' חושבת שבעלי תפקידים במשרד השיכון והבינו יכולים לגרום לנזק בריאותי קשה וגם למוות, כמו בת שבע גורדו ,משה סוברנו, עלוקות!!!!!!!!!!!!!! ה' ממתינה לדירה חילופית בדיור הציבורי- מה קורה לארדן תתעורר תראה עם מי יש לך עסק!!!!!!!!!!

 31. משתמש אנונימי (לא מזוהה) הגיב:

  ה' טוענת שממשיכים להתעלל בה ע"י שמעכבים לה דירה חילופית בדיור הציבורי שמאושרת לה ממשרד השכון , משקרים אותה מרמים אותה ואחר כך מתנצלים אפילו ה' עם 100% נכות נכונה לקבל דירה חילופית בעירה ובכל איזור מגוריה(ערים אחרות באזור) ומשרד השיכון טוען עכשיו שהיא מס'2 בתור לקבל דירה חילופית, ואולי משרד השיכון מתכוון שהיא מס' 2 לקבל מהם שבץ

 32. טובי הגיב:

  עיריית לוד
  מוקד 106

  שלום,

  גישה למים נקיות עליות; משפרת את בריאות ילד, מפחיתה את הפער המגדרי בחינוך; מעודד פיתוח כלכלי, ומקרבת אותנו למיגור פוליו.ההשפעה של הנדיבות שלך היא בלתי מוגבלת!

  …איפה התחרות לפתוח את סתימות הביוב בעיר לוד,(כמו התחרות לרשות העיר) מים רעילים שפוגעים בבריאות, בפרט ברח' שלמה המלך 46 לוד,הביוב נסתם ואיזור מוצף עם מי ביוב ריחות רעים רעילים.

  …בצפון ובדרום הארץ עכשיו התגלו חיידקי הפוליו בביובים.

  טיפולכם דחוף לטפל בסתימת הביוב לפני שתפרוץ מגיפה של אחד מהמחלות הקשות כמו הפוליו לדוגמא.

 33. טובי הגיב:

  ינואר 2013 ועדה עליונה של משרד השיכון אישרה לי בדחיפות דירה חילופית בדיור הציבורי
  ועד היום לא הציעו לי אפילו דירה אחת חילופית לאכלוס.

  אתם גורמים לי לחלות מיום ליום יותר ויותר קוראים לזה מוות איטי!
  התעללות!!!

 34. אזרח הגיב:

  לדעתי צריכים להחליף את כל הפקידים או להעלות אותם למשפט על הונאה הם נותנים דירה אחת לנזקק ו-10 בתים מתחת לשולחן מנהל עמידר הזה הוא ******** וגם ****************** יחד איתו

 35. אזרח הגיב:

  תראו בעמידר בלוד יושבים כל הגנסטרים בשיתוף פעולה עם משרד השיכון יש להם הכל משכורות גבוהות מאפיה בתים חדשים ובקיצור חיים על חשבון המסכנים נותנים להם לסבול כדי שימשיכו לקבל משכורות צריך להקים קבוצה שתחקור אותם מידי כל משך העבודה שלהם על אמינות ותראווווווווווווווו כולם נכנסים אחרי בריח הכל רמאות הם מתוקשרים מידי יום ופגשים באירועים וצוחקים על המסכנים .מלוכלכיםםםםםםםםםם

 36. ט. הגיב:

  ט. לא קיבלה דירה חילופית שתגן עליה מהטבע והחברה ושוב עוברת התעללות עם הביוקרטיה של משרד השיכון לדירה חילופית נאותה שתוכל לחיות כבר בשקט ובשלוה. איך אומרים בתי הוא מבצרי.

 37. ט. הגיב:

  אני ט עדיין לא קיבלתי דירה חילופית למרות שאני סובלת קשות עם העבריינים נרקומנים אפילו הותקפתי פיזית ע"י הנרקומנים, פגעו לי בגב, . הצלחתי להקליט את הנרקומנים\עברינים על הסמים ועלי הקלטת עברה למשטרה שהמליצה לעמידר לדירה חילופית עבורי בגלל שאני סובלת קשות, עמידר הבטיחה שתפעל בהתאם להחלטת המשטרה, העברה שלי בטיפול במשרד השיכון כך טוענת עמידר, לא מתיחסים שביקשתי מקלט לנשים מוכות עד העברה .

Leave a Reply