חיפוש

חיפוש לפי מילות מפתח

פוליטיקאים, בואו לבדוק את הכוח הפוליטי של האתר שלנו

ארכיון

כוח לעובדים – ארגון עובדים דמוקרטי

מחאת האוהלים – האתר הרשמי

מגזין חברה

אירועים בשבוע הקרוב

אומרים לנו שיש מס אחר

שלי יחימוביץ: זימוני שימוע לחברות אבטחה – הישג משמעותי

נושאים זכויות עובדים ותעסוקה, חדשות ב 7.09.09 6:02

 חה"כ שלי יחימוביץ מבשרת בסיפוק על עשר חברות שמירה ואבטחה אשר קיבלו זימונים לשימוע במשרד המשפטים. יואב לוי, חבר עבודה שחורה, מפרגן לחברת הכנסת, מצנן את השמחה, ומדגיש כי הצלחת המאבק תמדד במבחן התוצאה

 

חה"כ שלי יחימוביץ לתפוצת מכותביה:  

  " מי אמר שאין רגעים של חסד וסיפוק. בסוף השבוע קיבלו עשר חברות שמירה ואבטחה זימונים לשימוע במשרד המשפטים. בהן חברת השמירה, הגדולה מכולן, שותפה פעילה בניצול המאבטחים. השימועים הם לקראת האפשרות שמשרד המשפטים לא יחדש את רשיון הפעילות שלהן, משום שעברו עברות רבות על חוקי העבודה וניצלו את השומרים ואת המאבטחים. הזימון הזה, יחד עם ההחלטה הרשמית שלא לחדש רשיון לחברות עברייניות – הם הישג משמעותי ביותר שלנו, תוצאה של עבודה עקשנית ומפרכת של שלוש שנים מול כל הגורמים הנוגעים בדבר, בשותפות עם "קו לעובד" ובראש ובראשונה עם עו"ד ערן גולן, חבר הנהלת "קו לעובד"."

יואב לוי, כותב הטור "שומרים על השומרים" מרחיב:

לדעתי זו הפעם הראשונה שחברות שמירה נקראות לשימוע בשל הפרת זכויותיהם של המאבטחים אותם הן מעסיקות, אולם בהתחשב בנתון הידוע מראש, כי אין כמעט מאבטח במדינה שמקבל את מה שמגיע לו על פי חוק , הצלחת המאבק העיקש והכה-חשוב, של ח"כ שלי יחימוביץ', תימדד במבחן התוצאה. לפי תוצאת השימועים, נדע מה טיבו של משרד המשפטים בארץ הקודש.
בשוק האבטחה, לא נוצרים ואקומים. כאשר נסגרת חברת אבטחה מסיבה כלשהי, תוך זמן קצר תופסת את מקומה חברה חדשה שזה עתה הוקמה בשם חדש על ידי מנכ"ל החברה שזה עתה נסגרה, וממשיכה באותה הדרך.
 
ללא ספק ח"כ יחימוביץ' היא נדירה בנוף הפוליטי-חברתי שלנו, בהתעקשותה, התמדתה והצבת הנושא בראש סדר עדיפויותיה, אולם רק מעקב צמוד ומתמשך מבלי להרפות, עשוי להביא לתוצאות להן כולנו מייחלים.

 

 

 

 

 

 

 

לו יהי 

 

 

 

 

 

 

נערך על ידי גליה
תגיות: , , , , , , ,

תגובה אחת

  1. משתמש אנונימי (לא מזוהה) :

    אותי עשקו שרפו לי אוטו ופלשו לדירתי שבנווה-שרת ויקטור ברדה בעלהחברות לבנייני ההייטק,נוכל ענקי והם עוד ממשיכים,איומים ונסיונות,המשטרה לא עוזרת לי ואין לי עוד טוב
    אני חיה מתה

השארת תגובה

חשוב: בקרת תגובות מופעלת ועלולה לעכב את תצוגת תגובתכם. אין סיבה לשלוח את התגובה שנית.

עקב תקלה טכנית האתר נופל וקם לסירוגין.

אנו ממליצים להעתיק תגובות (קונטרול+סי) לפני שליחתן, כדי למנוע מפח נפש אם האתר נופל בדיוק אחרי שהשקעתם בתגובה ארוכה.