חיפוש

חיפוש לפי מילות מפתח

פוליטיקאים, בואו לבדוק את הכוח הפוליטי של האתר שלנו

ארכיון

כוח לעובדים – ארגון עובדים דמוקרטי

מחאת האוהלים – האתר הרשמי

מגזין חברה

אירועים בשבוע הקרוב

אומרים לנו שיש מס אחר

שלי יחימוביץ': רון חולדאי ראש עיר מצוין

נושאים מכתבים, פוליטי, שיכון ושלטון מקומי ב 27.08.08 6:10

יואב לוי הופתע מדבריה של ח"כ שלי יחימוביץ' נגד ח"כ דב חנין המתמודד לראשות העיר תל-אביב. כאשר ביקש את תגובתה, היא הביעה את החשיבות בעמדותיו האחרות של חנין, והסבירה מה בפעילותו של רון חולדאי, מועמד מפלגת העבודה, הופכו לראש עיר כל כך טוב

ולפני המכתב, הנה תגובתה הקודמת בנושא רון חולדאי, ותגובתיו של הני זוביידה בנושא: בנענע, ובבלוג שלו.

ולמכתב:

יואב שלום,

מיכל העבירה לי את מה שכתבת לה בפייסבוק בעניין הבחירות לראשות העיר תל אביב, ואני עונה לך ישירות, לא לפני שאודה לך על תמיכתך הבלתי מסוייגת חרף הביקורת שיש לך, וגם תודה על הסגנון העדין.

שנינו, אתה ואני בחרנו לפעול מתוך מפלגת העבודה ומוסדותיה, והבחירה של שנינו אינה מקרית. אצלי לפחות, אף שאני מאתגרת את המפלגה מבפנים, אני מזדהה עם ערכיה הבסיסיים, ערכי תנועת העבודה הציונית-סוציאליסטית.

אני ציונית, וסוציאליסטית, ופמיניסטית (יודעת שאתה לא, אגב) ומתעבת גזענות באשר היא, ושוחרת שוויון בין בני אדם, ומתונה בהשקפותי המדיניות. שים לב, הציונות שלי היא רכיב בסיסי ביותר בהגדרתי העצמית. אני מניחה שאצלך זה אותו הדבר. ציונות בוודאי שאינה גזענות, כפי שעלה מדבריך, ואם תבדוק באופן דקדקני את הצבעותי בכנסת תראה שלפעמים זהרה ההצבעה שלי בעניינים אלה באור יחיד של "נגד" על כל הצעת חוק עם אבק גזענות, גם כאשר הקואליציה רצתה אחרת.

הציונות להשקפתי היא בין היתר מנגנון הלכידות החזק והאפקטיבי ביותר בחברה הישראלית, וחלק מהתפוררותה של החברה וההתנערות מאחריותה כלפי אזרחיה נובע מהתערערות החזון הציוני. זו גם אחת הסיבות למות הסולידאריות המעמדית ולהפקרתם של עובדים, איש לנפשו. כי כשאין יותר "אנחנו" נשאר רק "אני" מוחלש ונטול צלם אנוש. העבודה הפרלמנטרית שלי שאתה מכיר היטב, ואשר מתמקדת בענייני עובדים במאבק בהפרטת המדינה, וכו' –  בנויה על ערכים ציוניים וסוציאליסטיים.

כפי שאמרתי, דוב הוא בחור נחמד, ופרלמנטר טוב, ויש לנו כמה וכמה הצעות חוק משותפות, אך לעולם לא אבחר בו לראשות העיר הגדולה בישראל, ושאלת שירת התקווה, הסרבנות, הציונות – הן שאלות קריטיות ומהותיות בבחירתי. בני הבכור שעומד להתגייס לא מתלבט האם להתגייס, אלא לאיזו יחידה להתגייס, כי כך חינכנו אותו.

דווקא העובדה שדברי , שנאמרו בפורום פנימי של מפלגת העבודה ודלפו החוצה (באופן נאמן למציאות יש לציין) זכו לתהודה כה רבה, מחזקת בי את התחושה שראוי שהנושא הזה יפתח לדיון ציבורי. מוטב להיות ישר וגלוי ואמיץ באשר למכלול עמדותיך, מאשר להחביאן מאחורי ענן ירוק מטושטש. גם אני, כשאני מביעה את עמדותי, איני נוהגת לבחון את כיוון הטרנד וכיוון הרוח, אלא פשוט מביעה אותן. לא מדובר במתקפה אישית אלא בחידוד השקפת עולם, אשר אני הולכת ומשתכנעת, דווקא בשל העניין שדברי עוררו,  כי יש לחדדה עוד יותר לקראת הבחירות לראשות העיר.

