חיפוש

חיפוש לפי מילות מפתח

פוליטיקאים, בואו לבדוק את הכוח הפוליטי של האתר שלנו

ארכיון

כוח לעובדים – ארגון עובדים דמוקרטי

מחאת האוהלים – האתר הרשמי

מגזין חברה

אירועים בשבוע הקרוב

אומרים לנו שיש מס אחר

הספינולוגיה של סגירת ההוספיס האונקולוגי בבי"ח שיבא

נושאים בריאות ואיכות סביבה ב 18.05.08 6:00

בעקבות הכוונה לסגור ההוספיס האונקולוגי בבית החולים שיבא, שבוטל בינתיים, מצביע חנן כהן על היעדרה של בדיקה עיתונאית אובייקטיבית של נושא זה, ומבצע בדיקה עיתונאית כזו בבלוג שלו – וובסטר 4.

מסקנתו: איום הסגירה אינו איום אמיתי, אלא ספין שבא לשרת את מטרותיו של בית החולים במאבקו לתקצוב מול משרד האוצר. אבל כדאי לא להסתפק רק בשורה האחרונה, ולקרוא את הפוסט המלא.

בשביל דברים כאלה יש בלוגים.

נערך על ידי נדב פרץ-וייסוידובסקי
תגיות: , ,

תגובה אחת

  1. יהודית גבע :

    אתם הולכים בעיניים עצומות אחרי חנן כהן!!!!

    כמה כואב לראות שאנשים אומרים אמן לכל הכתוב באינטרנט. שמי יהודית גבע – יוזמת העצומה. אני – כאשה פרטית, שבכלל גרה כבר 36 שנים בניו-יורק, שאמה נפטרה בהוספיס יזמתי את העצומה כתגובה ריגשית, אישית, ללא קשר למה עומדים לסגור את ההופיס – פשוט לעשות רעש שההוספיס לא יסגר. לא איכפת לי אם זה ספין או לא . מה שאיכפת לי – שהתוצאה תהייה חד משמעית – על פי מכתב שהתקבל בהוספיס יסגרו אותו!!!. האדון חנן כהן "בדק" מה? איתי לא יצר קשר כדי לבדוק את מקור העצומה? חשבתם על זה? ואתם בתומכן מקלקלים ודואגים בהסכמתכם לכך שההוספיס יסגר. חברי שלחו לו תגובה שמביעה את דעתי אבל הוא לא שם אותה באתר – מה דעתכם על זה? הוא מצנזר את התגובות. מקווה שפתחתי את עינייכם לנושא. ועכשיו – מקווה שתלכו, תחתמו ותכתבו בעצומה שטעיתם בתגובה שכתבתם אצלו. http://www.atzuma.co.il/petition/reshefj/1/0/4/

השארת תגובה

חשוב: בקרת תגובות מופעלת ועלולה לעכב את תצוגת תגובתכם. אין סיבה לשלוח את התגובה שנית.

עקב תקלה טכנית האתר נופל וקם לסירוגין.

אנו ממליצים להעתיק תגובות (קונטרול+סי) לפני שליחתן, כדי למנוע מפח נפש אם האתר נופל בדיוק אחרי שהשקעתם בתגובה ארוכה.