רחל אדטו, אשרו למשטרה לרשום דו"חות לחונים בחניה פרטית

ד"ר נמרוד רוזן מבקש מחה"כ ד"ר רחל אדטו להגיש הצעת חוק המרחיבה את סמכויות המשטרה ומאפשרת רישום דו"ח חניה לחונה בחניה פרטית

יום רביעי 10 נובמבר 2010

לכבוד

חברת הכנסת ד"ר רחל אדטו

מפלגת קדימה

ח"כ אדטו שלום רב,

הנדון: הצעה להגשת תיקון חוק

1. אני מנצל את השם אשר יצא לכבודה בציבור, כחברת כנסת אשר נלחמת בתיקון עוולות.

לאור היכרותנו מביקורך האחרון בביה"ח העמק ברצוני לשתפך בבעיה אשר אולי נראית שולית בהתחשב בבעיות העומדות בפנינו כעם וכמדינה, אך אני בדעה כי גם "תיקונים" קטנים מקדמים את המטרה הכללית.

2. המצב נכון להיום בו כל בר בי רב אשר מעוניין לחנות בחנייה הפרטית שלך, יכול. אינו נענש ועל כן "מצפצף על החוק". כאשר מוזעקת המשטרה לא אחת, הטענה שהחוק כובל את ידיה מחד אינו מאפשר רישום דו"ח אך מאפשר רק פתיחת קובלנה פלילית, אשר נסגרת מחוסר עניין לציבור תקופה קצרה לאחר מכן.

3. הצעתי לאפשר למשטרה על פי חוק לרשום דו"ח כפי שנהוג לגבי חנייה לא חוקית לדוגמא ליד סימון אדום לבן, חניית נכים, חנייה על מדרכה וכדומה. העונש הכספי ירתיע הרבה יותר.

4. אומנם בעיה שולית לכאורה אך אנא תחשבי על הנכים, המוגבלים, הקשישים אשר להם חנייה צמודה לבית ובבואם לחנות אין אפשרות. לחילופין בעיה בה אני נתקבל בחנייה הפרטית הצמודה למרפאתי ורשומה כחוק בבעלותי ופעמים רבות כאשר מטופל המתקשה בתנועה מעוניין לחנות בה, אדם זר חונה בחנייה וחוסם את אפשרותו לחנות קרוב.

5. אני סבור כי הבעיה אינה בלעדית שלי. קיבלתי עידוד לכתוב אלייך מגורמי משטרה אשר הוזעקו על ידי וכל אשר נותר להם לומר הוא "תעזור לשנות את החוק".

6. להתייחסותך אודה.

בכבוד רב,

ד"ר רוזן נמרוד

חיפה

Print Friendly, PDF & Email

Tags: , , , ,

Leave a Reply