חיפוש

חיפוש לפי מילות מפתח

פוליטיקאים, בואו לבדוק את הכוח הפוליטי של האתר שלנו

ארכיון

כוח לעובדים – ארגון עובדים דמוקרטי

מחאת האוהלים – האתר הרשמי

מגזין חברה

אירועים בשבוע הקרוב

אומרים לנו שיש מס אחר

דיור ציבורי – הפגנת מחאה בעקבות ההצתה של משה סילמן

נושאים מידע על פעילויות, רווחה ושירותים חברתיים ב 15.07.12 12:37

המחאה תתקיים בגן העצמאות בירושלים בשעה 7 בערב

 בעקבות ניסיון ההתאבדות אתמול של משה סילמן נתכנס היום להפגנת זעם מול בית ראש הממשלה. אנו רואים בביבי, בממשלה, ובביורוקרטיה של הממסד אשמים ישירים בדיכויו של סילמן ושל עוד מיליונים בחבל ארץ זו. מי שמתעלם מזעקתם של האנשים אשר אינם יכולים לחיות בכבוד, מי שמנהל מדיניות שדוחפת אנשים לרחוב- מוביל למוות.
נתכנס במעברת מחוסרי הדיור שהקמנו אתמול בגן העצמאות בירושלים בשעה 7 בערב ומשם נצא אל בית ראש הממשלה להפגנת זעם. נדרוש וועדת חקירה בנושא כספי הדיור הציבורי ונזעק את כאבם של משה סילמן ושל כל מחוסרי הדיור.

להלן הודעת ההמעברה :

המעברה קוראת לציבור הנאבק בירושלים להצטרף להפגנת זעם הערב מול בית ראש הממשלה תחת הכותרת "כולנו משה סילמן"! צעדנו אמש (14.7) מצומת פת בירושלים לבית ראש הממשלה, בתביעה להחייאת הדיור הציבורי, להשבת המליארדים שנגנבו מן הדיור הציבורי, לעצירת הפינויים ולשינוי הקריטריונים לדיור ציבורי כך שכל מי שמתחת לקו העוני יהיה זכאי לדיור. בסוף הצעדה הקמנו מעברה למחוסרי דיור  בגן העצמאות בירושלים, שם הקמנו לפני שנה את מאהל האין ברירה.[ציגי העיריה מטעמו של ניר ברקת מיהרו להגיע למעברה מיד עם היווסדה, ולאיים שיפנו את מחוסרי הדיור המפריעים למרחב הציבורי הירושלמי הנאה. במהלך הצעדה התבשרנו בתוצאות הטראגיות של מדיניות הממשלה שחיסלה את הדיור הציבורי, על גופו של הפעיל החיפאי שהצית את עצמו בתל אביב, משה סילמן.  הרב אריק אשרמן, שהכיר את משה סילמן, קרא את מכתב המחאה שחילק סילמן בתל-אביב לפני שהצית את עצמו. במהלך הקמת המעברה נשאנו תפילה לשלומו של משה סילמן

נערך על ידי דליה
תגיות: , , , , , ,

השארת תגובה

חשוב: בקרת תגובות מופעלת ועלולה לעכב את תצוגת תגובתכם. אין סיבה לשלוח את התגובה שנית.

עקב תקלה טכנית האתר נופל וקם לסירוגין.

אנו ממליצים להעתיק תגובות (קונטרול+סי) לפני שליחתן, כדי למנוע מפח נפש אם האתר נופל בדיוק אחרי שהשקעתם בתגובה ארוכה.