חיליק בר, הסבר את השימוש בספר כתובות הדוא"ל של מתפקדי המפלגה

יהונתן קלינגר, המתמודד בפריימריס הקרובים במפלגת העבודה, שואל את מזכיר המפלגה, חיליק בר לפשר השימוש שעושה יו"ר המפלגה ח"כ שלי יחימוביץ' בכתובות הדוא"ל של המתפקדים ואם גם הוא יכול לקבל את ספר הכתובות

מר בר שלום,

[בוקסה=44098]שמי יהונתן קלינגר, אני חבר מפלגה מזה מספר שנים ולאחרונה הכרזתי, יחד עם חברי דובי קננגיסר, על התמודדות בפריימריס הקרובים במפלגת העבודה, לכשיתקיימו.

בעקבות הכרזתנו, מספר רב של אנשים מקרב חברינו ומכרנו החליט להתפקד למפלגה. רובם, בהיותם אנשים טכנולוגיים, עשו זאת באמצעות האינטרנט.

לאחרונה, חלק מחברים אלה החלו לקבל, בלי שנרשמו, גם עדכונים מיושבת ראש המפלגה, ח"כ שלי יחימוביץ.

אני פונה אלייך במספר שאלות, וזאת לאור פניותיהם של חבריי אליי, על מנת לנסות להבין את הסוגיה:

 1. האם כל מועמד זכאי לקבל את רשימת כתובות הדואר האלקטרוני של חברי המפלגה? אם כן, כיצד אוכל להשיג את רשימת הכתובות על מנת גם לשלוח עדכון שבועי על פעלי במפלגה ולקדם את בחירתי.
 2. האם מפלגת העבודה יידעה את חבריה על כך שכתובות הדואר האלקטרוני שלהם תועברנה לידי חברי מפלגה אחרים?

מכתב זה, כמו גם תשובתך (אם תשלח), נשלח לאתר עבודה שחורה, על מנת ליידע את כל מתפקדי המפלגה על הנושא ולקדם את השיח הדמוקרטי.

אודה לתשובתך בקרוב,
יהונתן י. קלינגר, עו"ד.

העתקים:
אתר עבודה שחורה,
הרשות למשפט, טכנולוגיה ומידע,

Print Friendly, PDF & Email

Tags: , , , , ,

7 Responses to “חיליק בר, הסבר את השימוש בספר כתובות הדוא"ל של מתפקדי המפלגה”

 1. תגובתו של מזכיר מפלגת העבודה שפורסמה כאן כתגובית, הוסבה ע"י המערכת לפוסט עצמאי.
  קראו את התשובה כאן

 2. […] הפרוייקט תגובות אחרונותחיליק בר על חיליק בר, הסבר את השימוש בספר כתובות הדוא"ל של מתפקדי…מיכאל לינדנבאום על שלי יחימוביץ', פקחי הרכבת הקלה […]

 3. ×™×—×™ השוויון הגיב:

  יש שווים ויש שווים יותר .
  חברין של יונתן התפקדו למפלגת העבודה והם מייד קיבלו דואר חזרה ממי שיש לו נגיעה בתוך המערכת .

  יונתן כחבר רק כמה שנים לא יוכל לקבל חשיפה כמו אלו המקורבים לצלחת.

  שלי היתה צריכה ליזום שכל מועמד חדש יתאפשר לו לקבל חשיפה מירבית . שתהי לו אפשרות לנהל איתו שיחות טלפוניות וגם דרך האינטרנט .

  חבר שלא ירצה לשוחח עם יונתן או עם יענקל ידע לומר לא.

  יש טעם רע בכל העסק ×”×–×” . כמו שיש טעם רע בשתיקה האופפת את שלי לנוכח זוועת (!!!!) וחרפת (!!!!) העסקה של מורים ב"יובלי חינוך" בעירית תל אביב …רק לא לפגוע ברון חולדאי .

 4. דני זמיר הגיב:

  אין ספק שזה מה חברי העבודה רוצים ומשתוקקים לו עכשיו שיחה בטלפון או באינטרנט אם יונתן פלוני או אם יענקל אלמוני על חזונם ומועמודותם בפריימריס.
  מגיב מס ' 3 שלא מזדהה בינתץיים ממשיך את מסע הבכי, בואו נסכם כבר עכשיו: יונתן לא ייבחר כי לא נתנו לו לשלוח אימיילים לחברי העבודה ומן המפורסמות הוא שמעמדם הפוליטי הציבורי של בוזי שלי ועמיר פרץ נבעו המאימיילים ששלחו.
  יש תירוץ אפשר לוותר על המירוץ.

 5. […] בר, מזכיר מפלגת העבודה, השיב למכתבו של יהונתן קלינגר שפורסם כאן הבוקר. תשובת מזכיר מפלגת העבודה התפרסמה […]

 6. […] עבודה שחורה ×›×™ מפלגת העבודה חולקת את ספר הבוחרים שלה עם גורמים רבים. למרות טענות מזכ"ל המפלגה, חיליק בר, ×›×™ אינו חולק את […]

 7. […] העבודה, הופתע לקבל מסרונים ממתמודדים אחרים.  זאת למרות שכבר קבל על כך כאן וגם למרות ההכחשה של המזכיר הכללי, חיליק בר.  ×–×” מצב […]

Leave a Reply