חיפוש

חיפוש לפי מילות מפתח

פוליטיקאים, בואו לבדוק את הכוח הפוליטי של האתר שלנו

ארכיון

כוח לעובדים – ארגון עובדים דמוקרטי

מחאת האוהלים – האתר הרשמי

מגזין חברה

אירועים בשבוע הקרוב

אומרים לנו שיש מס אחר

שדה בריר – תושבי ערד מול האחים עופר

נושאים בריאות ואיכות סביבה ב 3.08.08 6:02

שרית עוקד, מפורום תושבי ערד, מסכמת דיון שנערך בשבוע שעבר בנושא הקמת מכרה בשדה בריר בוועדה המחוזית לתכנון ובניה במחוז הדרום

השבוע התקיים דיון בוועדה המחוזית לתכנון ובניה במחוז הדרום. לישיבה הגענו בפורום מכובד של כמאה מתושבי ערד והסביבה, מבוגרים, צעירים וילדים, ותיקים ועולים חדשים, חופשיים ודתיים, יהודים ובדואים. בקיצור, נציגות נאמנה של תושבי העיר ערד. נוכחות שגרמה לכך שרבים מבאי הישיבה נאלצו לעמוד במשך מספר שעות בחדר הישיבות ובמסדרון המוביל אליו.
ללא ספק נוכחותנו במקום השפיעה על חברי הועדה והבהירה להם, כי העיר ערד חשובה לנו, שאנו אוהבים אותה, ושנעשה הכל בכדי שנמשיך לחיות בה בבריאות וברווחה.

אמנם ההחלטה של הועדה תמוהה, היא נותנת למשרד הבריאות ארכה של שנה לגבש מחדש את עמדתו, זאת אחרי הצהרות ברורות וחד-משמעיות של בכירים במשרד הבריאות כנגד המכרה. אך לי אין ספק, כי ארכה זו היא לטובה, היא תגרום למשרד הבריאות, שהראה שיקול דעת נכון לאורך כל הדרך, לקבוע עמדה ברורה, חד משמעית ואיתנה כנגד המכרה.

ברצוני לנצל דפים אלה בכדי להודות לכל הפעילים שעושים לילות כימים בכדי למנוע את הקמת המכרה, לכל מי שהגיע לדיון ולכל מי שתרם למימון המאבק עד כה.

מי שלא הצליח להגיע הפעם – אל תדאגו, תהיינה הזדמנויות נוספות.

בינתיים אני מזמינה את אלה מכם שטרם עשו זאת לחתום על העצומה ולהעביר אותה הלאה, לכל מכריכם, ולבקש מהם לחתום עליה.

אנחנו, מובילי המאבק, מבטיחים להמשיך לעקוב אחר התפתחות הדברים ולעדכן אתכם תושבי ערד בהתפתחויות. אין לי ספק, שביחד נצליח להעביר את רוע הגזירה.

שרית עוקד

נערך על ידי מערכת עבודה שחורה
תגיות: , , , , ,

תגובה אחת

  1. לכל חברי התנועה הירוקה משרית - TheMarker Cafe :

    […] על מאבק שדה בריר בערוץ 10 -http://news.nana10.co.il/Article/?ArticleID=554775מצב המאבק כיום -http://www.blacklabor.org/?p=3325דיון בכנסת שיזמה דר' שרית עוקד על […]

השארת תגובה

חשוב: בקרת תגובות מופעלת ועלולה לעכב את תצוגת תגובתכם. אין סיבה לשלוח את התגובה שנית.

עקב תקלה טכנית האתר נופל וקם לסירוגין.

אנו ממליצים להעתיק תגובות (קונטרול+סי) לפני שליחתן, כדי למנוע מפח נפש אם האתר נופל בדיוק אחרי שהשקעתם בתגובה ארוכה.