חיפוש

חיפוש לפי מילות מפתח

פוליטיקאים, בואו לבדוק את הכוח הפוליטי של האתר שלנו

ארכיון

כוח לעובדים – ארגון עובדים דמוקרטי

מחאת האוהלים – האתר הרשמי

מגזין חברה

אירועים בשבוע הקרוב

אומרים לנו שיש מס אחר

בנימין נתניהו, דאג לשחרור גלעד שליט

נושאים זכויות אדם, פוליטי ב 19.12.10 6:00

בעקבות תהלוכת החמאס בה הוצג פלסטיני המחופש לחייל החטוף גלעד שליט, פונה חן ורמוט לראש הממשלה, ומבקשת לעשות למען החזרת החטוף לחיק משפחתו

פעילי הזרוע הצבאית של חמאס קיימו בשבת (ה-11.12) תהלוכה לציון 23 שנה להקמת הארגון חמאס. הצעדה התקיימה במחנה הפליטים אל-בורייג' שבמרכז רצועת עזה, וכהרגלם, חמאס לא בחלו באמצעים. בראש התהלוכה עמד פלסטיני המחופש לחייל החטוף גלעד שליט, כשהוא לבוש במדי צה"ל וכבול בידיו, ומאחוריו נשאו רעולי פנים שלט ענק שעליו נכתב: "גלעד שליט – לא תראה את האור עד אשר אסירינו הגיבורים יראו אותו".

רמת האכזריות של אנשי החמאס מפתיעה אותי בכל פעם מחדש. בעצם, אני לא יכולה להיות מופתעת. לא ציפיתי לטיפת חמלה מאנשי ארגון זה, שחטפו חייל תמים שלא עשה להם עוול, ומשאירים אותו בשבי האכזרי שלהם המון זמן. יותר מדי. ועכשיו, ללא כל בושה, הם זורים מלח על הפצעים של אביבה ונועם שליט ושל כל המדינה כולה, המשוועת לחזרתו של הבן האובד, ומנסים לחלש את ידינו וידי הממשלה בעזרת לוחמה פסיכולוגית מהסוג הנחות ביותר.

גם ככה קשה לנו, ואני בטוחה שאין אמא במדינה שלא מקווה שגלעד שליט יחזור הביתה במהרה, אבל להם זה לא אכפת. לא רק שפעילי החמאס תקעו בליבנו את הסכין, כעת הם גם מסובבים אותה. אין לי ספק שגם רוה"מ ביבי נתניהו וכל השרים וחברי הכנסת רוצים בכל מאודם שתפסק מסכת הייסורים שגלעד שליט נתון בה, אך הם מתקשים לשחרר מחבלים רבים שהרגו ישראלים רבים חפים מפשע. אין לי ספק גם שנושא זה מטריד את מנוחתם יום ולילה, וזאת אכן סוגיה שמאוד קשה להכריע בה.

רק בבקשה, ביבי נתניהו והשרים, תגיעו להחלטה כבר. בשביל זה בחרנו אתכם להיות נציגינו. ואם לא בשבילנו אז בשבילו. את השנים האחרונות והקשות שהוא עבר הרי כבר לא תוכלו להחזיר לו, אך יש בידיכם את הכוח להפוך את השנים הבאות בחייו לפחות קשות ומסויטות. שנים שבהם הוא יוכל לנסות להשתקם מהעוול הנורא שנגרם לו (שאף אחד מאיתנו לא באמת מסוגל להעלות בדעתו כמה נורא הוא). ולא, אני לא נכנעת ללוחמה הפסיכולוגית של החמאס. אני פשוט רוצה אותו בבית. כמו כולם.

נערך על ידי דליה
תגיות: ,

4 תגובות

 1. מניצן :

  "הם-מפחדים"(מי-אמר-למי?)

 2. שרית :

  מרגש מאד,כל עין דומעת.משוועים לישועה.

 3. margi :

  פרשת שליט היא דוגמא עצובה לפגם בשיטה הישראלית

  הערך של חטופים זינק לשמיים כשממשלות קודמות שיחררו אלפי מחבלים בשביל גופות. אין מי שייקח אחריות על זה והנזק כבר נעשה.

 4. עמית-ה :

  ערך חיי אדם גבוה ובתמורה לשבוי ישראלי צריך לשחרר שבויים פלסתינאים, מי שלא מבין את עובדות המלחמה שלא יבקש להבחר כראש-ממשלה.

השארת תגובה

חשוב: בקרת תגובות מופעלת ועלולה לעכב את תצוגת תגובתכם. אין סיבה לשלוח את התגובה שנית.

עקב תקלה טכנית האתר נופל וקם לסירוגין.

אנו ממליצים להעתיק תגובות (קונטרול+סי) לפני שליחתן, כדי למנוע מפח נפש אם האתר נופל בדיוק אחרי שהשקעתם בתגובה ארוכה.