חיפוש

חיפוש לפי מילות מפתח

פוליטיקאים, בואו לבדוק את הכוח הפוליטי של האתר שלנו

ארכיון

כוח לעובדים – ארגון עובדים דמוקרטי

מחאת האוהלים – האתר הרשמי

מגזין חברה

אירועים בשבוע הקרוב

אומרים לנו שיש מס אחר

האוניברסיטה הפתוחה – כוח לעובדים הוא הארגון היציג

נושאים זכויות עובדים ותעסוקה, חדשות ב 7.10.10 6:02

במכתב של עו"ד אפרת בירן, המייצגת את האוניברסיטה, לעו"ד איתי סבירסקי מכוח לעובדים ולעו"ד שי תקן מההסתדרות, מודיעה ההנהלה על סיום הבדיקה המקיפה של טפסי החברות שהגיש ארגון העובדים הדמוקרטי והרשימה השמית אותה העביר שי תקן מההסתדרות- התוצאות: " כוח לעובדים מייצג למעלה משליש ולו מספר חברים גדול מזה של ההסתדרות"

תוצאה ברורה בקרב היציגות באוניברסיטה הפתוחה אותו מנהלת ההסתדרות הכללית כנגד ארגון כוח לעובדים מאז שזה השיג הסכם קיבוצי עם ההנהלה ובו העלאת שכר ממוצעת של 24% , הטבות סוציאליות מלאות לסגל ההוראה, מנגנוני פיטורים מוסכמים ועוד – הנהלת האוניברסיטה הודיעה הבוקר (ד') באמצעות באת כוחה ממשרד עו"ד פיינברג ושות' כי סיימה את בדיקת 676 טפסי החברות שהעביר ארגון כוח לעובדים מול רשימה שמית בת 384 שמות אותה העבירה ההסתדרות וכי היא רואה בכוח לעובדים הארגון היציג של סגל ההוראה במוסד לכל דבר ועניין.

"ההתנהלות של ההסתדרות ועו"ד שי תקן בפרשייה הזו תמוהה ומעידה על פאניקה של ההסתדרות מול הישגי כוח לעובדים. כפי שהערכנו, הפנייה האגרסיבית שדרשה להפסיק את המשא והמתן, ובעיקר הפנייה המשתלחת של שי תקן השבוע לאוניברסיטה, אותה הפיצה ההסתדרות לכל עבר, נעשו בלא כיסוי לטענות ההסתדרות להיותה הארגון היציג, וכן באופן המעלה שאלות על מטרותיה האמיתיות של ההסתדרות במהלך זה" מסרו היום בכוח לעובדים

"הגיעה העת להתפנות למה שחשוב באמת –  דאגה אמיתית ושקולה לכלל חברי סגל ההוראה באו"פ ולשיפור תנאי עבודתם. ההסתה וההסברה השקרית שניהלה ההסתדרות כנגד נציגות העובדים הנבחרת לא צלחה, וכעת אפשר להמשיך לאישור ההסכם באסיפה ולעתיד של העסקה יציבה ומתגמלת יותר לכולנו" אמרה הבוקר שרון קיטרון – יו"ר נציגות סגל ההוראה באוניברסיטה הפתוחה.

לראשונה בישראל – אישור ההסכם על ידי כלל העובדים בהצבעה אינטרנטית:

ביום ראשון הקרוב יתכנסו חברי הסגל לאסיפה שתיערך בסמינר הקיבוצים בת"א, בה יוסברו פרטי ההסכם ויענו שאלות העובדים, לאחריה תיפתח הצבעה אינטרנטית בה יוכלו כל חברי כוח לעובדים בסגל ההוראה להצביע על אישורו של ההסכם שהושג. בצעד חסר תקדים בשוק העבודה הישראלי מצעיד כוח לעובדים את הדמוקרטיה ההשתתפותית בעולם העבודה  קדימה- כאשר מכלול ההסכמות ונוסח ההסכם הקיבוצי הופצו לכל העובדים בדואר אלקטרוני, ומערכת הצבעה דיגיטלית תאפשר לעובדים בכל רחבי הארץ לקחת חלק באישורו.

נערך על ידי יוחאי
תגיות: , ,

השארת תגובה

חשוב: בקרת תגובות מופעלת ועלולה לעכב את תצוגת תגובתכם. אין סיבה לשלוח את התגובה שנית.

עקב תקלה טכנית האתר נופל וקם לסירוגין.

אנו ממליצים להעתיק תגובות (קונטרול+סי) לפני שליחתן, כדי למנוע מפח נפש אם האתר נופל בדיוק אחרי שהשקעתם בתגובה ארוכה.