איני מקבלת גם את תגובתו של דוב שאין הדבר רלוונטי לניהול העיר. האם הוא היה מוכן לקבל ראש עיר טרנספריסט גזען? כמובן שלא, גם אם זה לא נוגע לניהול העיר. כך אני איני מוכנה לבחור לראשות העיר אדם לא ציוני שאינו שר את התקווה. זכותו לא לשיר את התקווה, זכותי לחוש רתיעה בשל כך.

באשר לרון חולדאי כמובן שהוא אינו תאומי הסיאמי האידיאולוגי, אבל הוא ראש עיר מצויין, פוטנטי, המקיים את המערכת העירונית הטובה ביותר במדינה. מערך הרווחה של עיריית תל אביב, שהכרתי היטב כיור הועדה לזכויות הילד, הוא הטוב בארץ. כמות השטחים הפתוחים, המפותחים, המושקעים והעומדים חינם אין כסף לרשות הציבור הרחב – היא יחודית אפילו בקנה מידה עולמי. כמי שמתעקשת לעשות אך ורק ספורט עממי אני עדה לכך יום יום כאשר אני רצה בחוף הים או רוכבת על אופני בפארק הירקון ופוגשת שם חרדים, וערבים, ויאפים, ואת כל הפנורמה האנושית התלאביבית שאני כה אוהבת. התכנון ארוך הטווח של העיר (תוך דחייה, ברוטאלית לפעמים, של הצעות לתרומות קצרות מועד של בעלי הון) הוא חריג בנוף קבלת ההחלטות בישראל. הוא מראשי הערים הכי גיי-פרנדלי בעולם, וזה בהחלט מעניק לו נקודות נוספות. בנוסף הוא פרטנר מצויין בעבודה הפרלמנטרית: הוא שותף אפקטבי במאבק נגד תיאגוד והפרטת מערך המים, הוא מקדם אתי את חוק ביטול חובת חבישת קסדה כדי לעודד רכיבת אופניים בתל אביב, וכשבקשתי ממנו סיוע במאבק המר (שהצליח לשמחתי) נגד הרחבת הסמכויות של בתי הדין הרבניים לענייני זכויות עובדים ודיני ממונות – הוא הפשיל שרוולים ודאג להתקשר לשרים ולומר להם מה דעתו. אלה רק מקצת הדוגמאות. וכן, הוא מועמדה של מפלגת העבודה, ולפיכך ולא רק בגלל זה יקבל את תמיכתי ואת סיועי.

אני בטוחה שכשני לוחמים חברתיים נמשיך לעשות דברים טובים וצודקים יחד, בתוך מפלגת העבודה, גם, כמו שציינתי בתחילה, כשאנו מאתגרים אותה מבפנים.

שלך, בידידות,

שלי יחימוביץ'

נערך על ידי יוחאי
תגיות: , , , , ,

26 תגובות

 1. יונית :

  מעייף, החזרה האווילית הזאת על אותן שטויות מסיתות. אם אלו הם פני הסוציאליזם הציוני הפמיניסטי, אלו הם ערכיו וזו צורת הביטוי שלו ותפיסת ה"מציאות" שלו, איך לומר, די אבדנו ברמה הלאומית. והכי עצוב זו ההשוואה לטרנספריסט גזען כ"צד השני של המטבע", כאילו שאין דבר כזה, מוסר וערכים, וכאילו שהיא לא יודעת שחיים ערבים בתל אביב-יפו. ואל תטעו לחשוב שזו עמדה מתונה. זו ממש לא עמדה מתונה וממש לא "מילים יפות" או "סגנון מעודן". מדובר כאן בעמדה מפלגתית קיצונית בשמרנותה, כזו שעצם המחשבה על שינוי, אפילו כשהמצב מחורבן ביותר, מזעזעת אותה עד כדי הכחשת המציאות שעומדת לנגד עיניה.

