postpass act=ul view postpass עבודה שחורה » בנימין נתניהו, אל תסגור את הטלוויזיה החינוכית

חיפוש

חיפוש לפי מילות מפתח

פוליטיקאים, בואו לבדוק את הכוח הפוליטי של האתר שלנו

ארכיון

כוח לעובדים – ארגון עובדים דמוקרטי

מחאת האוהלים – האתר הרשמי

מגזין חברה

אירועים בשבוע הקרוב

אומרים לנו שיש מס אחר

בנימין נתניהו, אל תסגור את הטלוויזיה החינוכית

נושאים חינוך ותרבות, מכתבים ב 24.11.11 6:04

כמדי פעם, שוב אנו מתבשרים כי ראש הממשלה מתכוון לצרף את הטלביזיה החינוכית לרשות השידור. כיום הטלביזיה החינוכית היא חלק ממשרד החינוך. ועדת איתור בחרה מנכ"ל לחינוכית, אך מינויו עדיין לא אושר. תושבת קריית שמונה, מורן מרום שלחה מכתב לראש הממשלה בבקשה לא לסגור את הטלביזיה החינוכית

לכבוד משרד ראש הממשלה

הנידון : לא לסגור, בבקשה,  את ערוץ 23  הכי חינוכית, שיש, הכי שפויה פונה לכל האוכלוסייה !!!!!!!

 אנו צופים בערוץ 23 בקביעות בתוכניות רבות גם בשידורים חוזרים.

אנו צופים בקביעות ב : ערב חדש (לא מוותרים על דן מרגלית המצוין והמבריק !), סוגרים חשבון  (עידן גרינבוים  ושרון כידון),  עושים סדר חדש (גל גבאי ובן כספית), חלון לים התיכון, גם בשידורים חוזרים (שמעון פרנס), רפואה שלמה, המועדון, חדר 101, שיחת נפש, חוצה ישראל ולסירוגין גם בתוכניות האחרות. תיק תקשורת ומוסף המוספים, בזמן ששודרו בסרטים ובסדרות האנגליות בסופי שבוע ובעוד…

לילדינו יש ערוץ, המספק שידור רציף מעניין, מרגיע, שפוי ומותאם. בלי חשש לתכנים מיניים/ארוטיים/מביכים גם אם הם שידורים חוזרים. הרי שידורים חוזרים לא עולים כסף, הלא כן ?!

אנחנו בוחרים לצפות ומעדיפים את ערוץ החינוכית 23 על פני תוכניות מאולצות, מפחידות עד מבעיתות (פחד גבהים ממש!!!) בערוצים המסחריים המאלצים אותנו לצפות במגישים/ות : להם/ן  עברית שגויה, חסרים/ות השכלה וידע בסיסי, בלונדיניות לאו דווקא מעניינות, לבושות למחצה-לבוש מעביר קור, בלי סוף תוכניות בישול, אופנה ופרסומת לצריכה מוגברת של מותגים, שהיא ניגוד גמור לתוכן חינוכי ונגד צדק חברתי.

 יש לנו להציע לך, אדוני, ראש הממשלה שירותים רבים בממשלה וגם בסביבתך, שאפשר לוותר עליהם, שאתה בכוח המלכות שלך, יכול לבטל בהינף יד, ולהכניס כסף.  (אם תסכים לשמוע/לקרוא נשמח לשלוח אליך).

בבקשה, אל תפגע, אל תיגע בטלביזיה החינוכית 23 היא הדבר התמים ביותר, שנשאר כאן. אנחנו בעד צמצום "שומנים מיותרים" !  זאת לא הכתובת.

 נשמח לדעת, שקראת פנייתנו/תגובתנו ועוד יותר, נשמח לקבל תגובתך/משוב.

 בכבוד רב,

 מורן מרום,

 המשפחה המורחבת והרבה חברים

 קרית שמונה

להלן הודעה לעיתונות שפרסם ח"כ דב חנין בעניין:

בעקבות הניסיון להדיח את קרן נויבך ולהשתלט על הטלוויזיה החינוכית

ח"כ חנין: "לעצור את ההשתלטות העוינת וסתימת הפיות בשידור הציבורי"

ח"כ ד"ר דב חנין (חד"ש), הגיש הצעה דחופה לסדר היום של הכנסת בעקבות פרסום הידיעות על הדחתה של קרן נוייבך גם מהרדיו ועל ניסיונות ההשתלטות של לשכת נתניהו על הטלוויזיה החינוכית.

ח"כ חנין אמר כי: "המתקפה על השידור הציבורי היא חלק ממהלך כוחני ומהיר של השתלטות עוינת ושל סתימת פיות שמוביל ראש הממשלה בנימין נתניהו. תוכניתה של נויבך בלטה בסיקור המעמיק של סוגיות חברתיות והורדתה היא מהלך נקמני של תגובה למחאה החברתית, בדיוק כמו שסגירת ערוץ 10 נעשית בנקמה על עמדותיו הביקורתיות".

 "הטלוויזיה החינוכית היא ערוץ חשוב של שידור ציבורי והכפפתה ללשכת רוה"מ משמעה חיסולה. אני קורא לציבור להשמיע קול מחאה רם: בלי שידור ציבורי לא תהיה כאן תקשורת חופשית ובלי תקשורת חופשית לא תהיה כאן דמוקרטיה".

נערך על ידי דליה
תגיות: , , , , , ,

השארת תגובה

חשוב: בקרת תגובות מופעלת ועלולה לעכב את תצוגת תגובתכם. אין סיבה לשלוח את התגובה שנית.

עקב תקלה טכנית האתר נופל וקם לסירוגין.

אנו ממליצים להעתיק תגובות (קונטרול+סי) לפני שליחתן, כדי למנוע מפח נפש אם האתר נופל בדיוק אחרי שהשקעתם בתגובה ארוכה.