חיפוש

חיפוש לפי מילות מפתח

פוליטיקאים, בואו לבדוק את הכוח הפוליטי של האתר שלנו

ארכיון

כוח לעובדים – ארגון עובדים דמוקרטי

מחאת האוהלים – האתר הרשמי

מגזין חברה

אירועים בשבוע הקרוב

אומרים לנו שיש מס אחר

פולי-תִקווה – החלה ההרשמה למחזור ג'

נושאים חינוך ותרבות, מידע על פעילויות, פוליטי ב 2.06.11 5:40

הקורס מיועד לנשים ולאנשים בגיל 22 עד 32. הקורס ייערך בתל אביב במתכונת של עשרה מפגשים, בימי שישי, אחת לשבוע. הקורס כרוך בדמי השתתפות סמליים. יש להגיש מועמדות לא יאוחר מ-18/6/2011

מטרת הקורס להכשיר לאורך השנה הנכנסת פעילים פוליטיים מובילים, שיוכלו להיות תשתית מנהיגותית לעולם הפוליטי הפרוגרסיבי בישראל, ו"למלא" את הספרה הפוליטית בדם חדש ואיכותי. כל צעיר/ה שיסיימו את הקורס יקבלו את הרקע, את תפיסת העולם ואת הכלים הרעיוניים והמנהיגותיים להפוך להיות גורמים מובילים בפוליטיקה. מטרה נוספת היא להעצים את יכולתם האינדבדואלית, החשיבתית והערכית של המשתתפים כמנהיגים – וכמנהיגים פוליטיים בפרט.

הנחת המוצא של הקורס היא שהשקפת העולם הפרוגרסיבית היא כוללת, רחבה ובלתי ניתנת לחלוקה, ומכילה זה בצד זה, עקרונות של שלום, גישה חברתית סוציאל-דמוקרטית, קיימות ושמירת הסביבה, דמוקרטיה וזכויות אזרחיות – ולכן כל משתתף/ת בקורס חייב לעבור הכשרה בכל אחד מהתחומים האלה ולהבין את הקשר ביניהם.

קהל היעד – פעילי ופעילות ציבור, פעילים ופעילות לשינוי חברתי, בני 22 עד 32, שמבינים את חשיבות הזירה הפוליטית ואת הצורך להרחיב את הפעילות של החברה האזרחית לפוליטיקה ומשקפים מגוון מגדרי, יהודי/ערבי וחלוקה בין מרכז לפריפריה.

את תכנית הקורס ניתן למצוא כאן.

נערך על ידי לקסי
תגיות:

השארת תגובה

חשוב: בקרת תגובות מופעלת ועלולה לעכב את תצוגת תגובתכם. אין סיבה לשלוח את התגובה שנית.

עקב תקלה טכנית האתר נופל וקם לסירוגין.

אנו ממליצים להעתיק תגובות (קונטרול+סי) לפני שליחתן, כדי למנוע מפח נפש אם האתר נופל בדיוק אחרי שהשקעתם בתגובה ארוכה.