 2. יונית :

  ופתאום נזכרתי בעוד דבר חשוב שיש לזכור לגביה – יש לזכור שזו אותה אישה שחושבת שהחלטת סיעה מבטלת גם את המאבק בגזענות ונותנת לגיטימציה להפיכת אביגדור ליברמן, גזען מוצהר וטרנספריסט (רק מרצון, כמובן) לשר במדינת ישראל. זה ממש מדכא לראות עד כמה הם חושבים שהציבור מטומטם.
  http://kusit3g.blogli.co.il/archives/58

 3. איציק :

  שלי – הוכחת שאת פוליטיקאית יותר ממנהיגה, אינטרסנטית יותר מאידיאולוגית וחשוב מכל – דורכת על כל מה שזז כדי להצליח.
  תתביישי.

 4. עמית פוני :

  העיר הגדולה בישראל? GIVE ME A Break. עם כל הכבוד לתל אביב- הבחירות המשמעותיות יערכו בירושלים. כמובן שכל המפלגות הציוניות ויתרו עליה מזמן אבל דווקא כאן טמון הסיכוי הגדול.

 5. דודו :

  בזמן שהיאפית הזו רצה לה ברחבי העיר, היא שוכחת ומדחיקה את טיפול העירייה בתושבי כפר שלם וערביי יפו.

 6. גליה :

  שלי הצליחה להסיט את הדיון.
  ומכתבה זה ניסתה להחזירו למסלולו.
  האם רון חולדאי טוב או רע לתל אביב זו השאלה ?
  ומה יעשה דב חנין טוב יותר ?

  גם אני חושבת שרון חולדאי הוא ראש עירייה טוב. עם זאת, אני שמחה שסוף, סוף קמה לו אופוזיציה.

 7. שני :

  שלי,שלי,שלי….
  אובייסלי דב לא היה מעוניין ביו"ר טרנפריסט גזען כי זה היה !!!רלוונטי!!! ויש לאלו השלכות מ-ר-ח-י-קו-ת לכת בעניין ניהול ת"א-יפו.
  אבל חוץ מהרתיעה הרגשית שלך מהתנגדותו של דב לשיר את "התקווה"- איך היא רלוונטית (ואם בכלל-עד כמה??) לניהול העיר היהודית-ערבית, חילונית-דתית??
  והאם בשכלול הסופי את לא זונחת את ראיית העולם הסוציאליסטית שלך לטובת מה, שלי??? (הדחקת תושביי כפר שלם וערביי יפו)
  מברכת אותך על החשיבה וההתנהלות השלוות והאוקסימורוניות שלך!

 8. רועי :

  ציונות היא לקיחת אחריות על עתיד המדינה ולא דחיפת הראש עמוק לתוך האדמה והתמודדות אינטלקטואלית עקרה עם רעיונות.
  ציונות היא הסתכלות מפוכחת על הבעיות של החברה הישראלית והתמודדות מעשית איתן.
  ציונות היא פרגמטיזם אמיתי שמוכן לעשות פשרות כי הוא מבין שהוא לא היחיד שחי פה., אך לא מוכן למכור את נשמתו וערכיו לעגל הזהב של אשליות הירוקים.
  בקיצור, ציונות זו שלי יחימוביץ' שפועלת בנחרצות בכנסת, ולא מפחדת מאף שמאלני-אנטי-ציוני שאומר כמה דברים בעוד בלוג מעייף ומשמים.
  הסוציאליזם האמיתי הוא הסוציאליזם הציוני, לא הסוציאליזם הקומוניסטי.

 9. איתי :

  רועי, אני ציוני ותומך בכל ליבי במועמדותו של דב חנין לראשות עיריית תל אביב.

  דב חנין לוקח אחריות על עתיד המדינה, ואינו עסוק בפלפולי אקדמיה או בתוכניות אוטופיות למהפכה שלעולם לא תגיע. תראה מה עשה בכנסת בשנתיים, לא פחות מיחימוביץ' (אותה אני מעריך מאוד למרות נפילתה בתמיכתה בחולדאי ובברק) וזה ראוי להערכה במיוחד משום שהוא באופוזיציה, ולא סתם באופוזיציה אלא באזור שנחשב בד"כ מחוץ למעגל ההשפעה.

