חיפוש

חיפוש לפי מילות מפתח

פוליטיקאים, בואו לבדוק את הכוח הפוליטי של האתר שלנו

ארכיון

כוח לעובדים – ארגון עובדים דמוקרטי

מחאת האוהלים – האתר הרשמי

מגזין חברה

אירועים בשבוע הקרוב

אומרים לנו שיש מס אחר

הכנס השלישי לחקר המדיניות החברתית – הזמנה אישית

נושאים זכויות עובדים ותעסוקה, כלכלה ותקציב, מידע על פעילויות, רווחה ושירותים חברתיים ב 8.02.12 1:02

נדב פרץ-וייסוידובסקי, מעורכי האתר, מבקש להזמין את קוראי עבודה שחורה להשתתף בכנס השלישי לחקר המדיניות החברתית, שיעסוק השנה במדיניות החברתית ובחברה האזרחית בישראל לאור מחאת הקיץ – וגם לסקר את הכנס מטעם 'עבודה שחורה'

לקוראי עבודה שחורה שלום,

שמי נדב פרץ-וייסוידובסקי, ואני חבר בצוות העורכים של 'עבודה שחורה'. במקביל, אני גם מרצה למדיניות חברתית במכללת אשקלון ודוקטורנט באוניברסיטה העברית.

בכובע הזה, אני מארגן השנה את הכנס השנתי של ESPAnet ישראל – הפורום הישראלי לחקר המדיניות החברתית, שיתקיים באחד במרץ במכללה האקדמית אשקלון.

בכנס, שיתקיים השנה תחת הכותרת 'ממי דורשים צדק חברתי? מדיניות חברתית וחברה אזרחית בתקופה של מחאה', ידונו מגוון רחב של סוגיות מתחום המדיניות החברתית, הנדונות בהרחבה באתר 'עבודה שחורה'.

בכנס שתי הרצאות מרכזיות: בראשונה, ירצה פרופ' מנואל טרכטנברג על פניה החברתיים של מדינות ישראל – מבט לעתיד, לאור מסקנות הועדה לשינוי חברתי כלכלי, שבראשותה עמד, והשינויים שחלו מאז, ויספק הזדמנות לשמוע את תובנותיו – וגם לאתגר אותן.

בהרצאה השניה, ירצה פרופ' ג'ון וייט-וילסון מאוניברסיטת ניוקאסל, מומחה עולמי לנושא של הכנסת מינימום, על הצורך בקביעת סטנדרט מינימום של הכנסה – כיצד קובעים מהו המינימום הנדרש לאדם לצורך מחייתו, וכיצד מתאימים את מערכת הבטחון הסוציאלי כך שתענה על מינימום זה.

בנוסף, צפויות בכנס מגוון של הרצאות בנושאים שעולים באתר באופן תדיר – ההפרטה של השירותים החברתיים, הגורמים החברתים-כלכליים למחאת הקיץ, מדיניות כלפי בעלי מוגבלויות ועוד ועוד ועוד. את תכנית הכנס המלאה (ובקרוב-  גם את תקצירי המושבים) ניתן למצוא באתר – https://events.ash-college.ac.il/Conference/tochnit.aspx

אני מבקש להזמין את קוראי עבודה שחורה לכנס, לא רק כמאזינים אלא גם כמסקרים. אם אתם מעוניינים להגיע לכנס ולסקר אותו עבור עבודה שחורה, אנא צרו קשר איתי או עם מערכת האתר.

בתודה,

נדב פרץ-וייסוידובסקי

נערך על ידי נדב פרץ-וייסוידובסקי
תגיות: , , ,

תגובה אחת

  1. דליה :

    הכנס ייערך ב-1 במרץ במכללה האקדמית באשקלון

השארת תגובה

חשוב: בקרת תגובות מופעלת ועלולה לעכב את תצוגת תגובתכם. אין סיבה לשלוח את התגובה שנית.

עקב תקלה טכנית האתר נופל וקם לסירוגין.

אנו ממליצים להעתיק תגובות (קונטרול+סי) לפני שליחתן, כדי למנוע מפח נפש אם האתר נופל בדיוק אחרי שהשקעתם בתגובה ארוכה.