חיפוש

חיפוש לפי מילות מפתח

פוליטיקאים, בואו לבדוק את הכוח הפוליטי של האתר שלנו

ארכיון

כוח לעובדים – ארגון עובדים דמוקרטי

מחאת האוהלים – האתר הרשמי

מגזין חברה

אירועים בשבוע הקרוב

אומרים לנו שיש מס אחר

בלוגרים למען דב חנין

נושאים פוליטי, שיכון ושלטון מקומי ב 25.08.08 6:04

בלוגרים ברשת מתאחדים לתמיכה בדב חנין לראשות עיריית תל אביב. שוקי גלילי, מסכם את המפגש הראשון ומזמין את כולם להצטרף

רק שבוע עבר מאז נבחר דב חנין לעמוד בראש תנועת עיר לכולנו, כשהתברר לנו שישנן לפחות ארבע יוזמות שונות של בלוגרים שרוצים לתמוך. במהלך השבוע שעבר דיברנו, התחברנו, והחלטנו לקיים מפגש כדי להתחיל לפעול בצורה מתואמת.

כדי שכל העסק לא יצא משליטה, החלטנו להתחיל במפגש מצומצם – ראשון בסדרה – ובו הגרעין הקשה של בלוגרים שכבר הצהירו על תמיכתם בחנין ובתנועה. קבענו לשישי בצהריים בגן מאיר. ביקשנו מעיר לכולנו שישלחו מישהו. הגיע… דב חנין.

הבלוגרים שהשתתפו במפגש: דרור פויר, גדי שמשון, תומר ליכטש, עידו קינןצביקה בשור, איתי נאור, שרון גפן, יואב לרמן, יהונתן קלינגר, יוחאי עילםישראל בלכמן, ערן נויפלד, יונית מוזס, שוקי גלילי

עוד על המפגש: עידו, יהונתן.

ומה עכשיו? עכשיו תורכם להצטרף. הקליקו על הקישור לדף הקמפיין:

בלוגרים למען דב חנין"

מתוך הבלוג של שוקי גלילי

 

נערך על ידי גל
תגיות: , , , , ,

8 תגובות

 1. נעמה :

  משום מה אלה תמיד אותם בלוגרים שמתקבצים מאחורי איזה אביר חדש על סוס לבן. בפעם הקודמת זה היה עמיר פרץ. ההלם שגרם להם כשלונו היה כזה שחלק מהם פשוט השתתקו מכל התבטאות פוליטית במשך חודשים ארוכים. עכשיו הם מצאו מישהו חדש לרוץ אחריו.

  כל סימני האזהרה כבר כאן: הבעייתיות האידיאולוגית שעוטפת אותו; חוסר הניסיון בניהול מערכות גדולות; אי-הרצון להסביר מהיכן ישיג את כל המשאבים כדי לבצע את התוכניות שלו. הכל בדיוק כפי שהיה אצל עמיר פרץ. מי שנכווה ברותחין נזהר בצוננין, אבל אותה חבורה של 10-15 בלוגרים שתמיד מחפשת אידיאליסט חדש להיאחז בו לא למדה את הלקח. והלקח הוא שצריך לשאול שאלות מאוד קשות את המועמד לפני שבכלל מביעים בו תמיכה.

  אבל נעזוב את זה לרגע. כולם כאן רוצים לעשות משהו למען הכלל. אותי חינכו שהדבר הראשון שעושים הוא למלא את החובות כלפי הכלל. חנין לא רוצה שאנשים יתגייסו? שיבושם לו. אבל אצלי זה לא עובד ככה. ממילא תל אביב היא העיר בעלת אחוז המשתמטים הגבוה ביותר בארץ משירות צבאי. עכשיו זו בכלל תהפוך להיות אידיאולוגיה רשמית בבתי הספר. אחר כך יבואו כל המשתמטים וידרשו מהמדינה לגייס את החרדים לצבא כי אסור להשתמט. הצביעות בהתגלמותה.

 2. שוקי :

  נעמה, אני לא יודע מי את ומאיפה נחתת, ולצורך הדיון אני אניח שאת לא מקבלת משכורת מאדם שוב.

  יכולת לסתור את טענותיך אחת לאחת, אבל זה באמת בזבוז זמן. עיר לכולנו ודב חנין לא זקוקים לאנשים כמוך – לכי הצביעי לחולדאי. אנחנו לא קומץ אנשים אלא הרוב בתל אביב-יפו, ואנחנו הולכים להחליף את חולדאי.

