עודד שחר מסביר על שביתת הרכבת

חשבתם שעובדי הרכבת הם ביריונים? תקשיבו לזה ותחשבו שוב (ותודה לעמית הרפז על ההקלטה)

Tags: , , , , , ,

3 Responses to “עודד שחר מסביר על שביתת הרכבת”

 1. ק. טוכולסקי הגיב:

  עכשו נשאלת השאלה כמה העם האדיש היושבבציון יקום ויעשה מעשה בעקבות מה שעודד שחר אמר והוא לא היחיד בתקשורת, להערכתי כשם שאנחנו מתבוננים בעניין באיך הממשלה לא עושה כלום מלבד להפריט בזמן שהעיירה בוערת, כך גם הפעם.

 2. נתחיל בנימה אישית: לפני כחודש וחצי שתי רכבות התנגשו זו בזו בנתניה. ברכבת שאחרי זו שהתנגשה ישבתי והמסע שלי צפונה נגדע באיבו. ביום חמישי עם הכרטיסים של המבצע הקודם ביקשתי להגיע למחוז חפצי בצפון ואבוי לטרגדיה הרכבת שבתה. הפעם ויתרתי ונסעתי באוטובוס, ממזוג, חדיש שעשה את הדרך ב 65 דקות בדיוק כמו הרכבת, ואפילו היה מגובה באוטובוס נוסף באותו קו להוריד עומסים… לכאורה אני יכול להשתלח חפשי בעובדי הרכבת שפעמיים גדעו את מסעותי צפונה.

  ובכן, לעובדי רכבת ישראל יש דימוי מאוד ירוד בציבור. הבעיה עם הדימוי הזה היא: שהוא נובע דווקא ממנהלים (כולל היו"ר המיועד) שזכו בתפקיד בשל קירבתם למפלגה מאוד מסויימת או הסתבבותם במסדרונות ההון שלטון בואכה קריית מ.י נכסים בע"מ.

  אין אלא לחזור על דבריו של עודד בכתבה המצוטטת: מדובר בהחלפת עובדי רכבת ,רובם קשי יום, בעובדי קבלן של חברת בומברדייר ובהפרטה זוחלת.

  יעשו חסד עם עצמם עובדי הרכבת אם ימנו לעצמם דובר בעל שיעור קומה ויסבירו את עצמם ובעיקר ינסו לנקות את הרבב שדבק בהם בגלל מנויים סוררים של השלטון המרכזי.

  אם לא יסכילו להעלות את קרנם בעיני הציבור הרי שהפרט יופרטו והציבור… הציבור ימשיך לילל ולקבל שירות גרוע רכבות מאחרות וגם מתנגשות.

  מנחם

 3. אאאאא הגיב:

  עודד שחר צודק לחלוטין,

  מנהלי הרכבת הורגים אזרחים ויוצאים מזה נקיים.

  מדוע?

  כי גם בתי המשפט בנוסף למשרד התחבורה, בורים בחוקת מדינת ישראל.

  מדוע ברח המנהל הקודם של הרכבת?
  לי קיבוץ גת גרם להרג אזרחים ויש לי את ההוכחות לכך (שמי שמור במערכת).

Leave a Reply