חיפוש

חיפוש לפי מילות מפתח

פוליטיקאים, בואו לבדוק את הכוח הפוליטי של האתר שלנו

ארכיון

כוח לעובדים – ארגון עובדים דמוקרטי

מחאת האוהלים – האתר הרשמי

מגזין חברה

אירועים בשבוע הקרוב

אומרים לנו שיש מס אחר

כרמל שאמה, השלם את חוק המע"מ כדי למנוע קיפוח העסקים הקטנים

נושאים כלכלה ותקציב, מכתבים ב 17.06.12 0:24

לפי התיקון לחוק המע"מ עסקים קטנים יוכלו לדחות את מועד תשלום המע"מ שעליהם להפריש  עד למועד קבלת התמורה בגינה הוא שולם. הבעיה היא שארגונים גדולים אינם מוכנים לשלם לספקים ללא חשבונית מס, כדי שיוכלו להזדכות על המע"מ שלא שילמו. יוצא שהספקים מפסידים פעמים. תיקון חוק מתאים תקוע בצנרת.  האזרח XX פונה לח"כ כרמל שאמה הכהן ומבקש להאיץ את החקיקה

11 ביוני 2012

נכבדי,

למרות התיקון לחוק המע"מ שעבר בכנסת, אין דרך לאכוף את החוק על הארגונים הגדולים, כולל משרדי ממשלה שלא מוכנים לשלם לספקים ללא חשבונית מס, (להזדכות על המע"מ מייד אין להם בעיה).

רשות המיסים לא נותנת היום אישור מוסמך שאותו ניתן להציג למקבל השרות כדי שיחויב לשלם עם חשבון עסקה, ולקבל חשבונית מס רק לאחר קבלת התשלום.

עם כל הכבוד לחוק שהעברתם, אף אחד במשק לא מתייחס אליו, ונותני השירותים והעסקים הקטנים ממשיכים לשלם למדינה מע"מ עבור תשלום שלא קיבלו. והעסקים הגדולים במדינה מקזזים את המע"מ שלא שילמו, חודשים לפני שהם משלמים לספק את החשבונית.

תסיימו את העבודה שלכם ע"י זה שתגרמו לשלטונות המס לתת לנו אישורים שחייבים לשלם לנו על "בסיס מזומן" אחרת המצב נשאר כפי שהיה והחוק כמובן הופך ל"צחוק".

מאת XX

(השם שמור במערכת)

נערך על ידי דליה
תגיות: , , , ,

השארת תגובה

חשוב: בקרת תגובות מופעלת ועלולה לעכב את תצוגת תגובתכם. אין סיבה לשלוח את התגובה שנית.

עקב תקלה טכנית האתר נופל וקם לסירוגין.

אנו ממליצים להעתיק תגובות (קונטרול+סי) לפני שליחתן, כדי למנוע מפח נפש אם האתר נופל בדיוק אחרי שהשקעתם בתגובה ארוכה.