  הטיעונים שלך לעומת זאת הם סיסמאות נבובות, בעלות ריח רע של טוקבק בשכר. אתה אולי תקבל את שכרך, אך אני בספק אם טענות כאלה משכנעות מישהו.

 10. רוני ינון :

  חבורה של מנותקים שמתחזים לסוציאליסטים שלא מייצגים אותי.
  אני רוני ינון, מנהל משמרת בבתי הזיקוק באשדוד, סוציאליסט, נלחם בהפרטות יחד עם שלי, ציוני ומכיר את שלי יחימוביץ' מהיום הראשון שלה במפלגת העבודה
  בניגוד לכם אני צריך לגרד זמן בין משמרת למשמרת כדי לכתוב את הטוקבק הזה. לכם כמו שאני רואה יש ים של זמן".
  מה עוד אפשר להגיד על החכ"ית המדהימה והמצטיינת הזו -שיאנית החקיקה בכנסת,שיאנית הנוכחות בכנסת כמעט תמיד האחרונה לעזוב את המשכן,להספיק לשלוח מכתב או לבטל עוד גזירה על חסרי הישע .מטפלת ב 3000 פניות ציבור בכנסת,מחוברת לעובדים באשר הם(חוק התלוש,חוק חברות כח אדם,הארכת חופשת לידה ועוד ועוד) מעל לכל אידאולוגית מדהימה.תכנסו לאתרה ותבינו.

  רבים מתושבי תל-אביב נשאבו "לסערה" פנימית בעת האחרונה .מיעוטם נמצאים בשוליים שבשוליים ורחוקים מלב הקונצזוס שנות אור.וכל זאת למה ?
  אבירת איכות השילטון "העזה לומר את דעתה שדב חנין מי שאינו ציוני, מטיף לסרבנות, ואינו שר את התקווה – אינו יכול להיות ראש עיריית תל אביב.ובכן מה קרה מה יצאתם מהמיסתרים ?
  אפשר להתווכח אם חולדאי מתאים או לא מתאים להמשיך לכהן כראש עיר והויכוח לגיטימי לחלוטין זו הדמוקרטיה במיטבה .זכותה של גברת יחימוביץ לתמוך כתושבת העיר במי שהיא רוצה .אך השיח לגבי דב חנין דינו להעלם ומיד מהפרק.לאן הגענו האם הייתם מסכימים שאחמד טיבי יהיה שר הבטחון .אין כאן חס וחלילה מוטיבים גזעניים אך יש גבול דק שנחצה .אין לנו את הלוקסוס להעמיד בראשות מערכות ציבוריות כבדות משקל אנשים אנטי ציוניים שרק יגבירו את הקרעים והשסעים שכבר פשטו מזמן במחוזותינו .ראש עיר ובוודאי ראש העיר העברית הראשונה שמתוקף תפקידו ממונה על חינוך ילדנו .אני למען גילוי נאות "מודה באשמה" שחונכתי במסגרת החינוך ממלכתי לאהבת המולדת ,הגנת המולדת,ציונות,אזרחות טובה ,תרומה לקהילה בקיצור לכל מה שהוקנצזוס מחייב.במהלך השנים התוודתי במסגרת מקום עבודתי להליך הפרטה תמוה ,שלא לומר מסריח ,שלא לומר נודף שחיתות לאורכו ולרוחבו מצד המדינה .אני נסיתי בכוחותיי הדלים למנוע הליך זה בטקבוק נמרץ ובכל דרך לגיטימית אפשרית במסגרת ועד עובדי בז"ן בו הייתי חבר אך כידוע הדבר לא הסתייע בידי וכוחות ההון ושילטון עשו את שלהם .בגצ"ים קמו ונפלו ,נציגי הדורות הבאים קמו ונפלו,תנועות איכות השילטון קמו ונפלו . מיקי רוזנטל אחד שקם וכמעט נפל ,והראשונה שהעלתה ביתר שאת את הנושא שלי יחימוביץ (שותפה בכירה למאבק)מה שלא נפל זה הרוח .איך כל זה מתקשר לענייננו ?אין לנו ארץ אחרת .הקלות הבלתי נסבלת בה אנחנו מוותרים על נכסי צאן ברזל במדינתו כדוגמת הזילות בהמנון,בדגל ,בצבא שלנו ,במערכות אכיפת החוק והמשפט ,בנכסי המדינה,בחברות האיתנות המופרטות ללא תכלית ובאיצטלה לתחרות עתידית פיקטיבית.מה ישאר לנו במדינה אם חלומותיהם הוורודים של כל חברי הגיס החמישי יתממשו- עיי חורבות.חברה נמדדת בלכידות שלה ,בחוסנה בשמירה על נורמותיה,בסולידאריות חברתית ,בשמירה על סמליה ,מורשתה .אם לא נדע מאין באנו -לא נדע לאן ללכת .ותחשבו על זה.

