חיפוש

חיפוש לפי מילות מפתח

פוליטיקאים, בואו לבדוק את הכוח הפוליטי של האתר שלנו

ארכיון

כוח לעובדים – ארגון עובדים דמוקרטי

מחאת האוהלים – האתר הרשמי

מגזין חברה

אירועים בשבוע הקרוב

אומרים לנו שיש מס אחר

שלי יחימוביץ', גייסו את הנוער לתיקון החברה

נושאים מכתבים, פוליטי ב 6.03.11 3:30

חניכה ומדריכה בנוער העובד והלומד כותבת לחה"כ יחימוביץ' על רקע הודעת ההתמודדות שלה על ראשות מפלגת העבודה

לחברת הכנסת שלי יחימוביץ

שלום, שמי רותם בין ליבני, אני בת 17 מאזור הצפון, חניכה ומדריכה פעילה בתנועת הנוער העובד והלומד. כשהכרזת לפני כמה ימים שאת מתמודדת בבחירות על תפקיד יושבת ראש מפלגת העבודה חשבתי שאני חייבת לשלוח לך מכתב, לומר לך מעט את דברי הנוער, הנוער שלי, שאני פוגשת יום יום.

אני כותבת לך בתור נערה שחיה בחברה הישראלית, שמנסה להבין מוסר מהו, מנסה לעצב לעצמי אישיות חברתית ופוליטית. אני מנסה להבין מה זה אומר להיות אזרח במדינה, ולמי להצביע עוד שנה, ולמה. מי באמת יכול להביא לפה טוב.

אני פעילה בתנועת הנוער העובד והלומד. התנועה שלנו מאמינה והאמינה מאז ומעולם בערכים שעליהם הוקמה מפלגת העבודה, וכששאלתי את הבוגרים בתנועתי, האם גם היום מפלגת העבודה מאמינה ועוד נלחמת על הערכים שהתנועה שלנו נלחמת עליהם, שוויוניות וזכויות האדם, הם לא ידעו לענות.

בעקבות שרשרת אירועים במהלך השנים, ובזמן האחרון, עם הדברים שקרו במפלגת העבודה, אומרים שהיא קצת אבודה, שבבחירות הבאות תהיה בעיה. ואני רוצה להאמין שזה לא נכון. שאפשר עוד להילחם על מה שנכון, על האמונה שלנו.

אני מאמינה שבעזרת למידה מן העבר תוך שימוש ולימוד הנוער את שנכון, את שהעבודה מאמינה בו, רק אז תהיה אהדה, תהיה תמיכה. ואני פונה בתור אחת מהנוער, שמוכנה לצאת. שיכולה. שמאמינה ורוצה שיהיה מוסר, שיהיו עקרונות.

הנוער הוא העתיד של כולנו כל הזמן אומרים, אז בואו תוכיחו את זה ותתחילו מקטן. תגייסו מחדש את הנוער, שרוצה, שעובד למען זה יום יום. תלמדו אותו שצריך להיות פה מוסר, שחייב להיות משהו גדול מכל מה שקורה פה בארץ. שזה לא חייב להיות ככה.

אני כבר כותבת כאילו נבחרת, ומכל הלב, אני מאוד מקווה שתיבחרי. בשביל לעשות אולי מה שכתבתי, בשביל להילחם שוב בשביל הערכים. אני כותבת לך בשביל שתדעי שהנוער שלנו מוכן. מוכן לצאת, להילחם על מה שנכון. לא איבדנו את זה, באמת. אנחנו פה. מחפשים את שנכון.

תודה על ההקשבה

רותם בין ליבני

(העתק נשלח לאתר "עבודה שחורה ", שמטרתו לקדם דו שיח פומבי וענייני בין בוחרים לנבחרים. המכתב ותשובתך יפורסמו באתר עבודה שחורה)

נערך על ידי מערכת עבודה שחורה
תגיות: , ,

3 תגובות

 1. אלי סתוי ציר העבודה :

  למפלגת העבודה המשתקמת ,חשוב שח"כ שלי יחימוביץ בתדמיתה הציבורית המצויינת ,במיוחד בתוך השכבה החברתית הפעילה משמעותית ברשתות החברתיות באינטרנט, תצליח להביא קהלים צעירים ומשובחים כמתפקדים למפלגת העבודה, למרות שכידוע אין זאת תעודת ביטוח וודאית להיבחרותה כיו"ר המפלגה בפריימריס הקרוב.

 2. איציק יאפ :

  וואי עשית לי את היום

  "אני כותבת לך בשביל שתדעי שהנוער שלנו מוכן. מוכן לצאת, להילחם על מה שנכון. לא איבדנו את זה, באמת. "

  רוחות אופטימיות מנשבות.
  אם גם הנוער, שאחרי הכל נולד לתוך מדינה פחות או יותר ניאו ליברלית, מבין שהדרך ששלי יחימוביץ' מייצגת היא היותר נכונה עבור החברה, העם ובסופו של דבר המדינה כגוף שלם, אז אנחנו במצב לא כל כך גרוע כמו שחשבתי.

 3. דמוקרט :

  יחימוביץ' אמרה אתמול ביי ביי לשמאל

  אתמול בראיון ברשת ב' היא הרגיעה את כולם שבמפלגת העבודה צריכים להיות גם ניצים, ואף התגאתה בכך שהעבודה הקימה את ההתנחלויות. היא דחתה את הרעיון שהשמאל צריך להתאחד תחת העבודה.
  מעניין מה קרה לעיתונאית שבעבר בחרה בחד"ש. או שהיא לגמרי שינתה את דעותיה, או שהיא מפקירה את עצמה ללא הסתייגות ליועצי תקשורת ומנסה למתג את עצמה כ"מועמדת של כווולם". כמובן מלבד האזרחים הערבים.

השארת תגובה

חשוב: בקרת תגובות מופעלת ועלולה לעכב את תצוגת תגובתכם. אין סיבה לשלוח את התגובה שנית.

עקב תקלה טכנית האתר נופל וקם לסירוגין.

אנו ממליצים להעתיק תגובות (קונטרול+סי) לפני שליחתן, כדי למנוע מפח נפש אם האתר נופל בדיוק אחרי שהשקעתם בתגובה ארוכה.