חיפוש

חיפוש לפי מילות מפתח

פוליטיקאים, בואו לבדוק את הכוח הפוליטי של האתר שלנו

ארכיון

כוח לעובדים – ארגון עובדים דמוקרטי

מחאת האוהלים – האתר הרשמי

מגזין חברה

אירועים בשבוע הקרוב

אומרים לנו שיש מס אחר

קולנוע סמדר בירושלים – אירוע להצלתו

נושאים מידע על פעילויות, שיכון ושלטון מקומי ב 17.01.11 5:55

קולנוע סמדר בירושליים נמצא בסכנת הריסה. תנועת התעוררות בירושליים. ביום ראשון (23.1) בשעה 20:30 יתקיים אירוע תמיכה בקולנוע וקריאה לשימורו לטובת הציבור הירושלמי התרבותי והפלורליסטי בעיר – הקרנת הקלאסיקה הקולנועית "סינמה פרדיסו". פרטים נוספים כאן

מצילים את סמדר 2

על אף ההצלחה במערכה הקודמת על גורלו, קולנוע לב סמדר הוצע למכרז בשנית, וב20 לחודש שוב תרחף סכנת סגירה על אחד ממוסדות התרבות החשובים בעיר.

בפעם הקודמת נבלם המכרז מסיבות טכניות ועל רקע מחאה נמרצת של תושבי השכונה, "מנהל קהילתי גינות העיר" ותנועת התעוררות, אך כעת יוצא המבנה שוב למכרז.

הדרך למנוע את אובדן לב סמדר היא הפגנת מחויבות קהילתית וציבורית בלתי מתפשרת לשימור ייעודו של המבנה כבית קולנוע, וקריאה להעברת החלטה סטטוטורית לשימור המבנה בעריית ירושלים. המחאה תכוון גם אל רוכש פוטנציאלי של הנכס ותבהיר כי כל ניסיון למנוע את המשך פעולתו של הקולנוע יתנגד בהתנגדות פעילה.

למטרה זו נקיים ביום ראשון (23.1) בשעה 20:30 אירוע תמיכה בקולנוע וקריאה לשימורו לטובת הציבור הירושלמי התרבותי והפלורליסטי בעיר.

במסגרת האירוע, שיערך בקולנוע לב סמדר עצמו, נקיים ערב הקרנה מיוחד כמפגן תמיכה בקולנוע בוא נקרין את הסרט סינמה פרדיסו העוסק במקומו של הקולנוע בקהילה וכן נאומים ופעילות הסברה. ההקרנה חינם על בסיס חלוקת כרטיסים מוקדמת ועל בסיס מקום פנוי ביום האירוע:

כרטיסים לאירוע ניתן לקבל ב:

1-      ממזכירות מנהל קהילתי גינות העיר הפתוח הבין השעות 9:00 בבוקר ועד 19:00 בערב.  עמק רפאים 12,מספר טלפון-02-5660230.

2-     דוכן אגודת הסטודנטים שיפעל באוניברסיטה העברית בין השעות 10:00 בבוקר ועד 16:00 בצהריים. מספר טלפון- 02-5831604

נערך על ידי יוחאי
תגיות: ,

השארת תגובה

חשוב: בקרת תגובות מופעלת ועלולה לעכב את תצוגת תגובתכם. אין סיבה לשלוח את התגובה שנית.

עקב תקלה טכנית האתר נופל וקם לסירוגין.

אנו ממליצים להעתיק תגובות (קונטרול+סי) לפני שליחתן, כדי למנוע מפח נפש אם האתר נופל בדיוק אחרי שהשקעתם בתגובה ארוכה.