חיפוש

חיפוש לפי מילות מפתח

פוליטיקאים, בואו לבדוק את הכוח הפוליטי של האתר שלנו

ארכיון

כוח לעובדים – ארגון עובדים דמוקרטי

מחאת האוהלים – האתר הרשמי

מגזין חברה

אירועים בשבוע הקרוב

אומרים לנו שיש מס אחר

מרצ: טרם התפקדתם, זה הזמן לעשות זאת

נושאים חדשות, פוליטי ב 25.08.10 6:00

מפקד חברי מרצ יסגר ביום ב' ה 30 באוגוסט, מרצ קוראת לחבריה להתפקד ולהשפיע בבחירות למוסדות המפלגה

לחברי ואוהדי מרצ שלום

זהו העדכון האחרון שאנו שולחים לפני סגירת המפקד ביום שני הבא, ה-30 באוגוסט, וזו ההזדמנות האחרונה להצטרף למרצ ולקבל את הזכות לבחור ולהיבחר בבחירות הקרובות למוסדות המפלגה, ובפרט לוועידה שתקבע את דרכה של מרצ בשנים הבאות.

כשמצד אחד "העבודה" הצטרפה לקואליציה הימנית ביותר מזה עשרות שנים, ומצד שני "קדימה" ממשיכה לרוקן את האופוזיציה מתוכנה הלוחמני ולעתים אף עוקפת את הממשלה מימין, מרצ נותרה המסגרת השמאלית הציונית והחברתית היחידה בכנסת. לכן אנו מזמינים את כל מי שמזדהה עם מחנה השמאל הישראלי להשתתף בעשייה הפוליטית שלנו ובקבלת ההחלטות לגבי הכיוונים והדגשים בהמשכה.

אם טרם התפקדתם, זה הזמן לעשות זאת. ואם אתם מכירים אנשים נוספים ששותפים לדרכנו, ושבנייתו מחדש וחיזוקו של השמאל הישראלי חשובים להם, הזמינו אותם להתפקד עוד היום, כדי שגם הם יוכלו להיות שותפים בהכרעות, וכדי שיוכלו להביא רעיונות רעננים ולחזק את החיבור לפעילויות השמאל העצמאיות שהולכות ומתגברות בשטח.

שילחו את הקישור לטפסי ההתפקדות לאנשים שעשויים להתעניין, והפיצו את המודעהלמשפחה, לחברים, במקומות העבודה, ברשימות התפוצה ובכל דרך אפשרית.

נערך על ידי גליה
תגיות: , , ,

2 תגובות

  1. נועם :

    בתור פעיל ישן\חדש, שאינו מעורה בפוליטיקה הפנים-פנימית מפלגתית (ועל כן כנראה שלא אקח חלק פעיל בבחירות למוסדות) – איזו משמעות יש להתפקדות שלי למרצ? יש תהליך פריימריז בו אני יכול להשפיע על הרשימה לכנסת? כי להיות פעיל אני יכול להיות גם בלי להתפקד… איזו תרומה יש להתפקדות שלי? (כלכלית למפלגה אולי?)
    אשמח לתשובה… תודה.

  2. שחר: תשובה לנועם :

    זמן הצינון במרצ ירד משנה לארבעה חודשים. בעוד ארבעה חודשים יבחרו 1000 חברי הועידה שיבחרו בעתיד את הרכב הרשימה, וייתכן שגם את היו"ר.
    הכניסה לועידה לא קשה במיוחד, ולכן חשוב שיישבו שם אנשים אידאולוגים ומסורים ולא עסקנים של הקיבוץ הארצי או כל קבוצה אחרת שיש לה ניגוד אינטרסים עם העמדות של מרצ.

השארת תגובה

חשוב: בקרת תגובות מופעלת ועלולה לעכב את תצוגת תגובתכם. אין סיבה לשלוח את התגובה שנית.

עקב תקלה טכנית האתר נופל וקם לסירוגין.

אנו ממליצים להעתיק תגובות (קונטרול+סי) לפני שליחתן, כדי למנוע מפח נפש אם האתר נופל בדיוק אחרי שהשקעתם בתגובה ארוכה.