 3. יונית :

  כן, נכון, אכן מדובר באותה קבוצת אנשים שמתעקשים בכוח לנסות ולהיות אזרחים משתתפים שפועלים למען עתיד טוב יותר למדינה ולעיר ולמען מטרות כמו סוציאל דמוקרטיה, איכות סביבה וחיים נורמלים. מה הם רוצים, הנודניקים האלו? למה הם לא מתייאשים, סותמים את פיהם, מקבלים את הגזירה שאין תקווה ואין מוצא, שכולם שקרנים רמאים וגנבים, שציניות היא השחור החדש? למה לעזאזל הם עדיין נשארים כאן ומנסים שוב ושוב? למה לעזאזל הם מפריעים עם השטויות האלו שלהם?
  ואגב, מאחר ורוב ה"משתמטים" הם חרדים, לא ברור לי איך בדיוק הגעת למסקנה שבת"א נמצא מספר המשתמטים הגדול ביותר. אבל כמה כיף זה לזרוק נתונים סטטיסטיים חסרי גיבוי לצורכי הסתה, לא?

 4. אלעד :

  אני עם נעמה. מצטער, בני זוג יקרים, אבל זה בכל לא קשור לחולדאי. למען הסדר הטוב, אני לא רשום כמצביע בתל-אביב על אף שזו עיר מגורי. כך שאי אפשר להאשים אותי באיזה אינטרס אפלולי.

  הכי קל לזרוק האשמות על הסתה או עצימת עיניים או להתנשא על מי שמפקפק. יחד עם זאת, הניסיון שלי בעבר כמצביע עבור אנשים כאהוד ברק, עמרם מצנע, עמיר פרץ ואחרים גרם לי לפקפק בכל אדם שמציע לי שידרוג מציאות ברמת אוטופיה.

  נעמה שאלה שאלות לגיטימיות. היא רוצה לקבל הסברים. היא לא מבינה למה הילדים שלה צריכים להיות חשופים להטייה אידיאולוגית שמסבירה להם שמדינת ישראל קמה בחטא ושאין לה זכות קיום כמדינתה בעלת אופי יהודי דומיננטי. בפעם האחרונה שבדקתי את עמדות חד"ש זה מה שהיה שם. לכם נוח ללגלג עליה. הזלזול הזה מרחיק אנשים ממועמדויות כאלה. אני רק מקווה שדב חנין מסביר את עצמו טוב יותר מכפי שאתם מסבירים אותו.

  ביישוב בו אני בעל זכות הצבעה אין סיכוי שאצביע עבור אדם כזה משום שאי אפשר להתעלם מקיצוניות אידיאולוגית וליטול ממנה רק את מה שטוב ויפה, כלומר את הגברת המודעות לאיכות הסביבה וכדומה. תוכלו גם לזלזל בי ולומר שאם אני לא תל-אביבי אין לי בכלל זכות ביטוי. זה ממש לא יפתיע אותי.

 5. הועד למלחמה בתגובות מהונדסות - מתקפת המשובטים | איך הופכים דב חנין לראש עיר :

  […] http://www.blacklabor.org/?p=3464#comment-54013 נעמה/אלעד […]

 6. איתי :

  התגובות של נעמה ואלעד חשודות כתגובות מטעם מטה חולדאי.

  לפרטים http://citydov.org/?p=179

 7. ירדן :

  נעמה את מודעת לכך שחנין התגייס לצבא והיה קרבי כן?

 8. rn :

  האמת, אני מוכן לקבל את חולדאי מעכשיו לעכשיו לפתח קווה. חסר לנו משהו ברמתו ובדמותו.
  צריך להכניס לכם תושבי העיר הגדולה קצת עיזים כדי שתבחינו במה זכיתם. אבל כנראה שאתם סומים…
  זכיתם בעבר לשמות גדולים שלא הצעידו את העיר לשום מקום. קיבלתם ראש עיר מדהים! תנו לו לעבוד! הוא עובד נהדר ויצעיד את העיר הזו למעמד של חלום… כדי שנוכל לחיות בחו"ל… בישראל.

השארת תגובה

חשוב: בקרת תגובות מופעלת ועלולה לעכב את תצוגת תגובתכם. אין סיבה לשלוח את התגובה שנית.

עקב תקלה טכנית האתר נופל וקם לסירוגין.

אנו ממליצים להעתיק תגובות (קונטרול+סי) לפני שליחתן, כדי למנוע מפח נפש אם האתר נופל בדיוק אחרי שהשקעתם בתגובה ארוכה.