עורכי דין במכתב להנהלת "עלית קופי טו גו"

בהמשך להודעה של חברת "עלית קופטי טו גו" על הגשת תביעת דיבה כנגד 3 מלצריות מסניף כיכר אנטין, פונים עורכי הדין אביעד סיני ויהונתן גיליס במכתב להנהלת החברה ודורשים הבהרות לתביעה שעולה ממנה ריח של סתימת פיות

1 בנובמבר 2007

לכבוד:
הנהלת חברת עלית קופי טו גו

הנדון: תביעת דיברה כנגד מלצריות חברת עלית קופי טו גו

1. לתדהמתנו נודע לנו מפרסומים שונים בתקשורת, כי הגשתם תביעת דיבה על סך של חצי מיליון ₪ כנגד 3 מלצריות העובדות ברשת אשר מובילות התארגנות עובדים לטובת השגת זכויות.

2. אין אנו מקבלים בשום צורה ואופן התנהלותכם. ככל שידוע לנו, מאבקן של המלצריות הוא מאבק עובדים לגיטימי למען זכויותיהם הצודקות של העובדים וגם אם אין ממש בחלק מתביעותיהם הרי שהדרך הנכונה לברור העניין הינה באמצעות מו"מ, ובמקרה הצורך בפניה לבית הדין לעבודה.

3. נוכח הדברים, עולה מצידנו החשש, כי הגשת תביעת הדיבה נעשתה במטרה לסתום פיות ועל מנת למנוע פעולה לגיטימית של התארגנות עובדים.

4. הואיל והמדובר בסוגיה רצינות וכבדת משקל, נודה על הבהרתכם בכתב לגבי פשר הגשת התביעה ומטרתה. נבקש גם לפרסם תגובתכם זו, על מנת להעמיד דברים על דיוקם.

5. אם אכן יש אמת בדבר, אנו מצידנו, נחרים לאלתר את סניפיכם עד להודעה חדשה ושינוי המדיניות מצדכם.

6. אנא תגובתכם המהירה והברורה.

בכבוד רב ובתודה מראש,

  עו"ד אביעד סיני,
  מזכיר המשמרת הצעירה של מפלגת העבודה בירושלים

  עו"ד יהונתן גיליס,
  יו"ר ארגון "בזכות", המרכז לזכויות אדם של אנשים עם מוגבלויות

העתקים:
– חברי הכנסת ושריה של מפלגת העבודה
– אתר האינטרנט "עבודה שחורה" ואתר האינטרנט "במה רעיונית"

קובץ המכתב המלא

Tags: , , , , , ,

4 Responses to “עורכי דין במכתב להנהלת "עלית קופי טו גו"”

 1. טל גלילי הגיב:

  אחחח, תענוג…

 2. המנחש הגיב:

  מנכ"לית בית הקפה טוענת שבבדיקה חשבונאית שנערכה שנה לאחור הם נמצאו ראויים. מעניין מה יגלו אם יבצעו בדיקה חשבונאית שנתיים ושלוש שנים לאחור. אני מהמר שפתאום יגלו שאף מלצר לא זכה לקבל את זכויותיו החוקיות.

 3. עורכי דין במכתב להנהלת “עלית קופי טו גו”…

  בהמשך להודעה של חברת “עלית קופטי טו גו” על הגשת תביעת דיבה כנגד 3 מלצריות מסניף כיכר אנטין, פונים עורכי הדין אביעד סיני ויהונתן גיליס במכת…

 4. עורכי דין במכתב להנהלת “עלית קופי טו גו”…

  בהמשך להודעה של חברת “עלית קופטי טו גו” על הגשת תביעת דיבה כנגד 3 מלצריות מסניף כיכר אנטין, פונים עורכי הדין אביעד סיני ויהונתן גיליס במכת…

Leave a Reply