חיפוש

חיפוש לפי מילות מפתח

פוליטיקאים, בואו לבדוק את הכוח הפוליטי של האתר שלנו

ארכיון

כוח לעובדים – ארגון עובדים דמוקרטי

מחאת האוהלים – האתר הרשמי

מגזין חברה

אירועים בשבוע הקרוב

אומרים לנו שיש מס אחר

רועי שינדלר רץ לראשות המשמרת הצעירה של מפלגת העבודה

נושאים חדשות ב 15.12.11 18:47

רועי שינדלר, בעבר ראש מטה הצעירים של ח"כ עמיר פרץ בפריימריז לראשות מפלגת העבודה וכיום היועץ המשפטי של המשמרת הצעירה ויו"ר סניף קרית גת מודיע על מועמדותו לראשרות המשמרת הצעירה של מפלגת העבודה

שלום חבריי וחברותיי למשמרת הצעירה,

לאחר לבטים לא קלים, החלטתי להתמודד על תפקיד יו"ר המשמרת הצעירה.

רובכם מכירים אותי היטב משנים של עשייה משותפת במשמרת, ויודעים שאני נוהג לומר דברים באופן ישיר. גם הפעם אנהג כך:

לנגד עיני עומדות שתי מטרות עיקריות: צמצום פערים בחברה הישראלית על בסיס הערכים הסוציאל דמוקרטים וחיזוק הפריפריה, כל זאת, כמובן, לצד המאבק על תהליך השלום והמורשת הדמוקרטית שהנחיל לנו יצחק רבין, בתקופה בה הדמוקרטיה הישראלית נמצאת בסכנה ממשית עקב התקפות הימין, השלום נראה כחלום רחוק והפערים החברתיים מגיעים לממדים בלתי נסבלים, למפלגת העבודה בכלל, ולמשמרת הצעירה בפרט, יש מקום חשוב ביותר במאבק על צביונה של מדינת ישראל ועל ערכי הדמוקרטיה, השוויון האזרחי והשלום. אני מאמין כי המשמרת הצעירה היא האפיק דרכו אוכל לתרום בצורה הטובה ביותר לקידום מטרות אלו.

אני רואה במשמרת הצעירה את הגוף הפוליטי המוביל והמשמעותי ביותר שקיים מבין גופי הצעירים בכל המפלגות בישראל. ככזה, יש באמצעותו להוות זירה פוליטית באמצעותה יוכלו צעירי המפלגה, וצעירים שטרם הצטרפו לשורותיה, להגשים את תפיסת עולמם. כיו"ר משמרת, בכוונתי לקדם פעילות אינטנסיבית של צעירי המפלגה במאבקים חברתיים הנגזרים מתפיסת העולם הסוציאל דמוקרטית, חיזוק סניפי המשמרת והפעילות בהם בכלל, וסניפיה בפריפריה בפרט, ופניה לקבוצות חדשות של צעירים שטרם הצטרפו לשורות המפלגה

יו"ר המשמרת הבא יעמוד מול האתגר החשוב ביותר שמוטל על אנשים פוליטיים-  מערכת בחירות, כלליות ומוניציפאליות. עמידה באתגרים אלו עשויה להשיב את מפלגת העבודה לקדמת הבמה הפוליטית ולסמן את צעירי המפלגה ככוח מוביל שמקדם צדק חברתי, חתירה לשלום ומאבק למען הדמוקרטיה. כדי לעמוד באתגרים אלו בהצלחה צריך מנהיגות בעלת ניסיון ותבונה פוליטית, מנהיגות שיודעת לאחד ולקרב ויודעת להיאבק על הנושאים העקרוניים, ובעיקר מנהיגות שיודעת מהו שטח, ואיננה בזה לפעילות השטח אלא רואה בקשר הבלתי אמצעי עם הציבור את האמצעי המרכזי לשינוי דעות וגיוס קולות.  אני מאמין בכל ליבי שצברתי את הניסיון הדרוש על מנת להוביל את המשמרת הצעירה לקראת אתגרים אלו.

במטרה להתמודד עם האתגרים בכוונתי להוסיף מספר תפקידים בהנהגת המשמרת אותם אני רואה כחשובים מאוד להצלחת המשמרת בעת הזאת.בכוונתי למנות ראש תחום מדיני בטחוני, ראש תחום כלכלי חברתי, ראש תחום מוניציפלי  וכן ממונה על סניפי המשמרת הצעירה השונים. בנוסף, בכוונתי להקים וועדות של המשמרת שיעסקו בנושאים אידיאולוגיים כגון: מעמד האישה, דת ומדינה ונושאים חברתיים נוספים, בנוסף לצוות שיעסוק בנושא הבחירות לכנסת ויעמוד לרשות המפלגה ככל שיידרש. בנוסף בכוונתי לפעול לייצוג שוויוני יותר של תאי הסטודנטים השונים במוסדות המשמרת.

לאור היכרותי עם הגורמים השונים במשמרת אני משוכנע ביכולתי לאחד בין הגורמים השונים במשמרת ולשתף פעולה עם כולם ואף הוכחתי זאת בעבר. אני מתכוון ליצור במשמרת אווירה של שיתוף פעולה ועשייה , בה לכל מי שרוצה לקחת חלק בפעילות יהיה מקום ליד השולחן, דלת פתוחה ואוזן קשבת. אני רואה בכל יריבי למירוץ לא יריבים אלא חברים לדרך ושותפים להנהגה ולעשייה בעתיד, ללא קשר לתוצאות הבחירות.