 11. איתי :

  חלק מהתגובות למאמר זה חשודות כשתולות מטעם מטה חולדאי –
  לפרטים: http://citydov.org/?p=179

 12. אבי :

  דב חנין?
  אני אומר כנכה צה“ל שתרם את גופו ובריאותו למדינה שאסור שלדב חנין יהיה החופש לעשות ולחשוב כרצונו.
  שנית, אם יש חכ“ית ישרה ונאמנה לדרכה היא ולא אחרת שלי יחימוביץ פועלת ללא ליאות למען חברה צודקת תוך כדי שמירה על ערכים בסיסיים שמירה על זכויות האדם,מכל הבחינות.
  הלואי שיהיו חכים רבים כמותה שנאמנה לדרך ושומרת על עקרונות.
  אני רוצה לומר דבר אחד לדב חנין אין סתירה בין היותי או היות שלי יחימוביץ ציוניים לבין היותינו חברתיים.
  הגיע הזמן שיעשו משהו מבחינה חוקית לטיפול בסוגיות כמו אלו של דב חנין לדעתי הוא לא ראוי להיות מועמד לראשות ת“א אני אומר זאת לא כתושב תל אביב ואזרח המדינה ואני אומר זאת כאזרח גאה שיש לי חברת כנסת שמייצגת דיעה חברתית אמיתית של אזרחים רבים. לסיכום צריך להגלות את דב לאחת ממדינות ערב שיהיה שם ראש עיר.

 13. אנטי ציונים- מיעוט הזוי- תתפכחו :

  הציונות הסוציאליסטית, בדיוק זו ששלי יחימוביץ' משתייכת אליה היא הסיכוי היחידי שיש לתקומתה של מדינת ישראל כמדינת רווחה שיוויונית. כל המפעלים החשובים ביותר בארץ והסוציאליסטים ביותר הוקמו על ידי תנועת הפועלים, מה שלימים יקרא תנועת העבודה. כמו: המשביר לצרכן, סולל בונה, כור, תנועת המושבים, התנועה הקיבוצית, ההסתדרות, בנק הפועלים (שאותו מכרנו בטיפשותינו וכל מה שנשאר זה לבכות וליבב), שלא להזכיר את נעמת ועוד ועוד.. נכון, היה גם עוול הכרחי כלפי הערבים וגם כלפי המזרחיים. אבל מכאן ועד לא לשיר את התקווה, להיות אנטי ציוני המרחק גדול. 95% מערבי ישראל רוצים להשאר במדינת ישראל ולא לעבור ל"מולדתם" פלשתין. המזרחיים בטח שלא רוצים לחזור לארצותיהם "הנאורות והמתקדמות". כל האנטי ציוניים שכותבים כאן הם מיעוט קולני והזוי שעדיף שיפתור אותנו מנוכחתו כמו סמי שלום שטרית ויעזוב לארץ אחרת. יחי הציונות הסוציאליסטית. הלאה אנטי ציונות.

 14. איתי :

  טוקבקיסט בשכר יקר,
  אני מקווה שהסטיקר "אני ציוני ותומך בדב חנין" בצבעי כחול לבן ועם דגל (או גרסה יותר מגניבה של המשפט הזה, שידעו הקופירייטירים המבריקים מת"א להמציא) תציף בהמוניה את רחובות העיר ותסתום את הגולל על טענת "המיעוט ההזוי" שלך.

  אני סמוך ובטוח שרוב המגדירים עצמם "ציונים וסוציאליסטים" וגם רבים כאלה שאינם מגדירים עצמם סוציאליסטים, אך מאסו בקשרי ההון-שלטון בסגנון הציוני-הקפיטליסט חולדאי, יבחרו חנין ולא ילכו שבי אחר קו הדה-לגיטימציה של עיר לכולנו המשלבת ציונים ולא ציונים ביחד.

