חיפוש

חיפוש לפי מילות מפתח

פוליטיקאים, בואו לבדוק את הכוח הפוליטי של האתר שלנו

ארכיון

כוח לעובדים – ארגון עובדים דמוקרטי

מחאת האוהלים – האתר הרשמי

מגזין חברה

אירועים בשבוע הקרוב

אומרים לנו שיש מס אחר

איגוד פילת: נשמור על השביתה בכל החזיתות

נושאים זכויות עובדים ותעסוקה, חדשות ב 16.08.11 6:03

ועד עובדי חברת פילת, המאוגד בכוח לעובדים – ארגון עובדים דמוקרטי, מעדכן מאירועי השבוע החולף במאבקם למען הסכם עבודה קיבוצי

פילת ישראל - עובדי החברה פותחים בשביתת אזהרה

הודעה לעיתונות של "כוח לעובדים"

לקריאה נוספת


במהלך השבוע החולף – קיימנו משמרות מחאה רועשות בשערי פילת תל אביב וחיפה (כבוד ללימור ארון וסיוון אזולאי על ההתגייסות בחיפה!).

ביום ד' – במקביל למשמרות המחאה ביצענו פעולת אכיפת שביתה באירוע הכשרת שוברי שביתה בקריית עתידים:
במקביל למכתבי זימון לשימוע לפני פיטורין ששלחה הנהלת פילת ל- 6 חברי וועד  בעילה של צמצומים, היא החלה לגייס עובדים חדשים להחליף את העובדים השובתים.
הגענו אל אתר ההכשרה בקרית עתידים: נעשתה הסברה למגיעים ליום המיונים על המאבק בפילת ועל כך שהם משתתפים בשבירת שביתה.             חלקם עזבו את המקום, כולם הביעו תמיכה בעובדים.

כמו כן, נעשתה חסימה של שערי המקום והתפתח עימות בין עזרא עיני לבין פעילים : ראו כתבה ב'לילה כלכלי' בערוץ 10 – החל מדקה 24:20

פילת באר שבע, (חברה-אחות של פילת (ישראל), יחידת המיקוח שלנו, שקיים חשד שלשם עוברות חלק מהעבודות) ביצעו פעילי מטה דרום פעולת אכיפת שביתה מוצלחת:
הפעילים השיגו מידע וביצעו הסברה במקום בקריאה לעובדי פילת באר שבע להצטרף אל חבריהם בחיפה, תל אביב וירושלים ולהקים איגוד משלהם. תודה לפעילים מהדרום ותודה לאסף על יצירת הקשר וההפעלה.

בערב התבצעה פנייה מההנהלה בבקשה שמשמרת המחאה של יום ה' תהיה שקטה ובתמורה תהיה פגישה עם נציגי הוועד בדרג מקבלי החלטות.

ביום ה' – הפלא ופלא: ההנהלה מסרה בערב כי חלה אי הבנה בהצעתה מאמש, והיא בעצם התכוונה לפגישה רק עם העובדים ובלי נציג ארגון וזאת בניגוד לסיכום הקודם!  הוועד הודיע להנהלה כי אין בכוונתו להגיע לפגישה בתנאים אלה. המנכ"ל הודיע כי יישב בכל זאת שעה במקום הפגישה למקרה שהעובדים יתרצו. הוועד הודיע שגם הוא יישב כשעה בליווי נציג של כוח לעובדים בבית קפה ליד למקרה שההנהלה תתרצה.

אי לכך, ביום א' הקרוב – נחזור לפעול ביתר שאת ורעש בכל החזיתות! 

נזדקק לפעילים רבים בחיפה, ברמת החיל בתל אביב ובבאר שבע בשעות הבוקר במהלך השבוע הבא למגוון פעילויות השטח. אנו יודעים כי פילת מתכננת פעולות שבירת שביתה נוספות בשבוע הבא ונשמח מאד להפריע לה בכך.

תמיכה באיגוד פילת בפייסבוק

נערך על ידי גליה
תגיות: , , , ,

השארת תגובה

חשוב: בקרת תגובות מופעלת ועלולה לעכב את תצוגת תגובתכם. אין סיבה לשלוח את התגובה שנית.

עקב תקלה טכנית האתר נופל וקם לסירוגין.

אנו ממליצים להעתיק תגובות (קונטרול+סי) לפני שליחתן, כדי למנוע מפח נפש אם האתר נופל בדיוק אחרי שהשקעתם בתגובה ארוכה.