בהזדמנות זאת ברצוני להצהיר כי אין בכוונתי להתמודד על מקום בכנסת הקרובה ואינני רואה במשמרת הצעירה אמצעי להשגת מטרות אישיות אלא כלי יעיל ואפקטיבי להגשמת תפיסת עולמי הכוללת ומסגרת מצוינת לטיפוח הנהגה סוציאל דמוקרטית צעירה.

אני מתחייב כי באם אבחר, אתן את כל כוחי ומרצי במטרה להפוך את המשמרת לקרקע הפורייה והמתאימה ביותר לפעילות פוליטית של צעירים אשר מזוהים עם ערכי תנועת העבודה.

אני מבקש את האמון שלכם, התמיכה שלכם והעזרה שלכם. ומתחייב לכם שכל רגע פנוי ולא פנוי שלי יוקדש לקידום המשמרת ולעשייה לאור ערכי תנועת העבודה.

רועי שינדלר – תעודת זהות

תושב קרית גת

בן 30, נשוי, בעל תואר ראשון במשפטים.

מכהן כיועץ המשפטי של המשמרת הצעירה ויו"ר סניף קרית גת

בעבר:

ראש מטה הצעירים של ח"כ עמיר פרץ בפריימריז לראשות המפלגה

יו"ר  "תנועת הצעירים- קרית גת" למועצת העיר (רשימה נתמכת ע"י מפלגת העבודה)

מוביל המאבק המוצלח לקידום חוק עזר עירוני "אי ניתוק מים לחייבים" בקרית גת

נערך על ידי יוחאי
תגיות: , ,

6 תגובות

 1. מיכאל לינדנבאום :

  מה האג'נדה?

  רועי בחור עם הרבה רצון טוב,אבל יתכבד ויאמר למה הוא מתכוון שהוא מדבר על ערכי תנוכת העבודה.?

  האם הוא מתכוון למשל לבלימה של סרטן ההפרטות,הלאמת כל מה שהופרט ונבזז ,וחיסול חברות עבדי הקבלן?

  האם הוא מתכוון לביטול ביזת הפנסייה על ידי פיננסיירים וחברות ביטוח וחזרה לפנסייה נורמלית מבוססת איגרות חוב ייעודיות כפי שהיה פה עד לפני 20 שנה?

  " ערכי הדמוקרטיה, השוויון האזרחי והשלום"– על זה מדברים כולם,וזה בעצם אומר מעט מאד.

 2. איתי :

  מ-ש-ע-מ-ם

  1. מיכאל, המלים הנשגבות אומרות שהוא מתכוון ללרוץ נגד מיכל בירן, "יד ימינה" של יחימוביץ'.

  2. כן, זה עוד סיבוב של מלחמת ע.פ נגד ש.י, מלחמה שנראה לעיתים כי המשתתפים משני הצדדים משקיעים בה הרבה יותר אנרגיה מאשר במלחמה בהפרטה.

  3. בפירוש אין פה מלחמת הקרנפים באנשי העקרונות. לראייה, גם כאשר מ.ב. רצה לתפקיד היא לא הצהירה על מטרות קונקרטיות ומוחלטות כמו הלאמת כל מה שהופרט או חיסול כל חברות הקבלן

  4. ואותו כנ"ל גם לגבי פטרוניתה ש.י, שגם היא לא הצהירה על יעדים כאלה.

 3. אלון מונטה :

  רועי מוקדם מידי אולי בפעם הבאה יש לנו יורית מעולה

 4. רועי שינדלר :

  לשמחתי כאשר אני בוחן את מגוון החברים שתומכים בי מדובר גם בתומכי מצנע, פואד, בוז'י ואפילו שלי יחימוביץ…
  אני מקבל את הביקורת לגבי זה שההודעה אינה מצע מפורט, אני כמובן אפרסם גם כזה כאשר המלחמה בהפרטה היא בהחלט אחד המאבקים החשובים שכל גוף שאני אהיה בו חלק אי פעם תקח בו חלק.
  אלון, מיכל היא בהחלט יושבת ראש בעלת יתרונות רבים, אני מכהן גם כיום כיועץ המשפטי של המשמרת בראשותה, יש חילוקי דעות אידואלגים וזה לגיטימי, ויש הבנה שמערכת בחירות היא דבר מפרה, ומגוון מועמדים זה דבר שרק מסייע והלוואי ויקומו עוד מועמדים רבים.

 5. אורי ורטמן :

  החלטתי לתמוך ברועי שינדלר

  כמוני גם רבים וטובים. בהצלחה רועי!

 6. הפרולטר - הבמה הרעיונית של מפלגת העבודה :

  יש בכלל התמודדות?

  רועי,

  פרסם גם את הפניה שלך בבמה הרעיונית.

השארת תגובה

חשוב: בקרת תגובות מופעלת ועלולה לעכב את תצוגת תגובתכם. אין סיבה לשלוח את התגובה שנית.

עקב תקלה טכנית האתר נופל וקם לסירוגין.

אנו ממליצים להעתיק תגובות (קונטרול+סי) לפני שליחתן, כדי למנוע מפח נפש אם האתר נופל בדיוק אחרי שהשקעתם בתגובה ארוכה.