 15. ע :

  לשלי יחימוביץ
  מערכת הבחירות בתל-אביב הפכה בעטייך לתחרות מי יותר ציוני. האם זה מה שתושבי תל-אביב צריכים?

  מה שנדרש ממך כח"כית אחראית הוא להפסיק את ההתלהמות נגד דב חנין. אווירת ה"עליהום" שעוררת נגדו לא נראית טוב.הרי עד לא מזמן עבדת אתו ועם תומכיו בשיתוף פעולה פורה.

  במקום רעש מיותר, מן הראוי לעסוק בבעיות הבאמת חשובות לתל-אביב.

 16. דנה גנאל :

  עצוב לראות איך גישה שרואה את כל מה שמנוגד אליה כתוצר של תודעה כוזבת, יורה לעצמה ברגל דרך אותם הדברים. למען הסר ספק, אינני טוקבקיסטית בשכר, ואני עדיין חושבת ששלי עושה מהלך אמיץ וחשוב.

  שיתוף הפעולה בינה לבין דב חנין, הוא ראוי בדיוק כמו שיתוף הפעולה שלה עם ח"כ גדעון סער מהליכוד – האם זה אומר שהיא צריכה לתמוך בו אוטומטית? האם אי תמיכה בו תהיה בהכרח כניעה לרצון שלה לקדם את עצמה? (למרות שלא לגמרי ברור לי איך התמיכה בדב חנין מעוררת בה תמיכה, דווקא נראה שדי להיפך)

  התגובות פה, והסערה הציבורית שנוצרה, ואופי ההאשמות פה (טוקבקיסטים בשכר, אני בטוחה שיש כאלו, ואני גם בטוחה שיש כאלה שסתם לא מסכימים עמכם) מעידה על אותו הקרע עליו שלי מדברת, ועל קווי הגבול האדומים שעל אדם לצייר לעצמו. לקדם חוקים עליהם מסכימים יחד הוא דבר מעולה, אבל אם שיתפת פעולה עם מישהו אתה מחוייב לכל האג'נדה שלו ולתמוך בו ללא סייג?

  זה פשוט חסר היגיון. ולהאשים שמקור העניין הוא באינטרסנטיות, נראה לי כמו תודעה כוזבת על תודעה כוזבת.

  אני מציעה לכ המסתייגים לקרוא את דבריה של שלי ולנסות להקשיב תוך כדי, לא רק לחפש כשלים לוגיים אפשריים או מה יש לומר נגד. בעיני, זה עוד יותר לא מכבד אתכם.

 17. שלי יחימוביץ’, תמיכה ברון חולדאי - נזק לשמאל ולדמוקרטיה :

  […] אשר מצטרף ליואב לוי ורמי הוד, ומבקש מח”כ שלי יחימוביץ’ לחשוב על […]

 18. יובל מור - מוסלי :

  כול הכבוד לשלי. כך צריכה מפלגת העבודה להיראות. סוציאלסטית מצד אחד, ציונית מצד שני, במקביל חותרת לשלום (שמאל מדיני) ואולם לא מפקירה את הביטחון (כאן הבעיה האמיתית שלנו וגם ח"כ יחימוביץ טרם התפכחה שצריך בעת הזו לנהוג ביד חזקה נגד אויבינו – מה שלא נעשה).
  אם נאמץ עקרונות אלו – שראשית ראויים, נכונים ומוסרים הם – נגלה לפתע שאנו בחיים והציבור יחזור אלינו – כי אלו הערכים הקונצנזסואליים שרוב הציבור תומך בהם. אז אולי נשנה פאסה ונומר YES WE CAN כי בידינו האופציה לשנות.

