חיפוש

חיפוש לפי מילות מפתח

פוליטיקאים, בואו לבדוק את הכוח הפוליטי של האתר שלנו

ארכיון

כוח לעובדים – ארגון עובדים דמוקרטי

מחאת האוהלים – האתר הרשמי

מגזין חברה

אירועים בשבוע הקרוב

אומרים לנו שיש מס אחר

על בלוגים ופוליטיקאים, ולהיפך

נושאים עלו ברשת, פוליטי ב 25.06.08 6:00

אורי קציר, כותב הבלוג רב ההשפעה "אפלטון" (ומי שמבין דבר או שניים בקשר שבין נבחרים ובוחרים), בעצות וטיפים לפוליטיקאים העושים צעדים ראשונים במדיום הבלוג

"שמי אורי קציר. נעים מאוד. בעוונותי, אני בלוגר, כלומר אחד מאלה שכותבים את עשרות אלפי הבלוגים המתפרסמים ברשת. אין לי יומרות מיוחדות בכתיבת הבלוג שלי. אני פשוט רוצה לחלוק חוויות, העדפות ותחומי עניין עם קהל רחב. מי שרוצה לקרוא – יבורך. מי שמבקש להגיב – עוד יותר טוב. מי שלא רוצה – לא נורא. בניגוד אליכם, אני לא מתמודד על מקום בכנסת ולא כל קול חשוב לי.

אבל לא על הבלוג שלי באתי לדבר כאן (אני מדבר עליו לא מעט, כך שהגיעה העת לעשות הפסקה), אלא על הבלוגים שלכם. טוב, נו, לפחות אלא שאתם קוראים להם בלוגים או מתייחסים אליהם ככאלה. יצא לי לבקר בכמה עשרות כאלה לאחרונה והרושם שעימו נותרת היה, איך לומר בעדינות, לא משהו.

אי-שם, כנראה לפני מספר חודשים, הסביר לכם מישהו שכדאי לפתוח בלוג. זה נחמד, הבלוג הזה. זה יושב ברשת, זמין לאלפי בני אדם ומחובר לקבוצה ההיא של הצעירים שטרם גיבשו עמדה פוליטית ושניתן להשפיע עליהם לתמוך בכם. אולי חשבתם בצורה צנועה יותר, כלומר פשוט להנציח את פועלכם במקום שאינו בהכרח הכרטיס האישי שלכם באתר הכנסת (תמציתי מדי) או הפירוט המסוים על מעלליכם באתר המפלגה (לא מעניין כאלה שאינם תומכים או עיתונאים). אותו מישהו גם הסביר לכם בוודאי שבלוג גם אינו דורש מכם יותר מדי משאבים. שעדיף לא להיכנס להוצאה חריגה בסעיף קשר עם ציבור הבוחרים שבתקציב. פעם היה ח"כ בשם רענן כהן שלקראת הבחירות שלח מכתבים לאיזה רבע מיליון מתפקדים של מפלגת העבודה, הוציא על כך מאות לפי שקלים וחטף על הראש מקלחת ציבורית ותקשורתית מוצדקת. בלוג עולה גרושים, אם בכלל, ומספר האנשים שמגיעים אליו ושלא מעיפים אותו מייד לכל הרוחות יכול להיות הרבה יותר משמעותי, אז מה רע?…"

לקריאת הפוסט המלא – אני, בלוג פוליטי

 

נערך על ידי מערכת עבודה שחורה
תגיות: , ,

השארת תגובה

חשוב: בקרת תגובות מופעלת ועלולה לעכב את תצוגת תגובתכם. אין סיבה לשלוח את התגובה שנית.

עקב תקלה טכנית האתר נופל וקם לסירוגין.

אנו ממליצים להעתיק תגובות (קונטרול+סי) לפני שליחתן, כדי למנוע מפח נפש אם האתר נופל בדיוק אחרי שהשקעתם בתגובה ארוכה.