חיפוש

חיפוש לפי מילות מפתח

פוליטיקאים, בואו לבדוק את הכוח הפוליטי של האתר שלנו

ארכיון

כוח לעובדים – ארגון עובדים דמוקרטי

מחאת האוהלים – האתר הרשמי

מגזין חברה

אירועים בשבוע הקרוב

אומרים לנו שיש מס אחר

יעל דיין נגד מיטל להבי – מאבק על פניה של תל אביב

נושאים דעות, פוליטי, שיכון ושלטון מקומי ב 19.05.08 20:00

ההתמודדות בין מיטל להבי לבין יעל דיין על ראשות סיעת מרצ בתל אביב, היא מאבק בין שתי גישות שונות באשר לעתיד העיר. יואב לרמן, הבלוגר התל אביבי, מציג את פועלן של שתי המועמדות, ומביע עמדה חד משמעית בעד מיטל להבי. לאנשי מרצ התל אביבים, הפריימריז יתקיימו מחר, 20 במאי, בין 17:00 ל 22:00 בבית הקיבוץ הארצי בתל אביב

על מיטל להבי, מתוך הפוסט:

מיטל להבי מתפקדת תקופה ארוכה כבר (לדעתי, יותר משנתיים) כאופויזיציה די בודדת לחולדאי במועצת העיר והביאה למספר ערעורים בנושאים שמבחינתו של ראש-העיר כבר היו גמורים. כמו כן, היא עוזרת ללא מעט תושבים במאבקים מול העירייה (לחברה מפלורנטין, למשל ואפילו עזרה לנויפלד במאבק מול לב לבייב על קולנוע לב ברמת-אביב). להבי הייתה מהבודדים שהצביעו נגד התקציב העירוני האחרון וגרמה לא מעט כאבי ראש לרון חולדאי וכמובן ליריבתה, יעל דיין, שגררה אותה לבית הדין הפנימי של מרצ והפסידה שם בטענה שהצבעתה של להבי כנגד חולדאי תואמת את עמדות מרצ. כמו כן,להבי עוזרת מאוד לפורום הירוק של החברה להגנת הטבע (שאני חבר בו), במיוחד בכל הקשור להסרת העירפול הנוגע לישיבות ועדת תכנון ובניה ואספקטים אחרים שהעירייה מתאמצת מאוד להסתיר מעיניי הציבור, למרות שהם אמורים להיות פתוחים ושקופים.

ובאופן צונן על יעל דיין:

יעל דיין (הבת של אביה) אינה מחזיקה אתר אינטרנט ולמרות זאת ידוע לי שהיא סגנית ראש-העיר (כלומר מקבלת ממני 30,000 ש”ח בחודש משכורת) ובשנים האחרונות דבוקה לחולדאי. הישגיה המרכזיים מתבטאים בעיקר בתחום הרווחה עליו היא ממונה בכל הקשור לטיפול של העירייה בפליטים, בעובדים זרים ובקבוצות מוחלשות מאוד אחרות בעיר תל-אביב. מרצ קיבלה חמישה מנדטים בבחירות האחרונות למועצת העיר ומתוכן הצליחה דיין לאבד את כולם חוץ מעצמה. חברי המועצה מיטל להבי וג’ימי טורק הפכו לאופוזיציה פנימית וחברי המועצה יפה כחלון ואיתי פנקס עזבו את מרצ לעבודה. כנראה שלאנשים קשה לעבוד עם יעל דיין האריסטוקרטית. למרות אובדן האמון בה יעל דיין מתעקשת להמשיך לשבת על הכסא ועל הכסף – אני חושב שמישהו הדביק אותה לשם.

לפוסט המלא

סדרי הבחירות במרצ תל-אביב

המועמדים מספרים על עצמם

האתר של מיטל להבי

נערך על ידי יוחאי
תגיות: , , ,

השארת תגובה

חשוב: בקרת תגובות מופעלת ועלולה לעכב את תצוגת תגובתכם. אין סיבה לשלוח את התגובה שנית.

עקב תקלה טכנית האתר נופל וקם לסירוגין.

אנו ממליצים להעתיק תגובות (קונטרול+סי) לפני שליחתן, כדי למנוע מפח נפש אם האתר נופל בדיוק אחרי שהשקעתם בתגובה ארוכה.