 19. יובל מור - מוסלי :

  אגב – תל אביב איננה מייצגת את כלל המדינה. תושביה (באופן עקרוני ובעיקר בשכונות מסוימות) הם באמת פוסט ציוניים, אולם ככול שהם רבים (והם כאמור לא רבים יחסית לכלל תושבי המדינה) – גם את כוחם שלהם הם אינם מראים בבחירות, אלא מעדיפים הם ללכת לים (רא' בחירות 96 עם פרס, רא' בחירות עם עמיר פרץ – כאשר דומה שבעיניהם היה עדיף איש חמאס מאשר ציוני ממוצא מזרחי ועוד מרוקאי). אז שלי – אל תתרגשי מהם. נכון הם מחוג חבריך (לפחות לשעבר), אבל הם לא שווים אלקטוראלית (ראי מצב מפלגתינו ומצבה של "מרץ")מה שקרוי כוחם בפיהם אך לא בגיסותיהם {(מעבר לעובדה שדיעותיהם, הן הקפיטילסטיות (כן, כן הם בעיקר כאלו)והן השמואלניות הקיצוניות – מובילות את המדינה לאבדון, הן חברתי והן קיומי מההיבט הבטחוני – מדיני, באופן שמזמין עלינו מתקפות נוספות מצד אויבינו)} המשיכי לומר את אשר על ליבך, וכך יטב לך ולמפלגה, בעיקר אם יהיו אלו דברי טעם – כפי שאמרת על חנין.

 20. עבודה שחורה » השקרים הקטנים של שלי יחימוביץ’ :

  […] ברון חולדאי לראשות עיריית תל-אביב. יחימוביץ טענה שרון חולדאי הוא ראש עיר טוב וכי דרוש ראש עיר ציוני, ולכן, למרות המרחק האידיאולוגי […]

 21. יהונתן קלינגר | הזקפה הלאומית של שלי יחימוביץ' ‏ :: Intellect or Insanity‏ :

  […] ברון חולדאי לראשות עיריית תל-אביב. יחימוביץ טענה שרון חולדאי הוא ראש עיר טוב וכי דרוש ראש עיר ציוני, ולכן, למרות המרחק האידיאולוגי […]

 22. יורם :

  חולדאי היה ועודנו ראש עיר מצוין, בתקופת כהונתו נעשו הרבה פרוייקטי פיתוח ותשתית, העיר נקיה באופן שמעולם לא הייתה, מדרכות שופצו, נמל תא הוקם, השדרות המקסימות ועוד אינספור פרוייקטים וזאת עם שמירת עודף תקציבי – זהו ניהול אמיתי

  אין לי ספק שאצביע עבור חולדאי
  ובטח לא לפופוליסט זול ואנטי ציוניסט…

 23. כרטיס אדום | בלוגיקה :

  […] כאשר הם נחצים. לא ניתן להצדיק בשמה של סוציאל-דמוקרטיה הבעת תמיכה במועמד שדואג לעשירים אל מול סוציאל-דמוקרט מ…; ועוד על רקע מיליטריסטי ושקרי. לא ניתן להצדיק הסתה […]

 24. עבודה שחורה » שלי יחימוביץ’ לראשות העבודה :

  […] והברית עם עופר עיני היו טעויות, שאני מקוה שהיא תתקן. ההשתלחות שלה בדב חנין לקראת הבחירות המקומיות בתל אביב היתה מגעילה. אני מקוה […]

 25. דקל עוזר :

  פה בארץ חמדת אבות
  תתגשמנה כל התקוות
  פה נחיה ופה ניצור
  חיי חופש חיי דרור
  פה תהיה השכינה שורה
  פה תפרח גם שפת התורה
  שירו שיר שיר שיר
  גילו גיל גיל גיל
  נירו ניר ניר ניר
  עוד ינוצו ניצנים.

  אם לומר את האמת, חבל ש"התקווה" המדכא והגלותי נבחר להמנון ולא שיר של תקווה ציונית שוויונית כמו "פה בארץ חמדת אבות"…

 26. האם העבודה הופכת לעו"ס? | העוקץ :

  […] שלא עומד דום בשירת התקווה ואפילו לא שר אותה". יחימוביץ' העדיפה לתמוך ברון חולדאי, איש מפלגת העבודה, על פני חנין […]

השארת תגובה

חשוב: בקרת תגובות מופעלת ועלולה לעכב את תצוגת תגובתכם. אין סיבה לשלוח את התגובה שנית.

עקב תקלה טכנית האתר נופל וקם לסירוגין.

אנו ממליצים להעתיק תגובות (קונטרול+סי) לפני שליחתן, כדי למנוע מפח נפש אם האתר נופל בדיוק אחרי שהשקעתם בתגובה ארוכה.